Jump to content
Dogomania

domcia

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

domcia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Wybiera się ktoś? My właśnie tam zadebiutujemy w klasie baby i konkursie młody prezenter. :lol::lol::lol:
 2. Wybiera się ktoś (oprócz nas) ??? My właśnie tam zadebiutujemy w klasie baby i konkursie młody prezenter :lol::lol::lol:
 3. Wiem o różnicy wiekowej klas baby i szczeniąt, ale czy oprócz tego jest jakaś różnica w ocenianiu? Chcę wystawić moją suczkę na wystawie w którejś z tych klas, a w moich okolicach mam 2 wystawy różniące się terminem o 2 tygodnie. Na pierwszej, która się odbędzie kwalifikuje się do klasy baby a na drugiej już do klasy szczeniąt. W której klasie lepiej wystąpić? Jakie są różnice?
 4. A lepiej w klasie baby czy szczeniąt? Czy to jest jakaś różnica?
 5. Od 9 lutego mam suczkę rasy cocker spaniel - Gejszę (nazwał ją tak hodowca. Być może będziemy ją nazywać inaczej). Szybko się u nas zadomowiła. Ma spokojny charakter, lecz umie pokazać na co ją stać. Ma 4,5 miesiąca. Jest maści złotej. Waży ponad 7 kg. Od hodowcy dostaliśmy ją już trochę odchowaną (wykonuje podstawowe komendy, oraz załatwia się na dworze). Pięknie chodzi na spacerze przy nodze. Co sądzicie o wystawieniu jej w klasie baby lub szczeniąt? Poczekać aż będzie kwalifikowała się do klasy młodzieży czy wystawić ją już teraz?
×
×
 • Create New...