Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Hala, nie złość sięęęęęępliiiiiiiis. Przecież nam wszystkim zalezy na wyciągnięciu Pyzy ze schronu!!
  2. To naprawdę fantastyczne wiadomości, że Michu vel Sznycel trafi do dobrego, nowego domku. Takie wiadomości przywracają wiarę w ludzi, bo częściej tu się niestety czyta, jak ludzie potrafią skrzywdzić psa, w jakich warunkach te kupeczki nieszczęść mieszkają w schroniskach, a ine nawet nie w schroniskach i nawet michy jedzenia nie dostają codziennie. Michu - trzymam kciuki za powodzenie całej "akcji" :p
  3. A myślałam, że to jest wątek o Wodniku i że dla wszystkich jest teraz najważniejsze jego dobro! Czy nie możnaby osobistych pretensji załatwiać na privie?
  4. To i ja się dołączam do tych wszystkich achów i ochów. Super się czyta takie wspaniałe relacje. Han&Dom&cała reszta trzymajcie się fajnie całą ferajna i pliiiiiiis rzućcie czasami jakąś foteczką. np jestem starsznie ciekawa, jak wygląda Dosia z podniesionym ogonkiem :p
  5. Julia.Zuzanna - mówisz wzięciu go na tę akcję pod Geantem? To już wielkie uśmiechy i ukłony w kierunku Łodzianek :-) :Rose:
  6. Kiwi - trzymam bardzo mocno kciuki za Wodnisia i za Panią Ize, i za Was, żeby wszystko poszło ok!!!!:p
  7. Może Oskarek weźmie przykłąd z Dosi i "wtopi się" w stadko??? Oby! A już rewelacyjnie by było, gdyby to nie byłu pieski, tylko sunieczki! Widziałam Oskarka w zalotnym tańcu przy Dirki - to było warte nakręcenie filmiku:evil_lol:
  8. I ja trzymam mocno, mocno kciuki za Izę i Wodnisia. Mam nadzieję, że on, przy swoich kłopotach ze wzrokiem szybko się zadomowi w nowym miejscu i wreszcie poczuje się jak w domu. należy mu się to na stare lata!!!
  9. Ojej, myślisz, ze to jest dobre wyjście - pociągiem z taką zestresowaną sunieczką?
  10. To jest straszny kawał drogi! Po drugie musi się mieć pewność, że ktoś Pyzę wyciągnie ze schronu!
  11. Ale to suuuuper :multi: Precież o to stale zabiegałyście! Ja wiem, co się czuje przy pożegnaniu, bo oddawałam swojego ostatniego szczeniaka, jak miał już 8 miesięcy. Ryczałam jak bóbr! Ale wiedziałam, że naprawdę trafił do raju - napewno ma lepsze warunki niź miałby u mnie! I tak trzeba tez myśleć o Michu vel Sznyclu :multi:
  12. :evil_lol: Opowiedzcie prioszę o tym koniku i o siuśkach pliiiiss
  13. :p Poznanianki - pliiiiisssssssss ruszcie konceptem
  14. Ależ ona jest prześliczna. A jak jej do twarzy w tym ubranku :lol:
  15. Też tak od razu pomyślałam, ale wolałam,żeby jego "wirtualna opiekunka" się najpiewr wypowiedziała. Oby ten jego "wypad" okazał sie dla niego szczęśliwą wycieczką ze szczęśliwym zakończeniem :lol:
  16. Oooooo a co to za akcja?? U Was w Łodzi? Bo ja jakoś nie słyszałam :oops:
  17. Poznanianki!!! Odezwijcie się!!!
  18. Noooooooo - juz ja widzę moją zołzę, jak przestawia wszystkie tamtejsze biedactwa! :shake:
  19. Ale superowa wiadomosc :multi: :loveu: Ramzesik juz ma komu dawac buzi :multi: No i proszę, po radosnej wiadomosci zaraz następny smutek! Zeby to się tak dało pomóc wszystkim potrzebującym pieskom. To po prostu kropla w morzu!!!!:-(
  20. Dirki pod przymusem?? No z początku to była z rezerwą. A potem, to już miała dylemat kogo wybrać - młodzieniaszka = Hamleta i starszego, ae jakże dziarskiego pana = Oskarka :p
  21. Ramziu - bądź grzeczny. Bo przecież potrafisz być grzeczny. Strasznie cię polubiłam i mam nadzieje, ze nowi właściciele też cię tak mocno pokochają. Należy ci się już nowy domek i miłość ludzka i w ogóle!!!!! Niech ci sie super wiedzie!!! :cool2:
  22. Hala wytłumacz Mężowi, że bez dogomaniackiego zaufania nie załatwiłybyśmy połowy tych adopcji!!! Przeciez chyba dla nas wszystkich najważniejsze jest, żeby Pyzę od Was wyciągnąć i stworzyć jej jak najlepsze warunki!!!!!
  23. No nic, trzeba będzie zapuszczać intensywnie. A może poprzyklejamy na początek jakąś "peruczkę" ?? :evil_lol:
  24. Mojej Amidze szczeniaki wyskubały solidnie bródkę, to własciwie po ok 1 roku broda wróciła do stanu "używalności". Wszędzie indziej włoski rosną o wiele szybciej, ale broda jest "oporna". No i ta przedziwna grzywka po bokach oczu! Kto to wymyślił taką fryzurkę?? Ale Momusku - my i tak kochamy twoje smutne oczy i chcemy, zeby Twoj pychol zaczął się do nas usmiechać
  25. Oj miały nasze psiury uciechę , miały. Rewelacyjnie się Hamlet wyszalał z Dirki, one po prostu fruwały!:loveu:
×
×
  • Create New...