-
Posts
1791 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kingula
-
[quote name='Nor(a)']a był ktoś oceniany przez Theo Leenen?.albo p. Chwalnego? ;)[/quote] T. Leenen nas ocenial w Łodzi w zeszlym roku- ruch, ruch i jeszcze raz ruch- przynajmniej takie odnioslam wrazenie :p
-
U mnie sie sprawy pokrzyzowaly, bowiem moj paszport niedawno stracil waznosc :-( nie wiem czy uda mi sie wyrobic nowy przez miesiac :shake:
-
My wynajmowalismy juz dwa mieszkania- ani w pierwszym ani w drugim nie bylo zadnych problemow jesli chodzi o psy (a mieszkaly z nami 2) Jednak jak szukalismy tego drugiego mieszkania spotkalismy sie z kilkoma odmowami- zadnych psow, kotow ani DZIECI :roll:
-
Wiem, ze jakis amerykanski preparat przeciw slizganiu sie lapek mozna kupic w sklepie internetowym mojej kolezanki, ale linka nie podam- bo nie wolno :razz:
-
Narazie nie moge sie doszukac info o oplatach :-( sedzia- podejrzewam ze z Rosji, wiec dalej nie wnikam ;) Jestes z Warszawy?
-
Na stronie ich zwiazku nie moge znalezc ile wynosi oplata za wystawe i jakie sa terminy oplat :oops:
-
dziekuje Ci serdecznie za nr. zadzwonie i o wszystko wypytam ;)
-
Kliwia a wiadomo cos o oplatach? Ile, do kiedy, czy mozna placic takze na wystawie? Nie bylam nigdy w Rosji :oops: czy oprocz psiego paszportu sprawdzaja cos jeszcze na granicy? (Mam na mysli psa) Jesli wszystko bedzie ok to albo pojedziemy wlasnym autkiem (na gaz :cool3:) i mozemy kogos zabrac, albo bede szukac kogos, kto zabierze mnie z suczka ;)
-
Hej Kliwia, dowiedzialas sie moze czegos nowego? Czy jesli zadzwonie i bede rozmawiac w jez. ang. to mnie zrozumieja? Jak myslicie? Bo po rusku to ja :shake: .
-
Elitesse a bylabys tak mila i napisala mi stawke samoyedkow? Z gory dziekuje.
-
Hahahaha, Coztego dokladnie tak samo jak napisalas :evil_lol:
-
Okropny bo sztywny i oscisty i wbija sie we wszystko :evil_lol: a ani grzebyk, ani szczotka go nie ruszaja. Wychodza duze ilosci miekkiego podszerstka, a ten okrywowy siedzi jak zaklety, choc tak naprawde gotow juz do wyjscia, bo jak zlapie go palcami to wychodzi bez trudu. Nijak nie moge go wyczesac, zostaje tylko takie skubanie- stad pytanie czy takie skubanie ma cos wspolnego z trymowaniem? :oops:
-
Dziewczyny naprawde zazdroszcze Wam ogromnie Waszej pracy :razz: Ja chyba bym sie rowniez spelnila w takim zawodzie, ale brak mi doswiadczenia :shake: Narazie realizuje sie w szykowaniu moich samkow, ale z nimi to nie mozna wiele improwizowac ;) Powiedzcie, czy uzywacie specjalnych suszarek dla psow? Znalazlam ostatnio na jakiejs amerykanskiej stronie takie specjalne psie suszarki i zastanawiam sie jakie sa roznice miedzy tymi psimi a zwyklymi ludzkimi? Co do trymowania- Daszenka jest kundelkiem o wlosie zblizonym do ONka, przy zwyklym czesaniu grzebykiem lub szczotka wychodzi tylko podszerstek, wlos okrywowy jak siedzial tak siedzi, mimo ze jak go capne reka-wychodzi :roll: czy te zgrzebla ktore proponowalyscie wyczesza tez ten okropny, oscisty wlos okrywowy?:help1:
-
[quote name='weszynoska']nikt nie zgaduje co to za stworek ;) [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1584/obraz0243xz.jpg[/IMG][/quote] O moj Boze! Ciezko tu sie psa doszukac :evil_lol: ale metamorfoza jest swietna :multi:
-
Dziekuje ;)
-
A czy CAC jest jeden na klase czy na plec? Chyba i my sie w koncu wybierzemy :p
-
Nie wszystkie samoyedy sa tak samo szczekliwe. Moje np. szczekaja niewiele, ale znam takie ktore lubia szczekac ;) Czy sklonnosc do szczekania moze byc uwarunkowana genetycznie (tzn. jakies sklonnosci)? Bo wydaje mi sie, ze psy z roznych linii sa albo bardziej szczekliwe, albo mniej :roll:
-
Karla genialny ten kundelek :multi: Wogole bardzo mi sie podoba jak Ty i Olivka "sztyftujecie" psiaki :loveu: Gdybym tylko mieszkala blizej... oddalabym kiedys mojego samka w Wasze rece ;) Powiedzcie mi laikowi (bowiem trymowanie jest mi calkowicie obce) czy mozna trymowac psa o szacie takiej jak owczarek niemiecki? Moja sucz kundlica ma takie wlosy jak ON, czesze ja czesto ale i tak linieje. Zastanawiam sie czy takie psiaki sie takze trymuje? Mam taki nozyk Trixie ostatnio ja nim troszke skubalam (z ciekawosci) i wyszlo sporo podszerstka.
-
Ja znalazlam Brita L&R za 115,20zł, dowoz na terenie W-wy mam gratis ;)
-
Ojj Justyna, ale zes nam olbrzyma wkleila :lol: ;)
-
No, moze nie cztery zera, ale trzy napewno ;)
-
Azzie Zlomek jest bardzo podobny do border teriera, moze na terierki go wrzucic? [url]http://www.cz-pes.cz/border-terier/imag/adela2.jpg[/url] tak wyglada border terier :p
-
Asiunia dwa moje psy zachowywaly sie w mlodosci podobnie. King- samoyed i Dasza- kundliczka. King porzadki zaprowadzal we wtorki, kiedy moja mama musiala zostawac dluzej w szkole- bodajze do 14. W inne dni zniszczenia byly mniejsze, we wtorki niszczyl jak najety. Nauka zostawania przynosila rozne efekty, raz sie udalo a raz kanapa zjedzona. Klatki byly wtedy bardzo trudno dostepne, hodowczyni doradzila nam kaganiec. King zostawal w kagancu ok. 2 tyg, moze mniej, po ok.4-6 godz. Gryzc nic nie mogl, wiec sie paskudnie nudzil i szedl spac. "Zaprogramowal" sie tak ze do dzis dnia po prostu spi kiedy rodzice wychodza z domu, ozywia sie dopiero w porze "obiadowej". Z Dasza sytuacja byla identyczna, w samotnosci niszczyla wszystko jak wsciekla. Mieszkalismy wtedy w wynajmowanym 2 pokojowym mieszkaniu, bez drzwi oddzielajacych pokoje. Trudno wynosic wszystko do i tak zapchanej juz lazienki, a malpa zawsze cos wynalazla :razz: Rowniez zostawala przez jakis czas w kagancu. Efekt jest taki, ze dzis zostaje nieraz po 8-9 godz sama a mieszkanie jest nienaruszone. Jednakze ani King ani Dasza nie sa psiakami po przejsciach, do kaganca byly wczesniej przyzwyczajane a nasz dom dobrze znaly. Nie wiem czy Lisa byla kiedykolwiek w kagancu, moze byc on dla niej dodatkowym stresem :shake: Klatka bylaby zdecydowanie lepsza. Mozna ja kupic na allegro.Jakiej wielkosci jest Lisa i w jakim miescie mieszka? Mam taka klatke, ktora zabieram na wystawy. Narazie zadnej nie planuje wiec moge ja pozyczyc. Jest na psa wielkosci owczarka szkockiego.
-
Ja tez bede i TZ sila zaciagne no i oczywiscie nasza coreczka Daszenka tez chetnie sie wybierze na tak wspaniala impreze ;) Mam sliczny kalendarz z czesciowo Dogomaniackimi psiakami, moge go przeznaczyc na aukcje?
-
Elitesse serdecznie dziekuje. My jezdzilismy do Leszna 8 lat z rzedu, 7 razy szczesliwie ;) w tym roku juz sobie odpuscilismy. Te Tajgany to pewnie te, ktore uratowali charciarze?