-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='swan']A może takie lampki górnicze przymocować na szyi:cool3:[/quote] eee tam swan - jak już mocować te czołówki - bo o nie chodzi? - to na czole psu, nie na jakiejś tam szyi - żeby pies wyglądał porządnie :lol: wyobraźcie sobie takie psie zombi, wynurzające sie z ciemności z mocno rozświetlonym łbem... :loveu: -
[quote name='Kasie']Wróciłam do tego wzruszającego początku historii. I pomyślałam, ze teraz to raczej jest biedna Belka Camary a nie Fela vel. Bella. Bo co ma ta Belka Camary? Pania która rano jedzie do pracy a psa zamyka w ogrodzie. Boryska który wumaga wiecej opieki niż ona, ciągle jakieś szczeniory w domu i brak zainteresowania pani w zwiazku z nimi. Brak jakiegokolwiek pobudzania podniebienia: ciągle tylko miesko z chrupkami... (A Fela to prawdziwy smakosz-ekspert sie robi!) No i jak ta historia lubi odwrócić kota ogonem :evil_lol: Kasie - czytam w Twoich myślach: musimy teraz wyadoptować Belkę Camary, i to szybko :diabloti: czy ja wiem? :hmmmm: ... moze do Koszalina? - ktoś się do mnie kiedyś zgłaszał w sprawie Feli, ale juz za późno było - - i teraz mogę tej pani zadośćuczynic :p
-
[quote name='tanitka']a ja piórkuję!!!!:crazyeye: :crazyeye: to on rzeczywiscie raczej kucyk niż pies;) - ale fajnie!!!:multi: :multi: :multi:[/quote] no mówiłam - mówiłam, ze duży :multi: nikt nie wierzył... :shake: tak sobie robiłam bilans ostatnich schroniskowych wyżłów... i mi wyszło czarno na białym: KOSZALIN ZAWYŻLIŁ WARSZAWĘ !!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w myśl odwiecznej maksymy - ze wszystkie drogi prowadzą do Rzymu... - wszystkie wyżły prowadzą do Warszawy :eviltong: 1. Kora 2. Kiara 3. Ramirez jak na razie towar zniknął z półek, więc proszę się nawet nie zapisywać na kolejne, zeby wilka z lasu nie wywołać :mad:
-
Nalewko - melduję - wątek przeczytałam ;) teraz zostanie mi kibicowanie, zebyście wszyscy doszli do siebie jak najszybciej :lol:
-
ATAMAN: kaukazowaty z Ligoty znalazł już swój dom na stałe.
kinga replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiwi']moze niech one lepiej nie tyje bo jak pokaze rogi to fiu fiu[/quote] jasne :p Kasie mozesz go reklamować: chudy na amen, łysy kaukaz szuka domu - ostatnia chwila, aby ktoś go wziął, bo jak dostanie sierści - Ataman, rzecz jasna :p , i - co gorsza - ciała, to zezre przyszłego właściciela od razu i bez mrugnięcia oka - ja myślę, że tłumy powinny po niego walić po takiej reklamie :diabloti: -
wreszcie uruchomiono to przebrzydłe dogo :diabloti: - bo ciągle nie miałam wieści, czy dotarliście w komplecie do domu :mad: ... a na dodatek wyskakiwała mi pw od Katcherine, z tym, ze nie mogłam jej otworzyć :shake: - o matko, co ja się nagłówkowałam, CZEMU ona mi pw posyła... - odbierać Ramireza? - przepraszać Ciocię? - zamawiac lawetę, tfu tfu ? ... a tu, proszę , ile szczęścia na wątku - i umyty psiurek, i posłanko sobie przemeblował, i do butów Cioci nasikał...:loveu: - proszę namolnie o więcej :p
-
no wreszcie jakies wieści :roll: bo mnie: 1. pół nocy śniła się Ciocia z Ramzesem 2. cały dzień dziś myślę o nich, czy JUŻ, czy JESZCZE NIE... na marginesie: u nas w domu Ciocia funkcjonuje jako: Ciocia :evil_lol: , gdy mężowi opowiadam o Ramzesie i jego adopcji, co nieustannie wprawia w konsternację moje dzieci :evil_lol: , ze JAKA ciocia... o rany, ale się ciesze, że już nie zalega w tym okropnym boksie! :lol:
-
[quote name='SRV']nio i pojechali ;) jutro pewnie moze rano powinni dotrzec.... do 12 moze ;) pozdrowienia[/quote] JUZ pojechali? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o matko - toć przecież oni wszystkie psy w schronisku pobudzą skoro świt :shake: SRV - ale do Koszalina jadą prosta drogą, czy np. przez - no nie wiem, przez Śląsk? :evil_lol:
-
parę dni temu postanowiłam ponowić sesję zdjęciową Foresta - żeby miał piękne zdjęcia, pomocne przy szukaniu nowego domu. oto efekt - kupa nieszczęścia i strachu, rozpłaszczona na śniegu :-( : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/751/forest1fk2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4382/forest2wz2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1849/forest3us3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8200/forest4sq6.jpg[/IMG][/URL]
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
kinga replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
mam wiadomość od kierowniczki, dośc enigmatyczną, ale sygnalizującą powagę sytuacji: Baster marnieje w schronisku, nie radzi sobie. Być moze brak kontaktu z człowiekiem, być moze warunki - trudno powiedzieć ... -
ha! :diabloti: - i później zrobimy konkurs, który pies z Koszalina mniej przypomina psa, a bardziej kulę bilardową z przeżarcia :p a nie wiem, czy Wy chciałybyście zobaczyć moje przeszklone tzw. drzwi balkonowe - na ogród - dwa skrzydła...:oops: bo moje psy nie wiem czemu uważają, ze z błocka na podwórzu znacznie lepiej i krócej prosto na salony się ładować - więc po kolei wszystkimi ubłoconymi łapskami - chlast! w te szyby...:placz: - więc do wysokości ok. 80 cm mam je non stop wysmarowane błotem :oops: a jak już domyję te szyby, bo np. tesciowie mają przyjechać z wizytą, to zawsze jakoś tak zaświeci słońce, ze widać, iż szyby są właściwie zupełnie nieprzezierne od porysowania pazurami :shake: ... i zebyście wtedy widzieli zgrozę moich teściów, że tak nie szanujemy domu... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
na dogomanii wiele jest przejmujących, wzruszających historii ... dla mnie opowieśc o Aszocie zawsze była jedną z najpiękniejszych wyciszona, niezwykle ciepła opowieśc, w której zupełnie zwykłymi słowami opisywana była jedna z najbardziej niezwykłych walk o uratowanie godności sponiewieranego psa i tak samo, jak cicho, bez patosu się zaczęła - tak samo, mam wrażenie, szeptem się kończy i tylko Ty Kasia wiesz, a my wszyscy mozemy sie jedynie domyślac, ile wydarzyło się na trasie pomiędzy schroniskiem - a Tęczowym Mostem...
-
[quote name='SRV'] PS: Mam nawet przygotowane nowe imie dla tego cudenka - Ramzes ;)[/quote] nawet się nie zorientuje, ze został przechrzczony :lol: - a Ramzes brzmi świetnie :lol: cieszę się SRV, że będzie dopływ informacji o maluszku ;) - tylko najpierw pokonajcie warunki atmosferyczne i dojedźcie po niego...;)
-
[quote name='Katcherine']:crazyeye: ekhm- moge sie spytac czemu juz slynna ciocia? Narozrabiala czy jak?;)[/quote] pewnie, ze narozrabiała :diabloti: ja dzis w pracy nie tknęłam do południa pracy :cool3: - a co zadzwonił jakiś inwestor, o którym w psim ferworze na śmierć zapomniałam ( a sami tacy dzwonili), to im kłamałam jak z nut, ze wszystko ok - aż nos mi się od tych kłamstw wydłuzał jak u Pinokia :oops: ale nie martw się Katcherine - rozmawiałyśmy sobie z Ciocią w miły, dystyngowany sposób :p
-
właśnie rozmawiałam ze słynną już Ciocią :p jeśli atak zimy nie pokrzyżuje planów - Ramirez w najbliższa sobotę uda sie do stolicy :lol: ... ja nie wiem, tanitka, co Ty robisz z tymi wyżłami :shake: - wszystkie ściągasz do siebie do Warszawy :-o -Ty im na pewno domów szukasz? - czy jakąś pseudohodowlę moze prowadzisz? :mad:
-
ja tez zaliczam się do grona wielbicielek Feli ( imię - bomba :lol: ) - i śledzę jej losy z zapartym tchem na forum podhalanów ;) ( nawet zalogowałam się na podhalanach, żeby zameldować się na wątku Feli - ale mi posta zżarło... :oops: ) - a tu proszę - mojamisia deklaruje, ze o Feli moze godzinami pisać... :p pisz, mojamisiu, pisz - bo ja ją pamietam z tych pierwszych, trudnych dni po oddaniu do schroniska - bardzo smutną i bardzo apatyczną, niemłodą sukę, na widok której żal serce ściskał...
-
[quote name='Ela_and_Krzys']jeśli to będzie faktycznie hovek tak jak sobie kiedyś wymarzyliśmy (hovek miał być przed Fuksem więc nigdy nic nie wiadomo :))) to one mają chyba nie lada fantazję :)[/quote] Elu - jesli by Wam doskwierał brak kreatywnego hovka - służę od zaraz :p - tylko piśnij słówko :lol: