Jump to content
Dogomania

donia111

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About donia111

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 11/04/1998

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.You Can Dance - Po prostu Tańcz !.bloog.onet.pl

Converted

 • Biography
  Kim Jestem ? ,osobą która zarejestrowała się na Dogomania.pl ,i osobą która jest przede wszystkim miła dla kogoś ,jeśli ten ktoś jest również miły dla mnie :)
 • Location
  Skądś ;)
 • Interests
  Taniec ,Psy i inne zwierzątka :P
 • Occupation
  Uczeń.
 1. Cockermaniaczko ,przepraszam Ciebie bardzo ale ja wołać mamy nie musze .Moja mama i tata znaja sie Doskonale na psach.To ja może popełniłam ,błąd w '' Goleniu '' ,sorka ;-) A po drugie to na mnie nie krzycz ! i wcale nie płacze ! ,jesteś na moim Pytaniu i zachowuj się z szacunkiem a na innych pytaniach sb sie żal do innych czy do kogoś. Bo to jest żałosne ,a nie ja !.A po drugie mi chodzi o tego własnie psiaka ,ten twój pierwszy LINK! i jest slicznie wygolony ,co wy chcecie ?!
 2. [quote name='Bzikowa']rasowy = rodowodowy :cool1:[/QUOTE] A właśnie że [B]NIE [/B]moja kochana ;-) ,przepraszam nie chcę się kłócić ale każdy ma prawo do wyrażania swojego własnego zdania.Dużo psiaków jest [B]BEZ RODOWODU[/B],i co nie oznacza że są [COLOR=black][B]NIE RASOWE ![/B] ,sorka .. bez kłótni ,i bez komentarza.. - [B]NIE ZGADZAM SIĘ.[/B]No sorka,ale to moim zdaniem [B]I ZDANIEM CHYBA KAŻDEGO - NIE PRAWDA!. :-)[/B] ,pozdrawiam.[/COLOR]
 3. donia111

  maszynki

  Ja też ,właśnie myślę aby Ogolić mojego małego [B]Pięknioszka [/B]:-) ,ale właśnie tez poszukuję dobrej maszynki ,w dobrej cenie.Taka ,wiesz nie za droga i nie za tania ;-) ,żeby była taka Bardzo Dobra ,w cięciu.A co do nożyczek to mam takie same ,jak podała użytkowniczka o nazwie : Agucha .Za 80 zł , takie [B]Świetne [/B]nożyczki kupisz ;-) ,pozdrawiam! :-)
 4. Cześć Wszystkim.Jestem tutaj na tym FORUM ,nowa i mam nadzieję że panuję tutaj miła atmosfera.Także ,może najpierw przed dojściem mojej sprawy ,to może się przedstawię.Jestem donia ,i przyszłam tutaj po to aby zadawać pytania ,odpowiadać i pomagać na tym FORUM również INNYM.Skąd znam Dogomania.pl ? Przez pewną użytkowniczkę ,o pseudonimie : Goś.Gdy zauważyłam ,i przeczytałam jej problem pomyślała że ja także się tutaj zarejestruję i przedstawię swój problem.Więc ,już trochę o moim problemie :roll: ,a więc.Mam Cocker-Spanielka ,o imieniu Astin.To chłopczyk i ma 2 latka ,skończy za niedługo :p .No i pojawił się pewien problem ,ponieważ dzisiaj z moją mamcią byłam na rowerach ,no i spotkałyśmy pewne państwo ,które też miało ślicznego Spanielka ,jak nasz :eviltong: .No i ,gdy zobaczyłyśmy że jest ślicznie wygolony-obstrzygnięty ,to pomyślałyśmy od razu czy by tak Astinka nie obstrzygnąć ;) .Oczywiście ,my nie ''zgalamy'' ale każdy ma prawo przecież do czegoś ,nieprawdaż ? :lol:.Co o tym myślicie ? ,co Doradzicie ? Ja ,specjalnie napisałam [B]''Czy ogolić mojego cocker-spanielka ?''[/B].A wiecie czemu? ,bo jednego cudownie ogolonego na pleckach ,i pod brzuszkiem świetnie wyglądał [B]![/B] ,nie było mu ciepło [B]![/B] , ani się nie grzał ,i był szczęśliwy [B]![/B].Specjalnie chcemy zrobić to dla niego .. dla jego dobra .. żeby się nie grzał [B]![/B].A teraz będą upały ,i jeszcze dochodzi [B]LATO ! , UPAŁY ! , GRZAĆ BĘDZIE SŁONKO ! - A MOJA MYSZKA BĘDZIE SIĘ GRZAŁA ![/B]
×
×
 • Create New...