-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']:diabloti: trudno nie spelnic maluskiego marzenia jezeli sie otrzymalo od Ciebie [B]najdrozszego wyzla[/B] na swiecie- wiem co mowie sprawdzilam nawet te najbardziej rodowodowe ceny...... I doprawdy nie jest to przenosnia....[/quote] o nie :shake: już Kasie otrzymała ode mnie najdroższego Lincolna na świecie - i proszę, aby na tym zakończyć. Katcherine - nie dobijaj mnie :placz::placz::placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
HURRA!!!!! :laola: mamy duzo żółtych gwiazdek :loveu::loveu::loveu: ( Bosze, jak ja spojrzę w oczy Camarze, ze takimi głupotami się zajmuję :oops::oops::oops:, już kiedyś, gdy się żaliłam, że wciąż mam niebieskie łapki, zamiast ogników - Camara osadziła mnie w miejscu, ze ona NIGDY na takie rzeczy nie zwraca uwagi :oops::oops::oops:) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Czymkolwiek by nie był/ła.[/quote] to moze drogą eliminacji: 1. nie jest podhalanem ( bo na pewno C. połozylaby na nim łape od razu) 2. nie jest psem pożytecznym 3. nie jest psem zlokalizowanym, jak wszyscy przedstawiciele gatunku, w JEDNYM miejscu, sugestia: potrafi się teleportować 4. nie jest psem za dużym ( skoro jest psem za małym) 5. nie jest psem wydającym dźwięki typowe dla gatunku 6. nie jest psem znoszacym byle jakie warunki, skoro przebywa W HOTELU -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow'] Kinga i co z tymi drzwiami i daszkiem ?:evil_lol:[/quote] nosz morduję się nadal z daszkiem :shake: głodna, zła i wyczerpana a taki Brutus, pewnie smacznie sobie śpi :angryy: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='swan'] a tak w ogóle to Brutus czy Brutuska???? :evil_lol:[/quote] ot, i mamy następną zagwozdke :shake: rzeczywiście - NIC o tym psie nie wiadomo :shake: a na marginesie - skoro my ( MY :loveu::loveu::loveu:) wielkim ruchem na wątku przesłaniamy oczywiste niedociągnięcia i zaniedbania autorki ... czemuż to NIKT nawet najmarniejszej gwiazdki nie postawi ???:placz: ( dla chętnych, ale niewtajemniczonych: żółte te gwiazdki, im więcej - tym lepiej, a znaleźć je mozna w haśle: oceń wątek) ...no nie wiem, jakoś by mnie te gwiazdki dowartościowały :roll:, znaczy się, ze krwawica nasza uszanowana i doceniona (skoro już nikt nie wpadł na to, by mnie nazwać aniołem w ludzkiej skórze :oops:, w przeciwieństwie do koleżanek moich) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']teraz malutka przerwa - ide do domku :lol: Ty tez Brutusku biegnij po domek, skarbie malenki :lol: I zdjecia prosimy!!!![/quote] i banerek też. idźcie do domu wszystkie, wreszcie nikt mi nie będzie przeszkadzał w robocie - po ciężkim dniu :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A wogóle to go znalazłaś? CZy skowytał, skowytał, aż....przestał.[/quote] a wiesz, że znalazłam ;) stal pod drzwiami wyjściowymi, bo mu się siku chciało :roll: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Chyba Lupe robi piekne banerki, ale jaki dac tytul do banerka? [B]Uprowadzony przez Camare, wieziony przez Murke szuka domu!?[/B][/quote] no wiesz, ja o lupe właśnie pomyślałam... ale lupe robi ze mną stronę koszalińskiego schronu, w której to roli, współautorki, ja występuję Godnie i Poważnie ...nie wiem, czy mam ryzykować swą re-pu-ta-cję -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow'] Kinga, jak Ty pieknie upiekszasz te nasza Ojczyzne ! :shake:[/quote] dziękuję, kochana :loveu: drzwi wejściowe przestawiłam o 15 cm, żeby się ładnie komponowały pod daszkiem wejściowym :loveu::loveu: . namordowałam sie jak diabli - i pewnie pies z kulawą nogą tego nie zauważy, bo chałupa będzie stała w szczerym polu :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Ja zawszę liczę DWA razy zanim, np. włączę pralkę.[/quote] ja ostatnio -ale to mi już wstyd :oops: - przed włączeniem pralki szukałam w niej mojego Liptona ( flatopodobnego :oops:) - bo skowyczał skądiś w domu, a nie mogłam go znaleźć :placz: - ale jednak nie, tam go nie znalazłam :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
a dajecie słowo honoru, ze jak ten banerek już gdzieś wyproszę - to wszystkie, wszyściutkie sobie podkleicie? [B]kto nam pomoooożeeeee?????[/B] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
mam! :splat: a czemu Brutus nie ma banerka???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: toz to zaniedbanie okrutne, bo nikt go nie znajdzie w gąszczu psich nieszcześc i tragedii :shake: banerek - prosimy pięknie o banerek :modla::modla::modla: ( świetnie to wymyśliłam pracujac, prawda? :loveu:) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
dziewczęta - odmeldowuję się. zabieram sie do upiększania naszego kraju. a nie, jak samoglow - samokrytyka w dwie minuty - i ZADNYCH wnioskow :shake: :hand: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Zabrała, ukradła a teraz głowe nam zawraca. Domek i domek. .[/quote] że niby ona do siebie go nie może wziać, bo NIE JEST podhalanem :shake: - no to było patrzeć, CO się kradło z czyjejś posesji :roll: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] A co sie zachciewa? Domku się zachciewa? W głowie się przewróciło???[/quote] Ale on MIAŁ domek :shake: Camara go ukradła. i mu domek ukradła. :placz: ...moze trzeba wątek przenieść do działu: Zaginione - ukradzione? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Brutusku, kochanie, moze dziś - to będzie TEN dzień... pokaż się, przystojniaku :lol: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Oddawałam się obowiązkom służbowym.[/quote] wychodzi na to, ze tylko samoglow ma za nic swoją pracę, czym w stopniu znaczacym przyczynia się do osłabienia wzrostu gospodarczego naszego panstwa. koleżankę samoglow prosimy o autorefleksję Camara pisze na wątku od rana? NIE. Murka pisze? NIE. PaulinaT pisze? NIE. mar.gajko oddaje sie choć od czasu do czasu? TAK. ja zamierzam zabrać sie? TAK. no. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
kochane, to ja mocno, z całych sił trzymam kciuki, łapki, nózki, itp - za to, aby Mariola podjęła tę wlaściwą decyzję... w tzw. miedzyczasie oddam się bardziej prozaicznym zajęciom - za ktore jednak płacą... ( w przeciwieństwie do Camary :cool3:) Brutusku - być moze Twój domek jest już bliziutko :multi: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Kinga, nie orientujesz sie dlaczego Mariola tak nagle zamilkla? A tak fajnie hopala..:shake:[/quote] moze wreszcie trafiła na SWOJEGO psa :loveu: jak to mówią, najciemniej pod latarnią... odnaleźli się na tym świecie - i już zawsze będą razem :loveu::loveu: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Mariolu - dziękujemy, że tu zajrzałaś :Rose: a moze jednak złamie ci serce? trzymamy :happy1::happy1::thumbs: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ja sie odezwę, ale nei jestem domkiem Brutuska. Może być?[/quote] ale on nie zajmie dużo miejsca... mar.gajko - moze zabierz go chociaz na DT, co? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
on chciałby naprawdę zamerdać ogonkiem dla swojego człowieka :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Nie da się. Nie ma co się oszukiwać.[/quote] macie rację. ona nas kocha :loveu::loveu::loveu: i dzwoni do mnie codziennie, ach, dzwoni :loveu: - co prawda w coraz głupszych porach :shake:: - w sobotę, jak smażyłam owe spóźnione pączki - rozgrzany tłuszcz, obłęd w oczach, pączki fruwają po całej kuchni, psy z mordami wlepionymi w rondel z rozgrzanym tłuszczem... wtedy dzwoniła :placz: - w niedzielę - to jak byłam w kinie na "Asteriksie na olimpiadzie": intryga, zawiść, podstęp, wątek miłosny, wątek morderczy, popcorn i cola - i Camara wibruje w komórce :shake: - no nie wiem, czy ona SPECJALNIE to robi? :crazyeye: HOP, HOP, HOPULKAJ Brutusku! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[B]Camara,[/B] a propos. bo ja bym chciała wiedzieć [B]na zaś[/B], skoro moj cenny słuźbowy czas przeznaczam na twojego psa. bezinteresownie zresztą. ja w sprawie tego twojego podpisu, który mnie zgrozą nieustanną napawa. o tym skończeniu, posprzątaniu [COLOR=red]i zniknięciu.[/COLOR] [COLOR=black]ze co, proszę?[/COLOR] a moje 170 psów w Koszalinie - to kopa i won? a ja - do archiwum i lamusa? że to konto swoje, co mi przysłałaś do uregulowania - to podsumowanie ostatnich ponad dwoch lat... i :hand: ( [SIZE=1]kurczę, znowu nie wiem, czy dobra emotka, bo się nie rusza[/SIZE] :oops:)