Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='Camara'] no niezłe... tylko... Baśka też nie szczekała... do wczoraj :evil_lol: liczę na to, że Brutus też potrafi mówić :cool3:[/quote] Jezu. moja Tajga przez pierwsze dwa tygodnie też nie szczekała. po czym szczeknęła... raz po czym... od czterech lat robi to niemal nieustannie :placz: Camara, a jeśli Brutus też...:eek2: - może dopisz: nie szczeka - ale jak zacznie, to... :p ( propozycja od kol. Kingi, co to nadal w pracy, na dodatek bez L4 :roll:)
  2. Camara też cos ściemnia :shake: edytowala ten tytuł - ale nadal nic z niego nie wynika :-(: - czy Brutus nie szczeka, bo jest w Krakowie/Janowie Lubelskim? :crazyeye: ...a gdyby był np. w Warszawie - toby szczekał? - czy Kraków/Janów Lubelski - to znaczy to samo? :crazyeye: - w domyśle - niepotrzebne skreślić? - jest w hotelu - ale czy czegoś szuka? jakiegoś domu? jakiegoś człowieka? jakiegoś swojego miejsca na ziemi? -bo po co my go cały czas tak podbijamy? :-o - no i KTO nie ma z niego pożytku? Murka? :cool3: czy Camara? :razz: ...pogubiłam się zupełnie :shake: Paulina - wyć, zdecydowanie WYĆ
  3. [quote name='mar.gajko'] Tylko szkoda, że NOWYCH ZDJĘĆ ani żadnych WIEŚCI o Brutusku NIE MA.[/quote] a czy on w ogóle żyje? :roll: ...skoro nie ma żadnych wieści? :-o no i ten tytuł. czy wy wiecie, O CO w nim chodzi? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ...bo ja nie :shake:.
  4. [quote name='PaulinaT']auu auu auu![/quote] ale musisz zawsze dodawać, W JAKIM CELU wyjesz. przecież chyba nie podejrzewasz, że każdy będzie czytał ten głupawy wątek strona po stronie...:shake:
  5. o, pojawiła się znowu samoglow :lol: - [B]samoglow[/B] - wierzę, ze będziesz szukać Brutusowi domu z zaangażowaniem, czuję się więc zwolniona i wracam do rysowania - [B]mar.gajko[/B] - ale mi L4 nie przysługuje :shake:, po cholerę mi więc depresja? :niewiem:
  6. [quote name='mar.gajko']...gdzie Twój dom??? No gdzie?[/quote] no masz. nie zaskoczyłam. jednak nie ta inteligencja :shake: - ani na sponsoring - ani na dziennikarkę :placz:
  7. [quote name='mar.gajko']A są podstawy?[/quote] Brutusie...
  8. [quote name='mar.gajko']Jesuuuuu, to czym się Kingusia zajmuję, skoro taki sponsoring na nią jest?? Nawet nie śmiem pomyśleć, nie mówiąc o napisaniu!!! .[/quote] kiedy nikt mi nie proponował tego, o czym Mariola nie śmie pomyśleć :niewiem: ...to źle? :shake: znaczy się, że warunków nie mam? :placz: nie ta uroda, nie ta inteligencja, o wieku nie wspominając? :-( - za to biorą mnie za DZIENNIKARKĘ :cunao: choć jakby dobrze pomyśleć - DZIENNIKARKA, w potocznym rozumieniu - to taka niesympatyczna, pyskata, krzywo patrzaca menda... :placz: ps: zeżarłam trzy. spławiam je litrami zielonej herbaty.
  9. [quote name='mar.gajko']CO? Dasz radę tak wymachnąć, żeby przerzucić? A nei potłucze się? Nie pobije? A białe jest? Miętkie?[/quote] nie kuś :shake: nie pytaj :-( nie prowokuj :placz: muszę - po prostu muszę..., co niniejszym czynię: :scared:
  10. [quote name='Ulka18'] Widze, ze wodnikow na tym wątku co niemiara...ja tez jestem wodnik, tylko 'jutrzejszy' :evil_lol: ?[/quote] [B]Ulka18[/B] - wczoraj - to już dzisiaj... - w takim razie - jeśli dobrze zrozumiałam - mogę rozpocząc składanie Ci życzeń? :new-bday::new-bday::new-bday:
  11. [quote name='Camara']uprzejmnie informuję, że: - do nikogo (z Was) dziś nie dzwoniłam [/quote] :roflt::roflt::roflt: [B] - 45 minut 01 sekund !!!!![/B] (i mało tego - podpowiadala mi, zebym coś-tam przerzuciła z Koszalina Murce do hotelu... :siara:)
  12. [B]mar.gajko[/B] - moja Koleżanko Od Szczerej Przyjaźni w dniu jutrzejszym slodki ciężar dźwigania wątku Brutuska przerzucam na Ciebie - oczywiście na samoglow i Paulinę też, ale one cóś slabo ostatnio... - bo ja, odkąd zajęłam się Camarowym Brutusem - i odkad Bezinteresowną Przyjaźń z tobą buduję w godzinach dopołudniowych - leżę z robotą na płask i kwiczę :shake: wiem, wiem, znaleźć psu dobry dom i zyskać przyjaciela zarazem - to wymaga duzego wysiłku, ... ale jak tak dalej pójdzie, wszyscy moi inwestorzy zostaną wkrotce kloszardami :oops: - a ja, bez kasy - cóż bedę warta w dzisiejszym materialistycznym świecie? :niewiem:
  13. [quote name='Kasie'] Camara Was sie pozbedzie jak nic. Przeczyta to, zapali papierosa... i zacznie do Was osobiście dzwonić... A ja dzis przepowiadam...[/quote] Kasiu - a Ty już jesteś PO Camarowym telefonie? zapaliła? zadzwoniła? pozbyła się? :shake: ( ps: Camara - gdybyś mnie też chciała się pozbyć :placz: - to ja ci właśnie przed chwilą przelałam pieniądze...)
  14. [quote name='mar.gajko']Na pierwszą! Też mi powód do śmiechu, hmm.[/quote] każdy ma takie poczucie humoru - na jakie zasłużył :roll: hopsaj, Brutusku - niech sie Camara pośmieje...
  15. a moze byśmy na konto naszej przyjaźni tak podrzuciły Brutusa w górę? ...bo Camara mi mówiła, ze jak czytała nasze: hop i hop - to się śmiała... :stupid: czy z nią aby wszystko w porządku? uwaga - podrzucam: hop, Brutus - na górę marsz :Dog_run:
  16. [quote name='mar.gajko']Hotel - płać. Weta - płać. Psie żarcie - płać. Camarze - płać. i jeszcze Murce. Chyba to rzucę.[/quote] ja się mogę z tobą przyjaźnic bezinteresownie :loveu:
  17. [quote name='mar.gajko']Ale te NOWE zdjęcia to bym obejrzała...[/quote] poproś Murkę o numer JEJ konta ...żyjemy w świecie konsumpcyjnym - nic za free :niewiem:
  18. to niniejszym zestawiam podział ról w brutuskowej kwestii :roll: - zebyśmy miały to wszystko czarno na białym - bez zbędnego chaosu : - my z mar.gajko - sponsorujemy Camarę, inwestując w naszą przyszłość ;) - samoglow i PaulinaT - interesują się aktywnie wątkiem Brutusa - ale nie tak głupawo i bezmyślnie :shake: - tylko mądrze i z inwencją - Kasie i inni mili goście na tym wątku - trzymają kciuki za Brutusa i za Camarę, żeby nam stawek nie podwyższyła :oops: - Murka - nadal okazuje nam anielską cierpliwość na tym wątku, twardo piszac o Brutusie - co my czytamy - słowo - ze szczególnym wzruszeniem ;);)
  19. [quote name='mar.gajko']Ale mi to nawet tego nr nie przesłała. Co bym nie robiła to i tak nic.[/quote] chcesz - to Ci podeślę po znajomości. Z Camarą trzeba dobrze trzymać, bo ona z wszystkimi dobrze trzyma... dawno to wykalkulowałam - i trzymam się jej pazurami ze wszystkich sił, choćby nawet miało to charakter sponsoringu ( sądzac po tym koncie...) :razz:
  20. [quote name='mar.gajko'] Z tym lubieniem to Ty się nie pocieszaj. Łaska ANIOŁÓW na pstrym koniu...[/quote] a wiesz, ze ty masz rację. wczoraj to mi ni z tego, ni z owego - przysłała nr swojego konta bankowego - :crazyeye::crazyeye: ...teraz każe sobie płacić za przyjaźń :-(
  21. [quote name='mar.gajko']Mówi się UPADŁYM. UPADŁYM Aniołem[/quote] wypluj to słowo od razu :eek2: ...jakim UPADŁYM? :crazyeye: - Camara????? :-o:-o ( ...ona nas obie JESZCZE lubi. Jeszcze...)
  22. [quote name='PaulinaT']No jestem. Z nowości - [B]Cola ma cieczkę[/B] :p W wieku [B]niecałych 7 miesięcy[/B] :p . :-)[/quote] Boże...jak ta młodzież dzisiaj szybko dojrzewa :crazyeye::crazyeye:
  23. moze jednak autorka wątku by tu zajrzała i odpowiedziała na nasze wątpliwości... :cool3: - ale Camara nam przepadła :placz: - jest teraz PRZEPADŁYM Aniołem :niewiem:
  24. a co wy tak namolnie o te zdjęcia? :crazyeye::crazyeye: najłatwiej to tak bezmyślnie hopac i hopać - i tylko NOWE zdjęcia i NOWE zdjęcia... :shake: - i NIC poza tym :mad: - jak sie TYLKO siedzi przy monitorze, zamiast REALNIE pomagać - to wszystko wydaje się takie proste :angryy:
  25. [quote name='mar.gajko'] Rocznica mówisz..., pamiętam jak dzisaj rano przeraźliwy dźwięk zerwał mnie na nogi, ale chyba wczoraj tez mnie coś zerwało...[/quote] ok ;) w takim razie dzisiaj pijemy: - za dobry dom dla Brutuska - za 100 lat samoglow - za to, aby Mariola wywaliła w cholerę to stare żelastwo - i wreszcie kupiła sobie nowoczesny budzik, z miłą, subtelną pozytywką :p
×
×
  • Create New...