Jump to content
Dogomania

cockermanka

Members
  • Posts

    4045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cockermanka

  1. [quote name='agnethka']dzięki ;) ten wzór szyłam już kilkakrotnie w różnych kolorystykach, ale ta wersja mi osobiście podoba się najbardziej ;)[/QUOTE] Mnie bardziej podoba się ta niebieska ;)
  2. Aaa...dałaś podpisy pod linkami i dlatego wyglądało jak błąd ;)
  3. cockermanka

    maszynki

    [B]donia111[/B] spanieli się nie goli.
  4. Cockermaniaczko - coś pomyliłaś w linkach do zdjęć - w pierwszym dałaś pięknie zrobionego psa przez Dusko ;) , a nie ogolonego. Do autorki wątku - spanieli się nie goli i nie strzyże się włosa na grzbiecie - nic dobrego z tego nie wynnika, a w przyszłości będziesz miała tylko kłopoty z utrzymaniem włosa.
  5. [B]agnethka[/B], bardzo eleganckie i efektowne.
  6. A my jeszcze dwa tygodnie...aaa....
  7. [B]Ilka21[/B], zawód groomera jest na liście zawodów - 516401 Fryzjer zwierząt (groomer).
  8. Do białego włosa u nas sprawdza się Ring 5 - aerozol z pudrem. Ale trzeba sprawdzić, czy będzie odpowiedni do gatunku włosa...
  9. W takim razie trzymamy kciuki za Tusię!
  10. [B]Lofty, [/B]BOBa gratulowałam na miejscu, ale serdecznie gratuluję pudła na grupie :D
  11. [quote name='Angi']i co ? Nikt już nic nie rodzi ?[/QUOTE] My dopiero ok.8 maja. Na razie rośniemy w siłę :D
  12. Sterylka w ciszy hormonalnej, bo chyba nie w czasie ciąży urojonej...? (mam nadzieję, że to urojona...)
  13. A my po raz pierwszy od niepamiętnych lat jedziemy sobie pooglądać i pokibicować :)
  14. My mamy sprawdzonego dr.Borówkę, "opisywałyśmy" u Niego dwa mioty - ale doktor przyjmuje w Bytomiu...i raczej trzeba do Niego dojechać.
  15. Już pytałaś tutaj - nie ma potrzeby zakładania kilku takich samych tematów... [url]http://www.dogomania.pl/threads/205095-Czy-odst%C4%99p-czasowy-mi%C4%99dzy-wystawami-zostal-zniesiony[/url] Odstęp czasowy dotyczy championatów - uprawnienia hodowlane możesz zrobić w dowolnym czasie - po ukończeniu przez psa/sukę 15 miesięcy.
  16. [quote name='Aleksandrossa']Hmmm..Jak myślicie ,,tykać" go? Zacząć trymować czy coś? Uszy podciąć? Czy jeszcze bezsensu? [/QUOTE] Na pewno możesz zrobić stopki i szyję. Zdegażować uszy od nasady (i wystrzyc od wewnątrz)- wtedy głowa się poprawi. Jeśli trzeba, to wyrównać pióro na ogonie. Jeśli z grzbietu da się skubać - to przeskubać. Jeśli nie, to nie trymować na siłę, bo to młodziak jeszcze...
  17. Kurcze..godziny do bani...szkoda...
  18. Różnica raczej tylko w wieku psiaka...no i oczywiście u baby sędzia patrzy najbardziej łagodnie - ale warto pojechać na 2-3 wystawy w tych klasach, bo pies się "opatrzy" z ringiem i ocenianeim.
  19. Ehh..pojechałoby się...ale biorąc kilka psów..robią się straszne koszty...
  20. Nie dotyka psa w ogóle - kiedy sędziował nas w Opolu kilka lat temu, to nie wstawał z krzesła - cała ocena była "z daleka"....szkoda pieniędzy i czasu....
  21. Ha, my też jedziemy :_-
  22. Ale pysio chyba lepiej wygląda... Przy tak chorej skórze, taka fryzura niewątpliwie jest najlepsza.
  23. Kurczę, 50zł za kąpiel prawie łysego psa to strasznie dużo...nie wiem, czy osobą kąpiąca nie ma wiedzy,że to psica w potrzebie i nie dysponuje niespożytymi finansami? A, ubranko uszyte - jutro będzie u Tusi :-)
  24. [quote name='Iljova']Tusia będzie miała cieplutko i będzie bardzo wdzięczna. A ja w jej imieniu bardzo dziękuję :)[/QUOTE] Przydałby się tylko wymiary malutkiej ;)
×
×
  • Create New...