-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']niby skad mamy wiedziec czyj to brzuch???!!!:razz::eviltong:;)[/quote] mój :diabloti: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A czy są na to przekonuwujące dowody? Czy znowu TYLKO Kinga tak stwierdziła? Ja to jej już nie wierzę. Ona jakies dziwne rzeczy wyprawia. .[/quote] trzymajcie mnie, bo zabiję tę kobietę. dowód DOWÓD D-O-W-Ó-D !!!!! : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7429/gandalf6qh7.jpg[/IMG][/URL] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Jakąż trzeba być i...stotą, coby wieczorową suknie przy kocięciu niewinnym pozostawić na wierzchu. Od tego sa safy, garderoby skrzeętnie zamykane na kłódki, zasuwy lekko pod prądem. ;).[/quote] mało tego - suknia przy dole miała małe, migoczace perełeczki :placz::placz::placz: i zwisała sobie, niczego złego się nie spodziewając, na wieszaku, z belki na poddaszu... ale skąd :angryy: -pytam sie SKĄD ja miałam wiedzieć :angryy:, ze te potwory tylko wyglądają na małe, puchate , nieszkodliwe kuleczki? :crazyeye: - a działanie ich jest na wskroś destrukcyjne, wyrachowane, obliczone jedynie na własny zysk i zaspokojenie żądzy polowania tudzież stępienie pazurów? :crazyeye: ...wszak [U]nie ja[/U] wychowałam się z kotami od kołyski :razz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Z tymi pćami, to chyba masz jakiś problemik ;).[/quote] nie mam problemiku :diabloti: - pomyślałam... popatrzyłam... zadzwoniłam - i niniejszym informuję was, drogie koleżanki, że: [B]kaukaz-pies sikający jak suka - w ostatecznym rozrachunku jest:[/B] [B][COLOR=red]KAUKAZEM - SUKĄ[/COLOR][/B]. :multi::multi::multi: (a ladne imię diabli wzięli :shake:) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Kingo, koty sikają ELEGANCKO. Wchodzą z gracją do kuwetki, obkręcają się trzy razy, wygrzebuja niewielki, gustowny dołeczek w specjalistycznym. zbryającym się żwirku i wdzięcznie unosząc ogonek, lekko przykucająć z gracją i elegancją wielką oddają mocz (honorowo).[/quote] kochana - wiem :p. również elegancko robią szmatę z mojej wieczorowej, długiej sukienki w subtelnym kolorze ecru - w której byłam RAZ JEDEN - a która poslużyła jako ścianka wspinaczkowa równie elegancko wpadają z wielkim impetem pod nogi - tak, ze odbijają sie jak piłka i lądują w wielkiej psiej misce z wodą, pozostawiając mnie z wielkimi wyrzutami sumienia, ze wlasne zwierzę utopię tak samo elegancko przerabiają nową tapicerkę na sofach - onegdaj GŁADKĄ - na mechatą... choinkę - na połamany badylowaty kikut BEZ bombek, ...itd, itp... :angryy: od pół roku mam pierwszego w życiu kota - który to łachudra TEŻ mi wyglądał na kota - przez cale dwa tygodnie - a potem okazał się kotką :razz:. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A bo to wszytsko przez te KOTY, on, ona, ono wszytskie tak samo sikają.[/quote] no własnie - a co one tak byle jak? :angryy: czemu one nie unoszą elegancko nóg - jak chociażby kaukazy-psy? :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
HMMMMM..... w oczekiwaniu na wizję lokalną... obejrzałam sobie zdjecia kaukaza szablozębnego w dużej rozdzielczości i.... :mdleje::mdleje::mdleje: nie widzę nic na podbrzuszu - natomiast widzę powyciągane sutki :-o [B]Mariolu [/B]- zwracam honor. wykąpanie własnej komórki - to pikuś - wobec [U]całych dwoch dni[/U] :placz: potrzebnych na skojarzenie pozycji sikającego psa z jego płcią :oops: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT'] Ale nie będziesz upychać i rozmnażać?[/quote] słowo honoru - nie :p bo nawet jeśli to kaukazica - to ten drugi, do rozmnażania - nie wychodzi zupelnie z budy :cool1: a wątpliwości moje narastają... ja TAM nic nie widzę :shake:: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/368/gandalf3he5.jpg[/IMG][/URL] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] A Kingusia siedzi w aucie z głodną komorką i patrzy na wielkiego sikającego w kucki kota szablozębnego. Takie to życie.[/quote] a tam. wy o głupotach, a ja działałam :diabloti: przedwczoraj usiłowałam Camarrrrę przekonać, ze on ze łba chociaż wygląda na kaukaza-kaukaza ...co Camarrrrra złosliwie zakwestionowała - ze to moze być kaukaz-kaukazica :placz: wzięłam więc sprawy w swoje ręce właśnie przed chwilą siedziałam w aucie z komorką - i w panice zadzwoniłam do schroniska do kierowniczki - CZYM ten kaukaz ( zaszczepiony, po ogledzinach wet.) sika :oops:. I czy to NA PEWNO pies, nie suka. na co kierowniczka: - Jezu, a może to suka? :-o no i ja :mdleje: ...mają sprawdzić :p- koło 15.00 będę wiedziała :multi: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Kinguniu! Dla Ciebie mam inne hasełko: NIE KĄPAĆ komórek.[/quote] Droga Koleżanko. prosze Cię. nie ujawniaj wszystkich moich kuluarowych wyznań :placz: natomiast ja od paru dni pogrążona jestem w wielkiej zadumie filozoficznej... a mianowicie: czy kaukaz-pies, który sika jak kaukaz-suka - to właściwie pies czy suka? bo dwa dni myślalam intensywnie nad tym, czemu Gandalf- ten stary, zagłodzony kaukaz - sikał kucając... czy nie miał w kojcu drzewka, czy czego innego... trzeciego dnia ogarnęła mnie zgroza - być moze on nie ma CZYM sikać jak pies :crazyeye:? na co Camara, która go wstawia w net, zareagowała nader groźnie: - to co?!! mam go wystawiać jako Gandalfa - czy jako Gandalfinę?! :diabloti: :niewiem: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']HASŁO DNIA: Nie karmić KOMÓREK.[/quote] tak - i potem płacisz w sklepie cieżkie pieniądze za taką, jak chcesz nabyć :shake:- zamiast pokątną hodowlę, w szufladzie, po cichutku... ;) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
no rzeczywiście :shake: - jedno mi w głowie...:oops::placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ja mam tę karmę luzem i słomę, to może cóś by zjadła, podrzucę. A jak ma komóreczka na imię?[/quote] ale rozmnażać jej nie będziesz? :angryy: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[B]samoglow [/B]- jako pracownica Instytutu Rybackiego - stanęłaś na wysokości zadania. szacunek wielki. to może wprowadźmy teraz wątek edukacyjny. Mariolu - poproszę o wykład nt: "Roli psa w malarstwie polskim" -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] A ten rottunio-dziewczynka to .... może gdzieś tu niejako blisko wanny z waleniami w tem kocim kojcu by był????[/quote] Mariolu kochana, przecie gdybym jechała do Krakowa - to: a. wiozłabym nie jakiegoś grubego rottweilera b. tylko starego kaukaza bez budy c. i starego kaukaza z budą d. i coś specjalnie tylko dla Ciebie, choć w braku malamutów - mam jedynie haszczaka - no i przecież bym Ci kazała zmieniać plany na sobotni wieczór - zebyśmy wreszcie na spokojnie omówiły wszystko jako Współwłaścicielki ...ale aż tak daleko to ja nie dojadę :shake::placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'] nieswoich kotów nie patroszę i wyrażam głęboką nadzieję, że ony - te koty są rodzaju męskiego ... i wreszcie się zajmię adopcjami waleni. Podkreślam, adopcjami nie ochroną bo od ochraniania jest Geeepeace!![/quote] a co Ty taka szowinista się zrobiłaś? co tylko: rodzaju męskiego? mało to przez stulecia kwitła dyskryminacja kobiet? :razz: i jeszcze bardzo Cię prosimy - przedstw tu na forum, jak zamierzasz kontrolować rozmnażanie tych rozlicznych waleni, co to je tam u siebie bez opamiętania nawściubiałaś...:placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Kinga szukaj, proszę. Ja w samochodzie nie mam. Pztrzyłam. Mam słomę, karmę psią luzem, kontener na koty i jakies szmaty.[/quote] Mariolu - a słomę też masz luzem? :-o - toż to luksus, taki wymoszczony na zimę samochód... ja karmę psią luzem mam w torebce, razem z z tiktakami i gumami do żucia (luzem) - a że cholery podobnych gabarytów - to i aplikuję sobie co i rusz nie to, co trzeba :shake: - a poza tym - to mam podobne wyposazenie samochodu. Z tym, ze jutro będę tam jeszcze miała przez paręset km rottweilera - rottweilerzycę, dla ścisłości. też sobie ją wywiozę GDZIES, skoro to takie modne... -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']to nie wiesz, ze teraz kazdy, ale to kazdy ma laptopa! tak mowili w TV :evil_lol:[/quote] a wiesz, ze ja prawie nie oglądam TV :oops: - to i nie wiedziałam o tem :shake: myślisz, ze powinnam dobrze poszukać w samochodzie? :-o -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
ot, goopie wy :shake: przeciez jakbym siedziała przed monitorem - to bym Was miała na tzw. podorędziu, bo nie pracujecie, tylko plujecie na wyścigi w te monitory... Drogie Koleżanki - ja byłam w Świecie Realnym. czyli we wlasnym samochodzie - a potrzebowałam na gwalt wielki sprawdzenia jednego maila z poczty schroniska koszalinskiego. wszystko bym podała. i adres. i hasło. ...i nie było komu... :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Camara się nie bawi z nami. :shake: ... że niby ona tak pomnaża te koty i walenie, o skundlonych podhalanach nie wspominając - i ma z tym ręce pełne roboty - a my się tylko bawimy i bawimy :placz: zadzwoniłam dziś do niej w jakiejś ważnej sprawie - nie dość, ze mi nie pomogła :shake:, to jeszcze na grzeczne moje zapytanie o watek wypłosza - usłyszałam tylko groźne: - A COŚCIE ZNOWU TAM WYMYŚLIŁY? :angryy::mad: a propos, drogie koleżanki - wy to jesteście dobre do pisania głupot :diabloti: - ale jak człowiek potrzebuje realnej pomocy - to pusto, można umrzeć, i nikogo człek nie znajdzie :placz:. potrzebowalam was dziś na gwałt- obdzwaniałam wszystkie po kolei: - Camara nie pomogła :shake: - Kasie udała, ze mnie sobie za bardzo nie przypomina, bo PONOĆ była akurat w jakimś sekretariacie :cool3: - Paulina to juz w ogóle PONOĆ była poza zasięgiem - do samoglow nie miałam komórki :shake: - do Drogiej Współwłaścicielki mar.gajko - również :placz: ...jak to mówią - nic bardziej złudnego, niż przyjaźnie internetowe... :-( -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Nie namawiaj tej NIEZRÓWNOWAŻONEJ kobiety na produkcję i upychanie hmmm walenia (za przeproszeniem).[/quote] zaraz zaraz. a czemu Ty Kasiu masz jakiś interes w tym upychaniu? chowaniu? zacieraniu śladów? i czemu Ty trzymasz ciagle PUSTY ten kojec? - bo jak go chciałam zasiedlić starymi kaukazami, na które jest przeznaczony - to uciekłaś z wątku :angryy: - a już na samą wzmiankę o waleniach - wróciłaś w te pędy, wydając Camarze nerwowe dyspozycje... :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A ten waleń (za przeproszeniem) to jak wygląda? Żebym walenia (za przeproszeniem) z czem innym nei pomyliła.[/quote] aaaaa... to już trzeba spytać Camary. to ona miała je ratować :niewiem: przezornie konfiskuj wszystko, co nie będzie białym ( lub skundlonym) podhalanem, albo kotem w kojcu. wszystko inne będzie z pewnością dziką, pokątną hodowlą :angryy: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Koty w kojcu!! Psy w sypialni!! NASZ pies nei wiadomo gdzie! Belka się nei mieści w pokoju! Basia zaginęła! A tu jeszcze Kontra przyjeżdża! Dziewczęta! Musimy Camarę ubezwłasnowolnić!!!!!!!!!!!!![/quote] Mariolu - to moze Ty pojedź tam do niej jako wydelegowana osoba - i porozglądaj sie dyskretnie... ona nie tak dawno wspominała dość często, ze z psów przerzuca się na ratowanie waleni - czy czasem w lazienkach nie poupychała jakichś? :crazyeye: albo - co bardziej prawdopodobne - czy w ogródku nie ma jakiegoś ukrytego basenu? ...bo cały czas mi wspomina, jak to jej podhalany PILNUJĄ tego ogródka tam MUSZĄ byc walenie - bo przecież nie pilnowałyby kilku obsikanych krzaczków :shake: