Latam jak oszalała po dogo i szukam...
może tu (dobre referencje, Łowicz 100km od W-wy więc ok i kojce są) : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188576-Pensjonat-dla-piesk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/188576-Pensjonat-dla-piesk%C3%B3w[/URL]
cytuję: ,,ceny dla psiaków z dogomanii od.1.01.2011 za psiaka do 10kg.300zł od 10-30 kg 320 a od 30kg 350zł ,,
Nie wiem ile waży Spajk, no i nie wiem czy są miejsca...?