[quote name='greatmadwomen']tylko że ja nie wystawiam swojego psa, idę jedynie jako obserwatorka, a jak ktoś wie o której są sznaucery, samojedy lub labradory to będę wdzięczna za info. No i jestem ciekawa jak to z psami które się nie wystawia, można wejść czy nie, jesli pies ma wszystkie szczepienia oraz papiery.[/QUOTE]
A wchodziłaś na podany link?
[URL]http://www.wystawpsa.pl/user/login[/URL]
Tam masz pełny plan sędziowania - ogólnodostępny.
Z wejściem z niezgłoszonym psem bywa różnie - zgodnie z regulaminem nie wolno, a w praktyce to często zależy od ochrony...więc licz się z tym, że odejdziesz od bramy...