Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='swan']Ja pierwszy raz w życiu widziałam , żeby czarny pies miał żółte oczy, jak zobaczyłam Hoskę. A tutaj masz następnego delikwenta..... Twój Lipton też tak ma??[/quote] Lipton tak nie ma :shake: ...ale poza tym jest bardzo podobny :p i właśnie jak zobaczyłam Zeusa, to od razu pomyślałam: - o rany, spojrzenie Hoski! :crazyeye: :placz: :placz: :placz:
  2. [quote name='PaulinaT']Przedstaw kolege. Chociaz malutką foteczkę...[/quote] przedstawiam kolegę - chociaż malutka foteczka kolega Zeus - z boksu Foresta - nie dosć, ze w klimacie Hoski, to jeszcze niemal jak brat bliźniak mojego Liptona :-( : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8424/zeus52bl.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='tanitka']on nie jest szorstkowłosy!!! jest cudny!!:loveu:[/quote] troszeczkę... ociupineczkę... jest :angryy: np. - ma bródkę :multi: oczywiście, ze jest cudny :p - wszystkie moje psy są cudne :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  4. [quote name='tanitka']Kinga gdzie te zdjęcia? załóż mu nowy watek i daj nam linka:razz:[/quote] WEDŁUG ROZKAZU :lol: : wyżeł RAMIREZ we własnej osobie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39177"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39177[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1566/ramirez10yo.jpg[/IMG][/URL]
  5. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]PASZPORT DO LEPSZEGO ŚWIATA[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][COLOR=black]IMIĘ:[/COLOR] Ramirez[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][COLOR=black]RASA:[/COLOR] wyżeł niemiecki szorstkowłosy[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][COLOR=black]ZNAKI SZCZEGÓLNE:[/COLOR] bardzo mało szorstkowłosy :p [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][COLOR=black]WIEK:[/COLOR] 2 lata ( niecałe)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][COLOR=black]ŚWIAT DOTYCHCZASOWY:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]- bezpieczne, wesołe życie członka rodziny[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]- zamieszkały w mieszkaniu (w bloku)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]- wychowywany z dziećmi poniżej 10 lat[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]- świat, który zawalił się w styczniu tego roku[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]ŚWIAT AKTUALNY:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]- niewielki, okratowany boks w schronisku[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]- obcy ludzie, obce psy, obce wszystko[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]- nieustanne wypatrywanie przez okno, czy wreszcie ktoś przyjdzie i zabierze do domu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]ŚWIAT PRZYSZŁY:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray]............................................................................. ?????[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4623/ramirez17so.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2982/ramirez26zz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2576/ramirez30wl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2875/ramirez49mt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6841/ramirez53oe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1390/ramirez68wq.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='PaulinaT']Przedstaw kolege. Chociaz malutką foteczkę...[/quote] :placz: :placz: :placz: kolega Zeus - to Hoska w wersji męskiej :placz: - klon - klonik :placz: (foteczka przy najbliższej okazji, bo muszę oprawić)
  7. Forest ma nowego kolegę w boksie ;) nie wiem właściwie, czy opatrzyć tę informację emotką :loveu: , czy :placz: bo pies - prze-cud-ny :loveu: , i cholera jasna - przecież go nie będę wypychała :placz: , skoro siedza mi tu takie Foresty półroczne - i inne - roczne, i jeszcze inne - dwuletnie... :shake: i tak będę czekała, zeby sprawiedliwości stało się za dość... aż te, co to jeszcze niedługo siedza, i pełne jeszcze ufności do ludzi -też zwątpia, i też zdziczeją, i rok im w schronie upłynie, albo jeszcze wiecej :-(
  8. na szczęście on jest bardzo mało szorstkowłosy :p - to moze pójdzie jak gładkowłosy? :razz: ...a ze zdjeciami przetrzymam was do jutra - a jaki śliczny, mówię wam :loveu: - uruchomcie wyobraźnię, kochane, bo dziś juz nie dam rady nic wstawić :shake:
  9. no - i długo w koszalinskim schronie wyżłów nie było :angryy: CAŁE 1,5 tygodnia... :angryy: od dziś jest kolejny :placz: :placz: :placz: szorstkowłosy, dwuletni, cudny - oddany przez właściciela :angryy: wielki - i bardzo zaniepokojony :placz:, ciagle przez okno wypatrywał pana :-( ...
  10. mam nadzieję, ze to jest: "ta :loveu: od Lincolna :loveu: :loveu: :loveu: " a nie: "ta :angryy: od Lincolna:mad: :mad: :mad: " :oops: :oops: :oops:
  11. piękna ta aukcja - oby mu przyniosła szczeście [B]supergoga[/B] - zrób, kochana, poprawkę - wg opłat schroniskowych - za psa rodowodowego płaci się 100 zł - trzeba jakoś edytować określenie: " do przekazania bezpłatnie"
  12. [quote name='Marka']Był kiedyś w Józefowie pod Legionowem taki Filip - mieszany szorściuch, podobny do Foresta - też błagał wszystkich odwiedzających o dom i robił tym wielkie wrażenie... Ale długo miał pecha i brak widoków na odmianę losu... Ale kiedy już trafił na swojego człowieka (sympatycznego Anglika z tego co pamiętam?) to tym samym trafił do raju na ziemii :p Forestowi życzę tego samego - tylko może szybciej... ;) [B]Bo wyżłowate szorściuchy nie istnieją bez Pana - w końcu wyżeł to druga połówka człowieka, złączona z nim w pracy i w życiu jak awers i rewers, jak płomień i dym, jak dzień i noc... A do tego serce kundla - to wierność po grób - i rozpacz, kiedy tej wierności nie można dochować, bo nikomu na niej nie zależy...[/B] Powodzenia, Forest, trzymam kciuki![/quote] o rany Marka, ależ Ty to napisałaś... aż mnie w gardle ścisnęło :placz: miałam w sprawie Foresta jeden telefon - jak z marzeń... dzien przed Wigilią zadzwoniła do mnie kobieta, która nazajutrz miała odebrać zamówionego szczeniaka ONka z hodowli, po szkolonych rodzicach. I ...zobaczyła Foresta. I przepadła. Nie przeszkadzało jej nic, ani, ze to mieszaniec, ani, ze ma troche juz lat. Zadzwoniła do meża, który pływał na statku dalekomorskim - i maż obejrzał Foresta w internecie - i oddzwonił, żeby po niego jechala (ok. 200km). było jedno: ale... Oni potrzebowali bezwzględnie psa, który pilnowałby dość dużego terenu przy domu. Nie stać ich było w tej chwili na wzięcie równolegle dwóch dużych psów - Foresta do domu i szczeniaka na zewnątrz. A to było krótko po tym, jak pracownik w schronie powiedział mi, ze Forest prawie z budy nie wychodzi, tylko zje i ucieka z powrotem. I ja, po gorących konsultacjach z Camarą, tego psa jej odradziłam. Bo wygladał mi na psa - przytulankę, bo stróż mógł być z niego żaden - i co wtedy? Ta kobieta prawie płakała mi w słuchawkę, pytajac, czy on na pewno znajdzie dom. ...nie wiem, czy dobrze zrobiłam. ...nie wiem, czy znajdzie. czasami donoszę wrażenie, ze podejmowanie TAKICH decyzji, TAK brzemiennych w skutki - to za dużo jak na mnie...
  13. nie :shake: , ale ja mu - w ramach posiadania tzw. wspólnych tematów do wieczornych rozmów :p - robię zawsze krótkie wprowadzenie, o kim będę mówiła dzisiejszego wieczoru :lol: , np: - PaulinaT - centrum Poznania, trzy psy, cztery koty - Katcherine - trzy psy - tanitka - trzy psy plus czwarty na tymczasie - Camara - dwa własne plus 18 na tymczasie w ciągu ostatnich dwóch lat - Kasie - NASZ Lincoln czyli-wiadomo-o-co-chodzi - ... - ...
  14. ... z całym dobrodziejstwem inwentarza :eviltong: ja staram się mojemu TZowi nie epatowac tymi psami na okrągło, no... tylko czasem, baaardzo czasem cytuję mu różne głupoty a to z watku Lincolna, a to Kiary, a to z innych... przedwczoraj np. wyglądało to tak: TZ - już prawie spał ja: - śpisz? to ja ci jeszcze coś opowiem TZ: uchylił jedną powiekę ja: ( mniej więcej) - bo Kasie napisała to, na co Camara odpisała to, potem tanitka tamto, potem Katcherine coś tam... ( i tak mu paplam przerzucajac nickami na prawo i lewo, podejrzewajac, ze i tak stanowimy dla niego Jedną Zgraję Nie Do Odróżnienia) na co TZ: uniósł dwie powieki, spojrzał na mnie śmiertelnie powaznie i wyrecytował: " Katcherine - 5 niebieskich łapek." ...czym powalił mnie na kolana :lol: - odróznia moje koleżanki, odróżnia!!! :loveu: :loveu: :loveu: ( dla wyjaśnienia: ilość łapek umieszczona przy nicku) :evil_lol:
  15. Karina - prześlij mi na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], to wstawię zmniejszone ;)
  16. [quote name='Camara']:eviltong: :eviltong: :eviltong: oj, czepiasz się :mad: w sensie fizycznym to widzisz Grecie na spacerze :lol:[/quote] oj Camara, a czy Ty czasem nie jesteś zbyt łatwowierna ? :shake: a widziałaś ten dom NA WŁASNE OCZY :crazyeye: ? przecież ona wcale nie wygląda, że jest NA spacerze :shake: wygląda na psa pilnującego opuszczonej posesji w odludnej dzielnicy :shake: ( mam wielką nadzieję, ze Nowi Panstwo nie czytają tego wątku...:roll: )
  17. powinnaś. 20 minut dziennie. codziennie. wraz z całą Polską-która-czyta-dzieciom :diabloti:
  18. [quote=Gosia>>>;2786451]No Baster ma 6 lat. Nie ma go na allegro zastanawiam się czy by tam nie zadziałac ale trochę się obawiam[/quote] Baster w tym roku skonczy [U]9 lat[/U] co do kastracji -pies jest w miejskim schronisku, ktore nie kastruje - a póki tam jest, nie mozna stawiać zadnych warunków - bo nie ma takiej mocy prawnej i nikt nie będzie tego egzekwował i ze schroniska moze wziac psa każdy, kto przyjdzie z ulicy - trudno mi powiedzieć, na ile ludzie bioracy takie psy sa weryfikowani :shake: dziewczyny, nie wiem, jak z tym allegro - moze spytajcie doddy, co ona by zrobiła - bo się zna na takich psach ja po prostu nie mam pomysłu, co zrobić z niemłodym, rodowodowym, ostrym do psów amstaffem :shake:
  19. Lulka - zapodaj temat tanitce - niech go wrzuci na wyżły, biedaka
  20. Katcherine -no ja nie wiem, czy ten wątek jest TAKI antydepresyjny...:roll: czy Ty byś się nie zaczęła zastanawiać nad lepszą kontrolą domów adopcyjnych :mad: , ... jakbyś przywiozła ludziom takie coś - miłe, spokojne, smutne...: - a po paru miesiącach zobaczyła takie oto zdjęcie twojego pieszczoszka :angryy: :
  21. he he, i trzy godziny nie miną po tym nieroztropnie napisanym przez Kasie zdaniu, a wątek Lincolna wzbogaci się o milion najbardziej chorych psów z całej Polski... :evil_lol: ( ja też od razu zaczęłam robić w myśli przegląd wszystkich chorych psów w naszym schronisku...:evil_lol: )
  22. [quote name='karina1002']Ciekawe do kogo się upodobni Pytia?? Mam nadzieję, że nie do dzika:)[/quote] oj tam, zaraz do dzika :shake: ...do sarenki się upodobni, ot co :p
  23. [quote name='Camara'] i że jest śliczne i milutkie :loveu: A Kasia się nie chwaliła, że mar.gajko znalazła nabywcę na TO??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jasne jasne :p , śliczne i milutkie, oczywiście :p Droga Koleżanko Camaro - a u was to wszystkie psy przechodzą taką METAMORFOZĘ? ...tak jakby... elektrowstrząsami byly leczone:huh: ... hę? a klamki w drzwiach posiadacie? :stupid: a moze jeszcze takie białe fartuchy z rękawami wiązanymi? :stupid: ... i mówisz, ze teraz zajmujecie sie szukaniem domów dla psów, które je już mają... :hmmmm: niedobrze z wami w tym Krakowie, oj, niedobrze... :shake:
  24. [quote name='swan'] aha, weterynarz się nią zachwycił. Twierdzi, że w niej jest wiele z psów myśliwskich, np flat coated retriever.:cool3:[/quote] to tak jak w moim Liptonie :multi: :oops: :oops: o choroba, swan, właśnie chciałąm Ci zaproponować, zebyśmy - z racji, ze w miarę blisko mieszkamy - założyły dziką hodowlę flatków... ...ale uświadomiłam sobie, ze spóźniłam się O DZIEŃ :placz:
  25. [quote name='Camara']Studio Min Potworzastych :evil_lol: to nie ja :eek2: :eek2: :eek2: - nic takiego nie przywoziłam :shake: :shake: :shake: słowo honoru :placz: :placz: :placz:
×
×
  • Create New...