-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
[quote name='karina1002'] to ona wyrwała mu tą kosć i ją jadła. Ona sobie z nią poradzi ale jej nie wolno !! Choć może te z jelit może, sama nie wiem. :)[/quote] a czemu nie wolno? - wet nie pozwolił? bo moja Drachma, mimo, ze zęby zawsze miała niespecjalne, a teraz to trochę słabiej, niż niespecjalne :oops: - ostatnio zapałała znów miłością do kosci - no i je wtarabania... ale to już dziewczyny niech sie wypowiedzą, ja nie jestem za dobra z żywienia zwierzat :shake: karina - a moze uszy suszone albo wędzone? - są bardziej miękkie i chyba nie mają tego czegoś, czego starszy pies nie powinien dostawac ;)
-
[quote name='karina1002'] A właśnie, moze macie jakies pomysły na smakołyki dla suni, która prawie nie ma zębów i jesć kości nie może?? Nie moze to być czasochłonne, pracochłonne no i nie drogie. Czekam na propozycje. Nagroda czeka :cool1: A jaka, to sobie zgadujcie :lol:[/quote] ja to pamiętam ten problem z tresury - CO dac psu, aby zechciał wykonywać polecenia :-o Drachma na tresurze: - nie " chodziła" na wędliny, szyneczki, itd :shake: - dobrze "chodziła" na kaszankę pokrojonę w kosteczkę, parówki pokrojone cienko - i na nic innego właściwie Tajga: - na jabłka w kawałeczki - ser żółty Lipton - ooo, ten to na wszystko - on najpierw chwyta, połyka, a potem dopiero sie zastanawia, co zeżarł :evil_lol: aaaa - i wszystkie jak jeden maż - na kawałeczki kurczaka - np. ugotowane udka i - obskubane kawałeczki mięska do woreczka ;) - drób jest w moim stadzie bardzo w poważaniu :p Karina - spróbuj na początek wersję Drachmy ;)
-
PUSZEK z Koszalina dzięki Kindze już w DT !! Hurra!!
kinga replied to lupe's topic in Już w nowym domu
nie, nie, ściągamy go z allegro - za które nawet nie podziękowałam :oops: Puszek wczoraj spędził u weta chyba dwie godz. albo więcej na doprowadzaniu do stanu żyjacego :cool3: pogryziony był koszmarnie, cały tył, łapy, ogon jak strzęp - oprócz tego oględziny wykazały, ze cały właściwie jest w starszych lub nowszych ranach to chyba był ostatni moment, zeby go zabrać, bo jak mi wczoraj wieczorem dziewczyny opowiadały, wiele nie trzeba było, aby poszło zakażenie - otwarte duże rany plus oblepienie wszystkim, co możliwe :-( Puszek nie będzie szukał docelowego domu w Polsce - dlatego jego temat na PwP można uznać za zamknięty a ja w miarę dopływu informacji - będę solennie pisała ;) -
wczoraj w schronisku był młyn, wiec nie męczyłam kierowniczki, żeby poszukała w papierach, JAK on trafił - ale zdaje się, ze latał po mieście... ( trafił w sobotę do schroniska) a co do tej adopcji... przyszło po niego dwóch facetów, do których właściwie nie mozna by sie przyczepić - wyglądali całkiem sensownie, grzeczni, kulturalni, ale: a. obaj byli w stanie wskazującym b. po wyjściu ze schroniska dopiero dzwonili po taksówkę stąd miałam przeczucie, ze pomysł wziecia psa był co najmniej nie przemyślany - sami? bez rodziny? bez transportu? pijani? o i teraz nie wiem, co zrobić z tym Zeusem :shake: - nie wiem, czy oni sie po niego nie zgłoszą, nie wiem, jak go wziać pod swoje skrzydła ( właściwie to nie mam jak :shake: - schronisko jest przepełnione, nie mogę sobie tak ad hoc rezerwować psów :shake: ) no kurka nie wiem... :shake:
-
Karina - Ty tu się zajmujesz jakimiś głupotami pt: zabawa Pytii - a o twojej suce piszą w naszej najważniejszej koszalinskiej gazecie :lol: !!! co prawda troche niedokładnie i anonimowo :evil_lol: - ale piszą :multi: właśnie przed chwilą przeczytałam, co następuje: "...Psy można oglądac także w internecie na stronie [URL="http://www.pies.wirtualnie.pl"]www.pies.wirtualnie.pl[/URL] . I właśnie dzięki tej stronie dom znalazła 10-letnia suczka, która połowę życia spędziła w schronisku. Niesamowite, prawda?" ja bym tam na waszym miejscu tę sławę opiła...:beerchug:
-
PUSZEK z Koszalina dzięki Kindze już w DT !! Hurra!!
kinga replied to lupe's topic in Już w nowym domu
uwaga uwaga - dobre wieści :lol: ... ale najpierw złe: wczoraj Puszek został znów pogryziony, kierowniczka opowiadała, ze jak nagle 3 psy na niego runęły, to z trudem go spod nich wyciągnęli - no i przenieśli na tzw. hotel natomiast dziś na skutek mojej bardzo usilnej pracy :evil_lol: - pogryziony Puszek opuścił schron godzinę temu i jest właśnie w drodze do Szczecina, gdzie z marszu idzie do weta - a potem do domu tymczasowego :multi: a ponieważ domu stałego będzie szukał jeszcze trochę dalej :p , niniejszym ogłaszam uroczyście, ze Puszka, jako psa, który wywinął się spod łopaty i opuścił schronisko - mozemy uznać jako Psa-Nie-W-Potrzebie :multi: :multi: :multi: -
PUSZEK z Koszalina dzięki Kindze już w DT !! Hurra!!
kinga replied to lupe's topic in Już w nowym domu
[quote name='fidelek2']Mogę tylko podnieść ....i jeżeli chcecie mogę wystawić go na allegro, potrzebowałabym tylko jakiegoś tekstu o nim...[/quote] a ja bym powieliła tekst z pierwszego postu i nie kombinowała :roll: kontakt mozna podawać na mnie; Kinga kom. 600-870-571 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] mozna dodać, ze przebywa w schronisku w Koszalinie - w boksie nr 5H -
Aisza w realu jest klasyczna ONeczka długowłosa z opuszczonym klasycznie zadkiem ;) a zdjęcie było robione rok temu podczas ulewnego deszczu. którego na zdjeciu nie widać co prawda, ale przez ten deszcz ona wygląda tak troszke inaczej ;)
-
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
kinga replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moi rodzice przyTajdze ( nasz nr 2) przez tydzień rozmawiali ze mną bardzo chłodno przy Liptonie ( nr 3), którego zgarnęłam w zimowy wieczór, zapytali przez telefon, czy go tylko nakarmię i wypuszczę ( :evil_lol: ), po czym, jak się okazało, ze Lipton u nas zostaje, oświadczyli, ze ich noga u nas nie postanie więcej ( :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) ... po tygodniu im przeszło :lol: ...ale że wożę psy przez pół Polski - to niekoniecznie im sie chwalę :shake: -
ATAMAN: kaukazowaty z Ligoty znalazł już swój dom na stałe.
kinga replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']oplulam przez was monitor...:evil_lol: :lol:[/quote] O - I Katcherine nawet pluje na szczęście po monitorze :lol: ... to taki staropolski zwyczaj - na zwiększenie populacji kaukazów w domu :p -
ATAMAN: kaukazowaty z Ligoty znalazł już swój dom na stałe.
kinga replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']No normalnie z ust mi to wyjęłąś; ale to dobrze że to nie ja, bo Kasie ma 3 wielkie psy i jeszcze by mnie zgryzły, tu w Krakowie.[/quote] ale pomyślmy wszystkie, DLACZEGO ma TYLKO 3??? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
kinga replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak się rozkręci, to wkrótce dowiemy sie, ze przez jakieś wysokie okienko na jakimś wysokim piętrze wyskoczył ... jak to drzewiej już u Kasi bywało :p -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
kinga replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasiu, a nie boisz sie otwierać lodówkę? :crazyeye: -
ATAMAN: kaukazowaty z Ligoty znalazł już swój dom na stałe.
kinga replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela_and_Krzys']Kasie, a propos kaukazopodobych tu jest taka 9 mies sunia ktorej tez nikt nie chce... [/quote] tak jak Linkiego nikt nie chciał, Atamana nikt nie chciał i Hefrena nikt nie chciał :p Kasie - wyciągnij stosowne wnioski :eviltong: -
nieeeee :lol: ona jest karna aż do bólu - nie mam chyba takiego zdjęcia, ale co z nia robią szczeniaki czasem :crazyeye: - jak po trampolinie skaczą, niedobre :shake: - a ona jak głaz leży grzecznie :p
-
ooooo, jak chcesz, Aisza poczeka na Ciebie i do czerwca ;) Aisza jest w schronie na specjalnych warunkach, będąc i nie będąc zarazem do adopcji w telegraficznym skrócie ( bo czas mnie goni :oops: ) - jest psem po ciężkich przejściach, ok. 3-4 letnim, ukochanym psem kierowniczki ( z wzajemnością), tylko i wyłącznie do najlepszego domu na świecie ( co w realu sie przekłada na to, że mimochodem robi się rezydentką schroniska - a ze kierowniczka prawdopodobnie wkótce odejdzie, więc... nie wiem, jak to z Aiszą będzie) ale - reasumując - Ty mi wyglądasz na najlepszy dom na świecie :p
-
PUSZEK z Koszalina dzięki Kindze już w DT !! Hurra!!
kinga replied to lupe's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']by go dac na razie do tzw. budynku hotelowego w schronie?[/quote] samoglow, w tym sęk, ze w budynku hotelowym jest b. mało miejsca - a Puszek nie ma bezpośrednich wskazań, zeby go przenosić :shake: nie jest ( o ironio) świeżo pogryziony, nie jest jakoś chory - a tam jest tylko kilka boksów w zamkniętym budynku i psy nie są stamtąd w ogóle wyprowadzane na świeże powietrze :shake: - tam to dopiero można wpaśc w depresję :-( -
[quote name='Ela_and_Krzys']Kinga, a cos wiecej o tej damie? :) Sliczna jest :) Zrobmy jej watek![/quote] kochana, ja Ci ją i bez wątku przywiozę :p
-
[quote name='karina1002'] Ona jak mnie widzi z Otifree to ucieka na kanapę (to chyba jej najlepsze miesjce) i ma nadzieje, że nikt tam jej nie dopadnie. :).[/quote] straszysz ją :placz: ty niedobra :shake: przez cztery lata miała święty spokój... - nikt jej nie ganiał z jakimiś świństwami :shake: - a tu proszę: stres goni stres : - a to chcą jej uszy dopaść i zrobić krzywdę, a to na dwór nie pozwalają wyjść, tarasując wyjście :shake: o rany, co jej sie przytrafiło na stare lata :shake:
-
[quote name='Kasie'] [B]Kinga, wiadomo, ze psy w Koszalinie najpiękniejsze[/B]. A co z tą sunią, wiesz, którą? Miała odejść a była tylko przeniesiona. Ciągle czekam na jej watek.[/quote] dlatego korzystajcie kochani po znajomości ;) Kasiu, ja o suczynce pamiętam cały czas - najchętniej widziałabym ją na mojej działce, ale tak się nie da :shake: - mój maż to jednak nie Twoi rodzice :shake: ...więc watek jej założę i dam znać ;)
-
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
kinga replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o -o -o- Kiwi, z ust to mi wyjęłaś :cool3: ja sie cały czas zastanawiam Kasia za jakie grzechy ci Twoi biedni rodzice musza przechodzić z tobą takie rzeczy...:shake: nie nudzą sie z Toba - to pewne :diabloti: -
ATAMAN: kaukazowaty z Ligoty znalazł już swój dom na stałe.
kinga replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
ale, ale - żeby była jasność :cool3: : ostatnio spytałam Camarę, czy tak naprawdę to JA wcisnęłam Ci Lincolna :oops: na co Camara, uspokajając mnie zupełnie :p : - Nie, to ja... - to przez Camare Linki objada Cię ze wszystkich pieniędzy, nie akceptuje w domu innych kaukazów - i w ogóle utrudnia Ci życie :razz: przez Camarę :multi: :multi: :multi: