-
Posts
608 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Erykowa
-
-
-
Hej Jest tak szaro-buro,że żadnej weny do spacerowania nie mam :( Dobrze,że pies mnie wyciąga bo zaległa bym w domu ;) Jutro zaczyna się szkoła a ja odliczam dni chociaż do marca. Kilka zdj.ze spaceru z dziećmi i jedno z wczoraj,gdy byliśmy obserwować szkolenie innych psów a przy okazjii ćwiczyliśmy wyciszenie i skupienie przy duzym rozproszeniu ;)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Erykowa replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Bardzo mi przykro :( Jakieś fatum.Trzymaj się,cięzko cokolwiek więcej napisać -
Hej U nas tez juz po śnieu tylko wspomnienie.ja w sobote wybieram sie na takie "szkoleniowe" spotkanie psów i zobaczymy czy wszyscy nie beda pływać w błocie :(
-
Hej To trzymam kciuku,żeby dalej było ok ;)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Erykowa replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Hej Co u Was słychać?? -
Hej Teraz mozna prosto z komputera zdjęcia wrzucać
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Erykowa replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Nieźle.Dobrze,ze się goi-może by tak Ermana "ciachnąć" karabinkiem,byłby pretekst do skopiowania ;) :) A jak Kinia,tez się goi? -
Musisz częściej bywać,to trochę się przyzwyczaisz ;)
-
-
O,pięknie.Widzę dopiero teraz ,że znów dubluje Mam Ermana z ogródka-jak łapał snieg i z dzisiejszego pięknego spaceru do lasu.Choć słonko za lekkimi chmurami ale śnieżek fajny klimat robił.A w tyg.ponoć powrót błocka :(
-
Dzięki ! Cudo ostatnio,nie wiem czemu czeka na sporo prezentów ;) .Zamówiłam mu -piłkę jajo,mam nadzieję,że trochę pożyje bo nie tania :(
-
Dzięki ! Cudo ostatnio,nie wiem czemu czeka na sporo prezentów ;) .Zamówiłam mu -piłkę jajo,mam nadzieję,że trochę pożyje bo nie tania :(
-
Dzięki ! Cudo ostatnio,nie wiem czemu czeka na sporo prezentów ;) .Zamówiłam mu -piłkę jajo,mam nadzieję,że trochę pożyje bo nie tania :(
-
Hej,co u Was? Korzystacie z ferii? (czy Wy nie teraz?)
-
Hej Piekne te zimowe zdjęcia I jakie szaleństwo,widać,że humorki dopisują.Hiro pięknie pozuje.Sylwetka już chyba całkiem dorosła,łeb bardzo się "zmniejszył" po tym jak zmężniał !
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Erykowa replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Boziu biedulek :( Co się stało? -
Udanej zabawy i wypoczynku !
-
-
Dziś znów udało mi się wygonić psa :) zobaczymy jak będzie dalej bo ponoć mrozy idą :( Ale na "pocieszenie" zamówiłam Erykowi kolejną obrożę ;) Calutką czarną. A sobie kupiłam nieprzemakalne buty trekkingowe-byle do wiosny :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Erykowa replied to Amber's topic in Foto Blogi
Hej Piękne zdjecia-i zima,u nas nawet polowy z tego śniegu nie ma :( -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Erykowa replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Hej To mam nadzieje,ze się zobaczymy.A teraz się kuruj i wygrzewaj w łóżeczku:) -
a u nas nic nie sypie :(