Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='Katcherine']:diabloti: trudno nie spelnic maluskiego marzenia jezeli sie otrzymalo od Ciebie [B]najdrozszego wyzla[/B] na swiecie- wiem co mowie sprawdzilam nawet te najbardziej rodowodowe ceny...... I doprawdy nie jest to przenosnia....[/quote] o nie :shake: już Kasie otrzymała ode mnie najdroższego Lincolna na świecie - i proszę, aby na tym zakończyć. Katcherine - nie dobijaj mnie :placz::placz::placz:
  2. HURRA!!!!! :laola: mamy duzo żółtych gwiazdek :loveu::loveu::loveu: ( Bosze, jak ja spojrzę w oczy Camarze, ze takimi głupotami się zajmuję :oops::oops::oops:, już kiedyś, gdy się żaliłam, że wciąż mam niebieskie łapki, zamiast ogników - Camara osadziła mnie w miejscu, ze ona NIGDY na takie rzeczy nie zwraca uwagi :oops::oops::oops:)
  3. [quote name='mar.gajko'] Czymkolwiek by nie był/ła.[/quote] to moze drogą eliminacji: 1. nie jest podhalanem ( bo na pewno C. połozylaby na nim łape od razu) 2. nie jest psem pożytecznym 3. nie jest psem zlokalizowanym, jak wszyscy przedstawiciele gatunku, w JEDNYM miejscu, sugestia: potrafi się teleportować 4. nie jest psem za dużym ( skoro jest psem za małym) 5. nie jest psem wydającym dźwięki typowe dla gatunku 6. nie jest psem znoszacym byle jakie warunki, skoro przebywa W HOTELU
  4. powiedz tylko: tak - a jutro będziesz miała sukę kaukazkę, zeby porównać :p ( starą, rozsypujacą się, jak lubisz)
  5. [quote name='samoglow'] Kinga i co z tymi drzwiami i daszkiem ?:evil_lol:[/quote] nosz morduję się nadal z daszkiem :shake: głodna, zła i wyczerpana a taki Brutus, pewnie smacznie sobie śpi :angryy:
  6. [quote name='swan'] a tak w ogóle to Brutus czy Brutuska???? :evil_lol:[/quote] ot, i mamy następną zagwozdke :shake: rzeczywiście - NIC o tym psie nie wiadomo :shake: a na marginesie - skoro my ( MY :loveu::loveu::loveu:) wielkim ruchem na wątku przesłaniamy oczywiste niedociągnięcia i zaniedbania autorki ... czemuż to NIKT nawet najmarniejszej gwiazdki nie postawi ???:placz: ( dla chętnych, ale niewtajemniczonych: żółte te gwiazdki, im więcej - tym lepiej, a znaleźć je mozna w haśle: oceń wątek) ...no nie wiem, jakoś by mnie te gwiazdki dowartościowały :roll:, znaczy się, ze krwawica nasza uszanowana i doceniona (skoro już nikt nie wpadł na to, by mnie nazwać aniołem w ludzkiej skórze :oops:, w przeciwieństwie do koleżanek moich)
  7. [quote name='samoglow']teraz malutka przerwa - ide do domku :lol: Ty tez Brutusku biegnij po domek, skarbie malenki :lol: I zdjecia prosimy!!!![/quote] i banerek też. idźcie do domu wszystkie, wreszcie nikt mi nie będzie przeszkadzał w robocie - po ciężkim dniu :shake:
  8. [quote name='mar.gajko']A wogóle to go znalazłaś? CZy skowytał, skowytał, aż....przestał.[/quote] a wiesz, że znalazłam ;) stal pod drzwiami wyjściowymi, bo mu się siku chciało :roll:
  9. [quote name='samoglow']Chyba Lupe robi piekne banerki, ale jaki dac tytul do banerka? [B]Uprowadzony przez Camare, wieziony przez Murke szuka domu!?[/B][/quote] no wiesz, ja o lupe właśnie pomyślałam... ale lupe robi ze mną stronę koszalińskiego schronu, w której to roli, współautorki, ja występuję Godnie i Poważnie ...nie wiem, czy mam ryzykować swą re-pu-ta-cję
  10. [quote name='samoglow'] Kinga, jak Ty pieknie upiekszasz te nasza Ojczyzne ! :shake:[/quote] dziękuję, kochana :loveu: drzwi wejściowe przestawiłam o 15 cm, żeby się ładnie komponowały pod daszkiem wejściowym :loveu::loveu: . namordowałam sie jak diabli - i pewnie pies z kulawą nogą tego nie zauważy, bo chałupa będzie stała w szczerym polu :shake:
  11. [quote name='mar.gajko'] Ja zawszę liczę DWA razy zanim, np. włączę pralkę.[/quote] ja ostatnio -ale to mi już wstyd :oops: - przed włączeniem pralki szukałam w niej mojego Liptona ( flatopodobnego :oops:) - bo skowyczał skądiś w domu, a nie mogłam go znaleźć :placz: - ale jednak nie, tam go nie znalazłam :shake:
  12. a dajecie słowo honoru, ze jak ten banerek już gdzieś wyproszę - to wszystkie, wszyściutkie sobie podkleicie? [B]kto nam pomoooożeeeee?????[/B]
  13. mam! :splat: a czemu Brutus nie ma banerka???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: toz to zaniedbanie okrutne, bo nikt go nie znajdzie w gąszczu psich nieszcześc i tragedii :shake: banerek - prosimy pięknie o banerek :modla::modla::modla: ( świetnie to wymyśliłam pracujac, prawda? :loveu:)
  14. dziewczęta - odmeldowuję się. zabieram sie do upiększania naszego kraju. a nie, jak samoglow - samokrytyka w dwie minuty - i ZADNYCH wnioskow :shake: :hand:
  15. [quote name='mar.gajko']Zabrała, ukradła a teraz głowe nam zawraca. Domek i domek. .[/quote] że niby ona do siebie go nie może wziać, bo NIE JEST podhalanem :shake: - no to było patrzeć, CO się kradło z czyjejś posesji :roll:
  16. [quote name='mar.gajko'] A co sie zachciewa? Domku się zachciewa? W głowie się przewróciło???[/quote] Ale on MIAŁ domek :shake: Camara go ukradła. i mu domek ukradła. :placz: ...moze trzeba wątek przenieść do działu: Zaginione - ukradzione?
  17. Brutusku, kochanie, moze dziś - to będzie TEN dzień... pokaż się, przystojniaku :lol:
  18. [quote name='mar.gajko']Oddawałam się obowiązkom służbowym.[/quote] wychodzi na to, ze tylko samoglow ma za nic swoją pracę, czym w stopniu znaczacym przyczynia się do osłabienia wzrostu gospodarczego naszego panstwa. koleżankę samoglow prosimy o autorefleksję Camara pisze na wątku od rana? NIE. Murka pisze? NIE. PaulinaT pisze? NIE. mar.gajko oddaje sie choć od czasu do czasu? TAK. ja zamierzam zabrać sie? TAK. no.
  19. kochane, to ja mocno, z całych sił trzymam kciuki, łapki, nózki, itp - za to, aby Mariola podjęła tę wlaściwą decyzję... w tzw. miedzyczasie oddam się bardziej prozaicznym zajęciom - za ktore jednak płacą... ( w przeciwieństwie do Camary :cool3:) Brutusku - być moze Twój domek jest już bliziutko :multi:
  20. [quote name='samoglow']Kinga, nie orientujesz sie dlaczego Mariola tak nagle zamilkla? A tak fajnie hopala..:shake:[/quote] moze wreszcie trafiła na SWOJEGO psa :loveu: jak to mówią, najciemniej pod latarnią... odnaleźli się na tym świecie - i już zawsze będą razem :loveu::loveu:
  21. Mariolu - dziękujemy, że tu zajrzałaś :Rose: a moze jednak złamie ci serce? trzymamy :happy1::happy1::thumbs:
  22. [quote name='mar.gajko']Ja sie odezwę, ale nei jestem domkiem Brutuska. Może być?[/quote] ale on nie zajmie dużo miejsca... mar.gajko - moze zabierz go chociaz na DT, co?
  23. on chciałby naprawdę zamerdać ogonkiem dla swojego człowieka :placz:
  24. [quote name='mar.gajko']Nie da się. Nie ma co się oszukiwać.[/quote] macie rację. ona nas kocha :loveu::loveu::loveu: i dzwoni do mnie codziennie, ach, dzwoni :loveu: - co prawda w coraz głupszych porach :shake:: - w sobotę, jak smażyłam owe spóźnione pączki - rozgrzany tłuszcz, obłęd w oczach, pączki fruwają po całej kuchni, psy z mordami wlepionymi w rondel z rozgrzanym tłuszczem... wtedy dzwoniła :placz: - w niedzielę - to jak byłam w kinie na "Asteriksie na olimpiadzie": intryga, zawiść, podstęp, wątek miłosny, wątek morderczy, popcorn i cola - i Camara wibruje w komórce :shake: - no nie wiem, czy ona SPECJALNIE to robi? :crazyeye: HOP, HOP, HOPULKAJ Brutusku!
  25. [B]Camara,[/B] a propos. bo ja bym chciała wiedzieć [B]na zaś[/B], skoro moj cenny słuźbowy czas przeznaczam na twojego psa. bezinteresownie zresztą. ja w sprawie tego twojego podpisu, który mnie zgrozą nieustanną napawa. o tym skończeniu, posprzątaniu [COLOR=red]i zniknięciu.[/COLOR] [COLOR=black]ze co, proszę?[/COLOR] a moje 170 psów w Koszalinie - to kopa i won? a ja - do archiwum i lamusa? że to konto swoje, co mi przysłałaś do uregulowania - to podsumowanie ostatnich ponad dwoch lat... i :hand: ( [SIZE=1]kurczę, znowu nie wiem, czy dobra emotka, bo się nie rusza[/SIZE] :oops:)
×
×
  • Create New...