-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Kasienko moze cos Ci podrzucic do podpisiku, bo u mnie Kontra juz sie "nie zmiescila", a Ty nadal swiecisz pustostanem....:cool3:;)[/quote] Kasieńko - a moze Ci coś podrzucić do zwolnionego kojca - bo Ty nadal świecisz pustostanem... :cool3: ( mogę podrzucić kaukaza SAMEGO albo kaukaza z budą w pakiecie - bo z niej nie wychodzi... sam zysk. sam zysk.) -
[quote name='Usia_82']No to tak jak mówiłam Nufa biega tylko na tzw. kasztanach (bo tam pełno kasztanów rośnie :eviltong:) ćwiczymy tam przychodzenie na zawołanie i muszę przyznać że słabo nam to wychodzi :shake: ale to dopiero początek więc napewno się nauczy :p bo jak nie to :mad: [/quote] Ula - a moze masz za słaby smakołyk? znajdź jej coś takiego, za co da sie pokroić - moje psy np. za kawałkami kurczaka wejdą w ogień - w efekcie, jak mam je dyskretnie schowane w kieszeni - kurczaki, nie psy -to jakbym miała 3 psy na przylepcach poprzyczepiane do siebie... no i cieszę się, ze nie chce zjesć fretek ani kota - mądra suka :loveu:
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'] acha... w budzie w kojcu mieszkają koty. Oświadaczam, że nie są moje.[/quote] jasne. nasze są te twoje koty. NASZE. [B]Camara [/B]- a po co żeś tyle psów sobie nabrała :crazyeye:, ze ci sie drzwi już nawet nie domykają? [B]Paulina - [/B]szkoła była najzwyklejsza - tylko Camara ma mnie za taką idiotkę, że...:oops: [B]Mariolu [/B]- pamiętaj, ZADNE koty Camary nie przechodzą na naszą własność :shake: - już i tak los naszego wspólnego psa pozostaje niewyjaśniony... ps: a czemu ona koty do kojca powsadzała? :crazyeye: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']a jaka to uczelnie konczylas? ;)[/quote] he, he - Mariola też mnie o to na PW zapytała ;) [B]Camara [/B]- wytłumacz się proszę publicznie, na jaką uczelnię Ci nie wyglądam... :evil_lol: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Lubi, kocha, uwielbia ... ![/quote] a powinna. bo ile ona postów napisała w tym watku NASZEGO psa? na palcach jednej ręki można zliczyć :shake: a dzięki komu ten wątek jest ciągle na pierwszej stronie? dzięki NAM :loveu::loveu::loveu: stad wniosek: gdy ona sobie beztrosko rozmawia przez telefon z INNYMI - my krwawicą własną, kosztem jakze cennej własnej pracy służbowej - dźwigamy w pocie i trudzie w gorę JEJ wątek... :roll: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Może zadzwoni i do Ciebie...[/quote] nie dzwoni :shake:... myślisz, ze już nas nie lubi? :-( ...ze my takie głupawe? :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Do mnie dzwoniła wczoraj..... Pytała gdzie rachunki wysyłać za NASZEGO psa....[/quote] no to chwała Bogu, ze w tej sprawie dzwoniła do Ciebie... widać Ty się jej lepiej kojarzysz, znaczy, ze jesteś bardziej odpowiedzialna. - bo o mnie Camara to ma w ogóle marne zdanie :shake: ... ...jak się kiedyś dowiedziała, jaką uczelnię skończyłam ( phi, normalną...) - to najpierw zamilkła, a potem usłyszałam jeden druzgocący wyraz: - ŻARTUJESZ. :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']wasz nasz czy to ważne hehheheheheh[/quote] ważne, ważne... ważne, DO KOGO będzie potem dzwoniła z pretensjami i po kasę.... :roll: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
no własnie nie mogę jej przejrzeć :shake: co rozmawiamy - to mimochodem tłukę jej o tych moich dwóch kaukazach w wielkiej potrzebie - kiedyś - to od razu zainteresowałaby się, rzuciłaby ochoczo: ślij, zalatwiałaby jakiś tymczas, nie mówiąc o domu stałym... - a teraz - ślepa i głucha. Nic. Mogę jak grochem o ścianę. A jak mi pozdychają te kaukazy - bo pewnie pozdychają, im klimat nadmorski nie służy, co widać po Lincolnie i Igorze - to nawet okiem nie mrugnie. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Camara!!! Czy jakoś przez nieuwagę podasz nam dane Tej Pewnej Cudownej Osoby??? No bo chcemy Jej podziękować, że NASZEGO psa sponsoruje. [B](Kinga działaj[/B]!)[/quote] a wiesz, ze ta sprawa coraz mniej mi się podoba... :shake: i Camara też... :razz: - najpierw mi oświadczyła, ze my tu się śmiejemy :mad: - a ona prawie płacze. MY się śmiałyśmy? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Śmiałaś sie Mariolu? :crazyeye: - potem opowiedziała mi szczegóowo o kolejnym skundlonym podhalanie - a kiedy ja byłam dopiero w połowie wieczornej kawy - i czekałam cierpliwie :sleeping:, kiedy wreszcie przejdzie do tematu NASZEGO psa - nagle mi oświadczyła, ze musi szybko kończyć, bo syn coś od niej chce. I zostałam z połową niedopitej kawy :placz:. I w zupełnej niewiedzy :placz::placz:. No popatrz, ma tego syna od nie-powiem-ilu-lat - i nigdy nic nie chciał w trakcie psich rozmów. Nie uważasz, ze to wszystko jakimiś grubymi nićmi szyte :shake:? -
KOSZALIN - NUKA. 15-letnia szorstka jamniczka. ma dom
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Nuka jest w jednym pomieszczeniu ze szczeniakami - żeby było jej mieciutko i ciepło :loveu: ...i caly czas drze ryja, bo jej szczeniaki pozajmowały wszystkie posłania - a hrabina nie zamierza wciskać się kątem pomiędzy gówniarzy - usiłuje porozpędzać to towarzystwo na prawo i lewo... - czyli - żywotna jest :diabloti: ( w niedzielę ma opuścić schron :lol:) -
wiecie co. czy ja nie moge mieć normalnych kaukazów? - albo Lincoln - który nie ma kawałka normalnego - albo Igor - albo Gandalf - ktory wygląda jak wygląda :shake: ( ale je! ba, czyści jak odkurzacz - taaakie wielkie michy :crazyeye:) myślałam, ze chociaż ten czwarty, co to ponad tydzień temu wlazł do budy - będzie normalny... ale gdzie tam. cały czas siedzi w budzie :placz: tylko puste miski i kupy w jego kojcu wskazują na to, że czasem - nocą, gdy nikt nie widzi - wychodzi na chwilkę. byłam dziś w schronie, pogadałam do nosa, wystającego z malej budy - i tyle :shake: (ps. nos wygląda na kaukaza...)
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Camara!!! Czy jakoś przez nieuwagę podasz nam dane Tej Pewnej Cudownej Osoby??? No bo chcemy Jej podziękować, że NASZEGO psa sponsoruje. (Kinga działaj!)[/quote] [B]Mariolu [/B]- ale skoro Camara tak nadopiekuńczo zajęła sie NASZYM psem - w związku z czym nam nie pozostanie nic do roboty :shake: - to my teraz nie będziemy już miały NIC WSPÓLNEGO :placz: ...no a przecież nie będziemy sobie pisały PW o głupotach - bo na to nie mamy czasu :shake: - a jak urwie mi sie kontakt z Tobą - to co ja zrobię, jak znajdę na drodze jakąś rozjechaną, starą szkaradę? ...przecież Camara mi jej nie przyjmie :oops: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasie']Takie urabianie gruntu to w stylu Camary jak nic... :evil_lol: Kinga, zastanów się czy Cię stać na ta znajomość... ;)[/quote] no właśnie. bo ona ostatnio mimochodem zauważyła, że pewna pani, która ma działkę dokładnie tej wielkości, co ja - trzyma na niej ...140 psów. ...myślicie, ze Camara ma AŻ TAK dalekosiężne plany w stosunku do mnie? :mdleje: -
Ula - nie spuszczaj jej absolutnie - Nufce nic się nie stanie,jak nie polata po polach mokotowskich - a być moze ocali życie (u Ciebie) załóż jej koniecznie ten adresownik, jak radzi Camara - ale i tak jej nie spuszczaj :shake: ... ja od razu mam przed oczami Liptona - o czym ci mówiłam - który po ok. 2 miesiącach codziennych spacerów ze spuszczaniem NAGLE wypuścił sie aż za horyzont za... ptaszkiem :angryy: - po prostu nigdy wcześniej nie zaobserwowaliśmy jego reakcji na ptaszki :mad: - a po zlapaniu przez Maćka ( bo psiątko było podobnie, jak Nufa - głuche i szcześliwe) - minę miał wielce zdziwioną - o co chodzi :crazyeye: cieszę sie z happy endu - i szczerze wspołczuję popołudnia :roll:
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']ja wiem ale nie mozna go tak pozostawic ...[/quote] ja wiem :-( ale moze w takim razie ktoś się zaoferuje z pomocą finansową? - bo hotel, transport 300 km, szczepienia, itd - itp :-( -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[B]ANETTTA [/B]- on jest nadal cały czas do wzięcia - a głupawy ton, jaki przyjęłyśmy w tym wątku - wynika z naszej zupełnej bezsilności - bo to półdziki, podle traktowany pies - w którego trzeba będzie włożyć sporo czasu na socjalizację, i kasy - na doprowadzenie do stanu używalności ...przy czym bez żadnej gwarancji, że pies będzie adoptowalny :shake: przy czym na Camarze, i grupce z nią zaprzyjaźnionych - spoczywać bedzie - finansowo i medialnie - cały żmudny proces robienia z niego normalnego psa ( a w końcu - ile mozna mieć kasy i ile czasu - w natłoku psich nieszczęsć?) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasie'] Wszystko w porządku i mogę zacząć odbierać telefony od koleżanki Camary ;):evil_lol:[/quote] myślisz, ża ja powinnam przestać? :roll: - bo ona dzwoni do mnie codziennie :crazyeye: - uważasz, ze urabia sobie grunt? :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasie']Zaraz zaraz, czy ja mam coś wspólnego z tymi "k"? Zaniepokoiło mnie to... :razz:[/quote] Kasie - nie słuchaj ich :shake: Ty z ich "k" nie masz nic, absolutnie nic wspólnego , to taki bład w klawiaturze im się zrobił :diabloti: przecież od dawna wiadomo, ze Ty trzymasz z psami rasy k od koleżanki K z miasta K znad morza B :loveu: - tylko-i-wyłącznie :loveu: ...zwłaszcza jak masz zwolnione miejsce w k :p -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
no widzisz - my tu usiłujemy choć wzbudzić skruchę w Camarze - a z jakim efektem? :-o - każe sobie płacić :-o:-o:-o - i zamilkła - ani nie dzwoni, ani nie pisze :shake: ...pewnie zaraz zamknie wątek - i tyle będziemy NASZEGO psa widziały :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jej przeszkadza, ze nie szczeka :shake:... ze niby Camara nie ma z niego wtedy pożytku. - a co ma drzeć mordę na okrągło? :roll: - nie chce mu się - to nie szczeka :p. I kropka. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Ty, Camara. a czy ty go wykastrowałaś? :roll: czy Ty czasem tego NASZEGO psa nie rozmnażasz? :shake: ... z tymi Twoimi podhalanami? - bo ostatnio coś mówiłaś, ze trafiają ci sie te podhalany coraz bardziej skundlone... -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jedno: ona się o nim bardzo lekceważaco wyraża: wypłosz.... :angryy: czy my obrażamy jej podhalany? :-o - nie. :roll: to czemu ona obraża NASZEGO psa? :angryy: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ty, Kinga, a właściwie to dlaczego Camara ma NASZEGO psa??? I jeszcze go chce gdzieś wywozić. No... ja nie wiem...[/quote] mało tego. ten NASZ pies w rękach Camary jest: - strasznie chudy - sama mówiła :shake: - strasznie brudny - strasznie zapchlony - strasznie dziki - i bardzo się boi co ona NASZEMU PSU zrobiła? :angryy::angryy::angryy: