Ja zasmakowalam w fondue już jako nastoletnia dziewoja, kiedy to mnie poczęstowano w Szwajcarii serowym fondue. MNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM.
A mam Ci cos zalicytowac?
OOOooootototot na wybieg na Dywizjonu zapraszam serdecznie. Nawet na 2 wybiegi na Dywizjonu. Jak się "towarzystwo" na jednym wybiegu nie podoba, to można przejść dwa kroki i znaleźć się na drugim wybiegu :)
Biedny, chory pies. Chyba rzeczywiście trzeba go smaczkami pocieszać. Nic tylko trzeba będzie upiec ciasteczka wątróbkowe i zaprosić "kalekę" na nasz wybieg :)
A dali zastepcze?
Własnie przed chwilą usłyszałam wiadomość, że zmarł Pan Bogusław Kaczyński. A dopiero się zastanawiałyśmy, że nie prowadził w tym roku koncertu noworocznego :(
A dali zastepcze?
Własnie przed chwilą usłyszałam wiadomość, że zmarł Pan Bogusław Kaczyński. A dopiero się zastanawiałyśmy, że nie prowadził w tym roku koncertu noworocznego :(
Eeeetam szyfrem. Gadamy na temat bazarku na fb z moimi walentynkowymi wypocinami, którego jak dot ad nikt nie odwiedził. A bazarek trwa tylko do niedzieli. Miał być krótki i obfity w skutkach (tak zakładała osoba, która zbierała na ten bazarek fanty) A tu kicha :( I moje handmade pierwszy raz nie znajdują chętnych :(
Tu masz link do bazarku. A pieniążki już są????
Ty się nawet nie wygłupiaj - niech sie dzien jeszcze nie kończy, bo mam jeszcze całą furę preparat ów do zrobienia do godz 18 !
Ale wymyśliłaś!! Chodzi o to, że jak na razie tam jeszcze nikt nie zalicytował i jest straszna cisza. A bazarek jest tylko do niedzieli. Może akurat zachęcisz wylicytowaniem po cenie wywoławczej kogoś nastepnego :(
Przecież wiesz, że lubię szydelkowac i jak będziesz chciała to Ci wszystko zrobię (i nie tylko Tobie - ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii)
Dzisiaj pofruneło 138,20 zł do Dopiaczka. A sądząc po numerze konta, to konto Dopi jest w tym samym banku, co moje konto, więc pieniążki powinny być prawie natychmiast
Widzę, że nie tylko mnie sie podwójnie posty wysyłają :(
DoPi - zakończyl się wreszcie bazarek misz-masz na Milkę ze szczylkami. Bardzo proszę o podanie numeru konta, żebym mogła wysłać 138,20 zł z bazarku