Jump to content
Dogomania

Erykowa

Members
  • Posts

    608
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Erykowa

  1. I dzisiejszy spacer
  2. dalsze z okolic szkolenia + Er ze swoja nowa zabawką
  3. Hej Jest tak szaro-buro,że żadnej weny do spacerowania nie mam :( Dobrze,że pies mnie wyciąga bo zaległa bym w domu ;) Jutro zaczyna się szkoła a ja odliczam dni chociaż do marca. Kilka zdj.ze spaceru z dziećmi i jedno z wczoraj,gdy byliśmy obserwować szkolenie innych psów a przy okazjii ćwiczyliśmy wyciszenie i skupienie przy duzym rozproszeniu ;)
  4. Bardzo mi przykro :( Jakieś fatum.Trzymaj się,cięzko cokolwiek więcej napisać
  5. Hej U nas tez juz po śnieu tylko wspomnienie.ja w sobote wybieram sie na takie "szkoleniowe" spotkanie psów i zobaczymy czy wszyscy nie beda pływać w błocie :(
  6. Hej To trzymam kciuku,żeby dalej było ok ;)
  7. Erykowa

    Rufus <3

    Hej Teraz mozna prosto z komputera zdjęcia wrzucać
  8. Nieźle.Dobrze,ze się goi-może by tak Ermana "ciachnąć" karabinkiem,byłby pretekst do skopiowania ;) :) A jak Kinia,tez się goi?
  9. Musisz częściej bywać,to trochę się przyzwyczaisz ;)
  10. I na koniec portrecik
  11. O,pięknie.Widzę dopiero teraz ,że znów dubluje Mam Ermana z ogródka-jak łapał snieg i z dzisiejszego pięknego spaceru do lasu.Choć słonko za lekkimi chmurami ale śnieżek fajny klimat robił.A w tyg.ponoć powrót błocka :(
  12. Dzięki ! Cudo ostatnio,nie wiem czemu czeka na sporo prezentów ;) .Zamówiłam mu -piłkę jajo,mam nadzieję,że trochę pożyje bo nie tania :(
  13. Dzięki ! Cudo ostatnio,nie wiem czemu czeka na sporo prezentów ;) .Zamówiłam mu -piłkę jajo,mam nadzieję,że trochę pożyje bo nie tania :(
  14. Dzięki ! Cudo ostatnio,nie wiem czemu czeka na sporo prezentów ;) .Zamówiłam mu -piłkę jajo,mam nadzieję,że trochę pożyje bo nie tania :(
  15. Hej,co u Was? Korzystacie z ferii? (czy Wy nie teraz?)
  16. Hej Piekne te zimowe zdjęcia I jakie szaleństwo,widać,że humorki dopisują.Hiro pięknie pozuje.Sylwetka już chyba całkiem dorosła,łeb bardzo się "zmniejszył" po tym jak zmężniał !
  17. Boziu biedulek :( Co się stało?
  18. Udanej zabawy i wypoczynku !
  19. Tak fajnie dodaje mi się zdj.prosto z kompa,że mogę Was nimi zasypywać ;)
  20. Dziś znów udało mi się wygonić psa :) zobaczymy jak będzie dalej bo ponoć mrozy idą :( Ale na "pocieszenie" zamówiłam Erykowi kolejną obrożę ;) Calutką czarną. A sobie kupiłam nieprzemakalne buty trekkingowe-byle do wiosny :)
  21. Hej Piękne zdjecia-i zima,u nas nawet polowy z tego śniegu nie ma :(
  22. Hej To mam nadzieje,ze się zobaczymy.A teraz się kuruj i wygrzewaj w łóżeczku:)
  23. a u nas nic nie sypie :(
×
×
  • Create New...