Ja wszystko rozumiem, że inne boksy, że masz masę pracy itd. Tylko naprawdę jak się przyglądam tym zdjęciom, to mnie się wydaje, że to są zupelnie dwa inne psy. Wiem,że po ostrzyżeniu pychola pies napewno wygląda inaczej, ale te dwa psy mają zupełnie inne noski (wg mnie oczywiście). Ale fakt, że zdjęcie nie jest podstawądo oceny wyglądu psa. Bo wystarczy, że jest zrobione z trochę innej odległości, a juz pies wygląda inaczej.
No ale jeśli tylko rzeczywiście to jest Momus, to super, bo już się martwiliśmy o niego!