Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Rotty są najwspanialsze ze wspaniałych...Wiem,że już nigdy nie zdecyduje się na inną rasę,a kolejny rotti zamieszka z nami mam nadzieje w przyszłym roku:D
  2. [quote name='startank']Chciałabym pokazać moją ulubioną rasę - WEO :) (Owczarek Wschodnioeuropejski) Najpierw proszę zobaczyć różnicę - ON a WEO ON [url]http://s49.radikal.ru/i125/0911/38/2744a34cd86d.jpg[/url] WEO - Monszer Wirsal Marlon Brando [URL]http://s05.radikal.ru/i178/0911/95/a70e597539d9.jp[/URL] ]http://s58.radikal.ru/i162/0911/42/17f8de8f41b8.jp[/QUOTE] Różnice między wystawowym ONem a "WEO" widać od razu ale jaka jest różnica między typem użytkowym owczarka a WEO? [img]http://www.owczarek.pl/galeria/obrazki/td/5.jpg[/img]?
  3. Osobiście wzięłabym meadow :) bardziej dziewczynkowe :D
  4. Ja niestety tak...Że to "klatka na niedzwiedzie","kaganiec dla konia","koszyk na zakupy",że pewnie taki wielki to i strasznie ciężki...W sklepie zoologicznym pani sprrzedawczyni też stwierdziła że lepszy byłby malutki,nylonowy no bo leciutki i pies go prawie na pysku nie czuje(chodziło jej o weterynaryjną tube). Głupimi komenatrzami się nie przejmuje bo wiem że lepszego kagańca po pprostu nie ma ;)
  5. My robimy PT+bawimy się frisbee. Młody ma jeszcze czas na profesjonalne IPO,ale gryzak już pięknie chwyta i robi to z dużym zaangażowanniem :D
  6. Przypuszczam że są podobnego wzorstu i wagi-67cm,34 kg ;)
  7. Zamówiłam 25mm,a w szyjce ma jakieś 55-56 cm ;)
  8. Zamówiłam właśnie rogza zaciskowego dla poczwara...Gad jest w staie wyciągnąć łeb z każdej obroży...Wzór bones of red(czy siakoś tak ;)),"nieświeży"już ale mam do niego jakiś sentyment. Zdjęcia jak tylko dojdzie
  9. [quote name='Jag13']I to takie proste? hmm Wyczytałam w necie,że właściciele takich psów muszą mieć zrobione psychotesty. Głupie to wszystko, bo jak nie przejda ich to co, szczeniaka odbiora - co za kraj![/QUOTE] Nie ma takowych wymogów(a szkoda wielka...)Tak jak napisała bachar jedynym wymogiem jest uzyskanie pozwolenia z Urzędu Miasta bądź Gminy. Nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem odmowy.
  10. Ja dla 6 miesiecznego DONa kupiłam fizjologiczny-model pies owczarek niemiecki. Po wyregulowaniu paska i nagięciu boków leży idealnie:)
  11. [quote name='chi23']Nie AST tylko w typie a poza tym widze że on jest szczęśliwy, zdrowy... Wy wogóle uważacie że jak psu na okrągło nie kupuje śie jakichś rogzów, lupinków i jak pies nie je royala i nie mieszka w ciepłym domciu to jest nieszczęśliwy. A tu niespodzianka, wcale tak nie jest!!!!!!! Jak zyją kundle na wsi? Jak tylko nie są na łańcuchu?? No one są wolne i sobie robią co chcą i im to nie robi różnicy czy jedzą resztki, surowe mięso, czy royala...[/QUOTE] OOO tak kundle na wsi,na łańcuchu to przykład idealnie szczęśliwego psa! XXI wiek,środek Europy...żal
  12. (*).... dzisiaj mija pół roku od odejścia Metusi i 5 miesięcy od odejścia Taleczki
  13. Kaganiec miał założony na maksymalnym luzie-i jeżeli chodzi o "pręty"boczne jak i pasek regulujący.Troszke przyciaśniłam boczki i zapięłam na przedostatnią dziurkę i jest git :D a minka taka bo ciacha nie chciałam mu dać ;)
  14. To już wiem Czarnulki gdzie mieszkacie :D
  15. dziękujemy :) [img]http://images38.fotosik.pl/225/9aaeb644f40642a1med.jpg[/img]
  16. [img]http://images38.fotosik.pl/225/9aaeb644f40642a1med.jpg[/img] już ma owczarkowy :)
  17. [img] [URL]http://images37.fotosik.pl/224/74ade7db29079b99.jpg[/URL][/img] [img]http://images38.fotosik.pl/225/9aaeb644f40642a1med.jpg[/img] ciut musze doregulować boki i pasek ale ogółem jest świetnie. Paco zaakceptował go od razu
  18. My dzisiaj dostaliśmy nasz fizjologiczny od Onomato-Peii ;)
  19. Młody fajny(mimo że owcarek ;)). Popytam znajomych zakkochanych w moim poczwarze może się ktoś zdecyduje
  20. Widzę tylko jedno zdjęcie ;( Poczwar łądnie reagował na pociagi...gorsza wieś na widok autobusów hahaha
  21. [quote name='aagaataa']Szczerze mówiąc czarno widzę zastaw yorka z rotkiem[/QUOTE] Voila! [IMG]http://images41.fotosik.pl/224/a17710f584cd7fcf.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/228/7fa35ef752068e43.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/228/44a1a1c52c7c183c.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/83/9af33c512f754e94.jpg[/IMG] York żyje,nie został dywanikiem,pożarty również nie,zdeptany też nie...
  22. [quote name='Daja_']On biegnie po wodzie :evil_lol: Ochrzciłaś go? :evil_lol:[/QUOTE] EEE antychryst dalej:cool1:
  23. [B]Imię[/B] : Paco [B]Rasa [/B]: Długowłosy owczarek niemiecki [B]Płeć[/B]: pies [B]Moje imię[/B] : Asia [SIZE=3]"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie"[/SIZE] [IMG]http://images47.fotosik.pl/227/46196a21ec2d17a6.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black]"Ktokolwiek wymyślił powiedzenie, że pieniądze nie przynoszą szczęścia, zapomniał o słodkich szczeniaczkach[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black]" / [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black]"[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black]Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię[...]"[/COLOR][/SIZE][/FONT]* [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/uploads/doc/20090703_092516_tn_DSCF3193.JPG[/IMG] [SIZE=3][COLOR=black]"Bo w życiu tylko to się liczy by iść razem na 6 nogach i 1 smyczy"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][IMG]http://images41.fotosik.pl/223/4aec0056e03dd523.jpg[/IMG][/SIZE] [B]"Miś i misiek dogomanii "[/B] [IMG]http://images47.fotosik.pl/219/161827713cb40a5d.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Kasia&Rika']Z lekka oklepane. Poza tym nie lubię mimo wszystko jak nazwy szczególnie "POLICJA" są wykorzystywane, mam poszanowanie do władz:evil_lol: .[/QUOTE] Ja kupiłam pitmanna z napisem POLICJA bo miałam dość ciągle wyciągniętych rąk do mojego szczeniaka(jeżeli ktoś zapytał czy może pogłaskać nigdy nie usłyszał nie;))Obroża szeroka,napis duży i widoczny więc skończyły się wakacje:diabloti: Co do szacunku mam ojca policjanta,teścia policjanta i narzeczonego policjanta(+znam mase ich kolegó)żaden z nich nie uważa że jest to w jakiś sposób dla nich obraźliwe,a wręcz uważają że to śmieszne i młody ma ksywkę Jerry Lee;)
×
×
  • Create New...