Witaj.
Bardzo proszę o poprawne pisanie nazwy rasy..mimo, że psiak rasowy nie jest ;-)
[quote]pochodzi z domowej 'hodowli', to raczej nie pseudo, poprostu ludzie, których znam chcieli, by ich suczka, chociaż raz miała szczeniaki i tak na świat przyszło 9 cocerowych szczeniątek[/quote]Ehhh....pseudo,pseudo..i w dodatku bez pojęcia...tylko psów szkoda...Ty ze swoim pracujesz, a ciekawe jak reszta z tej dziewiątki...ile z nich jest już w schronach...