[quote name='APSA']
...tylko nie chciałabym, żeby się potem okazało, że mi brakuje np na opłatę za prąd :oops: I jeszcze się dziś zorientowałam, że mi się w kwietniu prawo jazdy kończy i będę musiała odnawiać.
...
[/QUOTE]
O tym wogóle nie ma mowy, żeby moje ulubione dziewczyny siedziały po ciemku lub stały się spieszone...zaraz coś tam wykombinuję...tylko mnie nie zabij plizzzzzzzzz