Jump to content
Dogomania

kingula

Members
  • Posts

    1791
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kingula

  1. Chyba masz racje Elitesse ;)
  2. Bo to sa "sedziowie" PKPR :lol: ;)
  3. Dziekuje Zabajka, maila dostalam, nr.tel przekarze wlascicielce suni. Powodzenia na wystawie :multi:
  4. Dziewczyny jestescie wspaniale :multi::multi: Bardzo Wam dziekuje w imieniu swoim i wlascicielki. Czy moglabym poprosic na pw o jakies namiary na Was? :oops: Znajoma codziennie trenuje z suczka, ale glownie stanie- biegania sie troche obawiaja. Suczka pieknie reaguje na smakolyk. Ma 5 konkurentek, ale nawet ocena doskonala nas ucieszy :) Bardzo Wam dziekuje za odzew :loveu:
  5. Mam ogromna prosbe w imieniu moich znajomych, ktorzy jada do Lublina ze swoja labradorka. Sunie mial wystawiac znajomy hodowca labkow, ale najprawdopodobniej nie jedzie na wystawe (nie przyjeli jego zgloszen na klubowke dzien wczesniej :/ ) Wlascicielka suni jest po powaznej operacji kostki i nie bardzo moze biegac, czy ktos bylby chetny aby pomoc im w wystawieniu slicznej i spokojnej labradorki?
  6. kingula

    Radom 21.05.2006

    Agasiu czekam na fotki :cool3:
  7. kingula

    Radom 21.05.2006

    Peter ogromne dzieki za fotki :multi: A już było mi przykro, że nie bedę miała żadnej z tej wystawy. Czy mogę wykorzystać je do fotoreportażu na samoyed.pl? Agasia oczywiście, baaardzo sie cieszę, jesli możesz to prześlij je na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  8. kingula

    Radom 21.05.2006

    Dla nas Radom byl baardzo szczęsliwy i to podwójnie.Weteran KINGUŚ zdobył Best inShow Weteranów w swoje 10-te urodzinki :multi: a debiutujaca w klasie otwartej labradorka- ZARA zdobyła 2 lokatę na 6 suczek i oc. doskonała :multi: Pozatym poznałam osobiście pewną przemiłą dogomaniaczkę co to "pod folią" psiaki hoduje :lol: ;) Dziekuję Asiaczku, Agasiu oraz innym za miłe słowa w kierunku Kinga- przekażę mu, napewno sie ucieszy :p Peter Kingusia widze też złapałes na ringu honorowym, szkoda że nie podszedłeś później- wreszcie byśmy sie poznali, a nie ukrywam, że i wykorzystałabym Cie jako fotografa :evil_lol: bo aparatu nie wziełam i zdjęcie z pucharkiem zrobiłam Kingusiowi ale telefonem :oops:
  9. Nie mam :shake: Mam kilka robionych telefonem, wieczorkiem je umieszcze. Gazuś gratulacje! Widzę, że dla Ciebie weekend także należal do udanych :p
  10. Cuciola dzieki za kciuki, nie wiem czy to za Twoja sprawka Zara zajela II miejsce :crazyeye::lol::multi: Pokazala sie slicznie :p A dodam jeszcze ze moj samoyed (ktory dzisiaj konczy 10 latek) wygral jeszcze BIS Weteranow :multi::multi::multi:
  11. Dziekuje za kciuki, bo nie ukrywam ze mam stracha :evil_lol: Wystawianie labki przyslonilo mi wystep mojego psa- zupelnie o tym nie mysle :p 6 suczek w klasie...ojojojoj.
  12. Sunia jest z hod. Górska Fantazja- nazywa się EUROPA jej tatusiem jest Bell Armani a mama Ofelia [url]http://gorskafantazja.home.pl/mioty/oxa/europa.jpg[/url] to jej zdjecie jak była jeszcze w hodowli ;) Zara- bo tak sie po domowemu nazywa należała wcześniej do pewnej gwiazdy polskiej piosenki :angryy: ale teraz ma już dobry dom.Trzymaj za nia jutro kciuki ;)
  13. Nie :lol: Moi znajomi maja suczke, juz trzyletnia i zapragneli ja wystawic. Fakt, ze byla najladniejsza z miotu i obiecali to hodowczyni :evil_lol: Ja tam nie mam doswiadczenia jesli chodzi o wystawianie labkow, troche zesmy trenowali- zobaczymy ;)
  14. Witam wszystkich Kto z Was wybiera sie do Radomia jutro? Mi przypadlo wystawianie suczki w klasie otwartej, to bedzie jej debiut. Wiem ze jest 6 suczek w klasie, moze znajdzie sie jakies Dogomaniak?
  15. Obawiam sie, ze i my dolacymy na stale do tego tematu :shake: Wyniki badan krwi mojeg psa nie sa za dobre, kreatynina 2,9, mocznik 103,0, norma to 1,0-1,7 i 55-70 :-( Zapisujemy sie na USG nerek i prostaty. Hdzie najlepiej zapisac sie w Warszawie? Nam polecono jakiegos lekarza z Powstancow Slaskich. Co sadzicie o tych wynikach? Narazie zmienilam karme na Trovet dla nerkowcow i zmienilam diete.
  16. Prosze o przeniesienie tematu :-( :-(
  17. kingula

    Radom 21.05.2006

    A ja nie mam jeszcze potwierdzenia wcale ;) Jak myslicie, czy jezeli moj samoyed jest jedynym psem tej rasy zgloszonym na wystawe mam szanse uprosic jakos sedziego aby byl sedziowany np. przed pozostalymi rasami? Obiecalam wystawic znajomym labradorke (debiut) i obawiam sie ze oceny moga mi sie pokryc. Jak myslicie, jest szansa ze sedzia sie zgodzi?
  18. To już dwa dni minęły odkąd ostatni raz trzymałam Cie na rękach :shake: strasznie mi Ciebie brakuje :-( I ciągle czekam na jakiś znak, że spoglądasz na nas z góry.
  19. Dżekuś dzisiaj przekroczył Tęczowy Most. Kochanie, mam nadzieję że mi wybaczysz i że bedziesz pierwszy który powita mnie tam kiedyś merdaniem ogonka. Kocham Cie, pamiętaj o tym. Mój pierwszy, kochany piesku :-(
  20. kingula

    Radom 21.05.2006

    A "my" jestesmy jedynym zgloszonym samoyedem, w dodatku weteranem ;) a co wiecej w dniu wystawy obchodzimy 10 urodziny piesia:loveu:
  21. Wrocilam :lol: dzis bez psa ale zadowolona bo suczka znajomej wygrala rase w samoyedach ;) Ja sie opalilam pieknie, conajmniej jakbym z Grecji wrocila :p Wystawa piekna, a ring glowny najpiekniejszy jaki w zyciu widzialam (kto byl ten wie o co chodzi ;) ) Na stadionie nie ma sie gdzie skryc przed sloncem, wiec parasole wskazane. BOG V - 1 pies faraona (bodajze z Rosji czy Litwy)- piekny :crazyeye:, 2- DJP pani Supronowicz (startowal w mlodziezy, niestety nie mam jak sprawdzic imienia bo nie mam katalogu) 3- szpic miniaturowy z hod. Imparato. DJP wygral chyba takze BOG Junior V, a para faraonow (m.in zwyc.BOG) zostaly najlepsza para hodowlana. Z tego co jeszcze pamietam to: BOG 1- collie, BOG 3- welsh terier, BOG 6- dalmatynczyk (w brazowe cetki jesli to komus cos podpowie ;)),BIS Weteranow- collie, BOG Junior 3- kerry blue terier p. Świeton (takze BOB) i cos na BOG 3. To tyle. Jesli cos pomieszalam to z gory przepraszam. Powodzenia jutro :lol:
  22. Magik, dzieki za pomoc. Mi niestety czerwiec tez nie pasuje- sesja :-( :shake: Chyba ze TZ z psami wysle :razz:
  23. NigdyNigdy dzieki za linka, moze ktos to przetlumaczy, tzn. chociaz CACe w Kaliningradzie. Ja tylko Moskwe rozczytalam :oops:
  24. kingula

    Radom 21.05.2006

    Ja tez jade, z weteranem i z debiutujaca labradorka :p Chetnym uzycze samka na JH, wystawia sie pieknie :cool3:
  25. Ale to sa CACIBowki, a czy jest gdzies spis krajowek? Ponoc jakac CACowa jest w Kaliningradzie w czerwcu, czy ktos cos slyszal?
×
×
  • Create New...