-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Kinga czuwa :diabloti: ...małe sprostowanie :p : do tej identyczności Paulinie brakuje... półtora psa :hmmmm: BRAKUJE JEJ [U]PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO PSA...[/U]:siara: -
o rany :crazyeye: - zapakowali mnie do samochodu i wiozą gdzieś... :crazyeye: GDZIE mnie wiozą? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/598/pytia15kz8.jpg[/IMG][/URL] o rany, gdzie mnie przywieźli? :-o :-o co prawda widoki tu ładniejsze, niż miałam przez ostatnie 4 lata w schronisku, ale chyba nie każą mi tego zwiedzać? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/504/pytia16uz5.jpg[/IMG][/URL] dobrze, w takim razie temu, który mnie wiózł i uważał, zeby mnie nie rzucało po całym samochodzie na zakrętach, dam w podziękowaniu buzi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2065/pytia10vi1.jpg[/IMG][/URL] a teraz przytulę się do tego, który przez całą drogę mnie głaskał... mimo, ze tak strasznie śmierdziałam :lol: : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1255/pytia14lp4.jpg[/IMG][/URL] zaraz, zaraz... czy my tu aby na kogoś nie czekamy? :hmmmm: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2927/pytia13xz2.jpg[/IMG][/URL] ...a może czekamy na ten samochód, który właśnie podjechał i zaparkował koło naszego? o, jacyś fajni ludzie z niego wychodzą... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3628/pytia12wr6.jpg[/IMG][/URL] podobają mi się... ciekawe, czy jeśli do nich podejdę grzecznie i pomacham ładnie im ogonem, JA im też sie spodobam? czy....? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5778/pytia11bt5.jpg[/IMG][/URL]
-
a jutro... czyli w niedzielę... :Dog_run: ( i nic więcej nie powiem :p )
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
kinga replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
ja tylko króciutko informacje z terenu: jak dla mnie - Baster jest na równi pochyłej w dół widziałam go kilka dni temu, widziałam dziś, pracownicy kręcą głowami na jego widok - wygląda naprawdę źle, podobno zjada tylko michę i zwija się w kłębek, nie ragujac specjalnie na nic, wygląda jak cień psa wiem, ze stajecie na głowie, zeby cos dla niego skombinowac, dlatego nie piszę tego ot, tak do wiwatu, żeby zdołować - tylko wg mnie - on ma bardzo mało czasu, zeby jeszcze odbić się od dna -
[B]samoglow - [/B]banerki lupe są lepsze, niż nam się wydawało :lol: są już automatycznie podlinkowane - czyli nie trzeba kopiowac dodatkowo adresu - wystarczy skopiować sam banerek i wstawić w swój podpis ;) - i nic, ale to nic już nie trzeba robić :multi: - popraw, bo ludziom łatwiej się klika w banerek, niż w adres obok niego :lol: ( doszłam do tych mądrych wniosków metodą prób i błędów :evil_lol: ) a Forest Obanerkowany - wpieriod! ;)
-
Nasza kochana Leksunia przeszła za TM, zostawiła nas samych..(*)
kinga replied to Elso's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AniaB']nasz pies JEST gruby.. własnie w zeszłym tygodniu sie ważyliśmy i .... wazymy 54 kg:oops: jak ja bralismy ze schroniska to wazyła 47 kg Ania :shake: Ty byś chciała schoniskową wagę Leksie utrzymać? - to Ty niedobra jesteś :mad: popatrz na Kasie - ta to nie ma kompleksów :lol: jak wzięła Linkiego ze schroniska, to ważył coś chyba 35 kg - teraz waży :crazyeye: ponad 60 kg :oops: - a Kasie nic ale to nic się nie wstydzi :evil_lol: a Leksa :loveu: ... uwielbiam takie psy, które wyglądają, jakby wciąż były naćpane :evil_lol: ( tak jak moja Drachma) -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
kinga replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to ja jeszcze do lupe :oops: - ale w temacie starszych psów ;) lupe - zrób mi banerek dla Foresta :modla: - bo on sie tak bardzo nie może przebić... :shake: wiem, ze wcinam się Hefrenowi w wątek - ale Forest ma podobny życiorys - więc sądzę, ze tupet będzie mi wybaczony :oops: , mało tego - że lupe mnie nie wyklnie i w jakimś czasie wolnym machnie banerek dla Foresta ;) -
a ja się tak cichcem przymierzam, żeby go dać na stronę schroniskową do działąu Metamorfozy :loveu: - i bardzo sie cieszę, ze będzie z czego wybierać :multi: SRV -co do tego łóżka - prawdopodobnie w poprzednim domu miał absolutny zakaz wchodzenia - skoro zamiast dźwigać tylne łapy na łóżko, co każdy porzadny pies robi :evil_lol: - spuszcza z niego przednie :cool1: ...moze nie mąćcie mu w głowie :eviltong: - bo on biedaczek stara sie być teraz bardzo ok :lol: - a Wy niedobrzy każecie mu grzeszyć... :roll:
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
kinga replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
nie mam pojęcia, jak on do dzieci - moze doddy coś wie, czy miał kontakt z dziećmi -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
kinga replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasie - jak będziesz pazerna i będziesz chciała mieć dwa banerki... to zaraz nie będziesz miała żadnego :shake: , bo zdecydowanie przekraczasz limit tego, co można mieć w podpisie :niewiem: lupe - jak miło Cię znów widzieć na dogo :loveu: ( hmmmmmm lupe...:hmmmm: - co to ja chciałam od Ciebie? :razz: [SIZE=2]he, he, lupe dobrze wie :p - lupe kochana - wstaw Liska, bo on jest tak przeraźliwie smutny, i Sonię, bo ona tak się garnie bardzo do ludzi, i resztę... proszę pięknie ;) ) -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']A ja się cieszę, ze basiaap swojego czasu napisała do mnie maila w jego sprawie :p :evil_lol:[/quote] [B]Paulina [/B]- to moze ja Ci napiszę maila w sprawie jakiegoś psa - i też się będziesz cieszyła... :multi: -
[quote name='brazowa1']Czy ja dobrze zrozumialam? kolejny pies,ktorego watek trzeba chowac przed ludzmi bioracymi psa na tymczas??? he he, brazowa1 - Ty to chyba chcesz rozbić instytucję domów tymczasowych :diabloti: ...bo brązowa dziś szwenda się :p po wątkach domów tymczasowych, przeprowadzając kontrole - i bacznie wyłapuje te domy, co to stały się stałe :p , bedąc w zamiarze początkowym - tymczasowymi... :oops: ale - brazowa - Kasie jest bardzo szczęśliwa, że Lincoln zechciał zamieszkać u niej na stałe - prawda Kasia? :evil_lol:
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']A ja to sobie w ogóle inaczej wyobrażam. Wszak psiaki idą głównie przed nami, czy to dniem czy nocna porą. Sądzę, że trzeba im takie naświetlacze zamocować na ...majtochach lub dooopskach, żebyśmy je widzieli jak podążają przed nami. Wtedy nie zginą nam z oczu. [B]Co Wy na to[/B] Lalunia kręcąca pupiną i szarpiaca na kolorowo do przodu. I subtelna Abisia, słodycz - ze świecącą pupinką. I jegomość Szarik, któremu zaświeci się pod ogonkiem. :multi:[/quote] my to chyba poprosimy Paulinę, zeby pokupowała te ufoludki, czołówki, itd - podświetliła to całe towarzystwo ze wszystkich mozliwych stron - i porobiła zdjęcia, po czym nam je pokazała :multi: ...bo tak - to rozmawiamy, jak ze ślepym o kolorach :shake: , a co gorsza, sama zainteresowana coś milczy... :roll: -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alfa i Zuzia']fajnie że Szarik zostaje.:diabloti: W sprawie lampek oświetleniowych dla psów: miałam kiedyś takie 2 zielone główki kosmitów, takie z czarnymi oczkami, one były na sprężynkach, przymocowane do takiej plastikowej opaski, nosiło się to na głowie, miało to baterie i świeciło migająco-na zmianę: raz jedna główka, raz druga. Uważam że dla psa super.[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: przymocować i puścić takiego samopas :p a jak to jeszcze bedzie szarpej w czerwonym kubraczku z zielonymi kosmitami na łbie - :evil_lol: -
[quote name='Katcherine']:lol: :lol: :lol: No Dobra Kinga- CO MASZ??????????????????[/quote] oj tam - zaraz masz :razz: myślisz, ze ja wyzełki to co tydzień wypuszczam w świat :cool3: nie mam wyzełków - asortyment chwilowo wyczerpany :niewiem: ( z myśliwskich to mam taki nierozłączny duet: prawie-posokowca hanowerskiego i prawie-otterhounda - ha! :diabloti: - dostałam na urodziny książkę z rasami psów, to siem znam na rasach :p ) [B]SRV[/B] - czy mam edytowac w tytule Ramireza na Dropa? Czy wasza decyzja jest Ostateczna i Niepodważalna?
-
dziewczyny - bo nie przeczytałam całego wątku :oops: - co o niej dokładnie wiadomo? jak trafiła do schronu, ile ma lat, co lubi, czego nie lubi? ( no, szczepienia i suczek, to wyczytałm :lol: ) proszę o takie małe streszczenie ;) acha, czy ona czasem nie przypomina flat coated retrievera? hovawarta?- bo ze zdjęcia dośc mocno...