-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
inaczej nazywany halti http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=1377&action=prod tu masz link do zdjecia . Jego zadaniem jest zwrocenie uwagi na osobe wyprowadzajaca psa co wiaze sie tez z ciagnieciem psa na smyczy
-
Kupilam sakwe firmy klarie niemieckie ,nie sa rewelacyjne ale tez nie najgorsze ,jak bede miala mozliwosc to poprostu sama uszyje ,jak sie dowiem gdzie material impregnowany kupic :wink:
-
wydaje mi sie ze procz karmy powinno sie psom zapewnic duza ilosc ruchu dluzszy spacer lub bawic sie zabawkami rzucac itp ,tylko nie wiem jak jest z wiekiem beagelki bo wiem Chip ze twoja niunia ma jzu troche latek co jej napewno nie przeszkadza w obrej zabawie :wink:
-
moze jak jak znasz kogos ze szczeniakiem (rasa nie wazna) to zapros go do siebie i zobacz jak sunia bedzie reagowala . Ja mam w domu 14 letniego jamnika , a suke ast od marca b.r. 3,5 letnia jamink odrazu jej pokazal kto tu rzadzi i szanuje go nawet mu zchodzi drogi i nie kloci sie o jedzenie czy cos . Ale Ari juz staruszek biegac mu sie tez juz nie chce wiec wiekszosc czasu przesypia w koszyku.
-
ehh w sobote pada a w niedziele nawet snieg bedzie padal ( tzn ponoc ) no coz pereryna i w droge dla mnie idla psa oczywiscie . Bo jak wracalam ostatnio z treningu to moja suka drzala w tramwaju i sie w kuleczke winela :-?
-
heheh no wiesz byly niezle poslizgi i jakos dziwnie niektorzy wlasciciele i psy jakos szybciej biegli hehehehe 8)
-
no to czekamy ,jestem baaaaaaardzo cierpliwa naprawde :D
-
Mokka jak my sie zbierzemy i nauczymy to takze dotrzymamy towarzystwa i zeby sie pobawic i takze zbierac doswiadczenia . Karo hehe moja ma tak samo nagle skreca gdzie w lewo lub w prawo za to i biega jak szalona tzw "kopa " dostaje ,turbodopalacz jej sie wlacza i musi sie wyladowac ,niektorzy wiedza o co biega , ja juz sie tym nie denerwuje i sie smieje i pozwalam jej na to bo potem bardziej skupiona biega. hmmm co do treningow to y w sobote o 16 ??? to przecierz juz ciemno bedzie :roll: jak to wiec jest? no i ciekawa jestem co z pogoda
-
Z tego co sie dowiedzialam,bo mnie tam nie bylo to cala grupe staffikow zgarnal cerberus skordatura
-
no to czekamy na fotki i na realcje Mokki ,niech biedactwa anrazie odpoczywaja .Jutro je wymeczymy pytaniami :D
-
Gratulacje dla Moni ,slyszalam juz wiesci na treningu . Ehhhh niezly poslizgi byly na treningu i juz nie wspomne ze pozniej kapalam psa ktoremu sioe to wcale nie podobalo :lol:
-
No jasne ,ze nie.... ja poprostu pisze ze niestety na swiecie sa ludzie i beda tez ktorzy na pierszym miejscu kryterium psa wybieraja wyglad ,a o charakterze sie przekonuja dopiero maja psa w domu. Ja przyznaje ze sh i am mi sie podobaja ale wiedzac troszeczke na ich temay (naprawde nie duzo ) nie podjelabym wyzwania kupna sobie takiego psa bo wiem ze nie jest to pies ktoremu bym narazie spelniala odpowiednie warunki "materialne" a co do charakteru hmmm ciezko mi powiedziec bo spotkalam sie bardzo blisko tylko z dwoma sh i to tez na kilka dni raz na jakis czas,ale zachowuja sie inaczej ,zreszta jak kazda rasa. Ja sama sie przygotowywalam i obawialam czyporadze sobie z AST jednak moje przygotowania 5 letnie oplacily sie w tym czasie odwiedzalam ZK ksiazki internet (w tym dogomania) rozmowy z hodowca itp
-
Trening ma byc w sobote i niedizele, ale jezeli ma lac na maxa to nie bedzie.jednak roznie z tym bywa bo jak u mnie na woli moze lac to na mokotowie nie koniecznie .
-
ReiMar powodow jest wiele ,zreszta pewnie sie domyslasz juz pomijam fakt ze jak stalam na stacji z Panccelota dima i ze swoja astka to za plecami slyszalam tekst ojca mowiacego do swojego 5-letniego syna: ooo zobacz jaki ladnych wlochaty piesek ,a ten drugi to morderca. Wracajac do agility i zaprzegow... wsrod psow zaprzegowycjh pewnie sie znajda wyjatki nie chcace lub nie lubiace sportow zaprzegowych i na odwrot pewnie tak samo... moja astka niby tez pies bojowy ,ale jakos na IPO z nim nie chodze tylko na agility gdzie spisuje sie rewelacyjnie .Ja lubie agility ale z tego powodu nie bede sobie odrazu kupowala border colliego ...bo moim zdaniem ta rasa calkowicie do mnie nie pasuje i nie spelnila bym wszystkich warunkow na ktore ta rasa ma zapotrzebowanie. zreszta ile psow rasowycj jest do adopcji bo nie spelnily oczekiwan bo sa za szczekiliwe za duze za wlochate ,smierdzace itp ladne moze i sa ale charakter nie pasuje. Szkoda ze nie kazdy przyszly wlascicel najpierw pozna blizej psa i pozna charakter za nim zobaczy go na obrazku i powie "takliego bede mial, bo ladny"
-
nie znam ,ale nie zasmiecam tematu pytaniami co to za pismo :)
-
hmm zapytam tak niesmialo a co to takiego :roll:
-
no wlasnie wczoraj na sggw w czytelni widzialam ta ksiazke ,ale ja wole ksiazki czytwac w domu ,bo czasem sie przydaje . Co do kola to nie ten Pan je prowadzi tylko Pani. kurcze nie chcialabym przekrencic naziwzka Ale nazywa sie chyba Pani Fiszdan .Sama bardzo chialabym chodzic na to kolo ale niestety ja jestem z zaocznych :( i raczej uczeszczac na to nie moge ,nawte nie wiem kiedy sie to odbywa.A powiedzcie gdzie i za ile mozna kupic ta ksiazke??
-
Czy ktoś ma ta ksiazke?? dzis bylam w bibliotece i aj widzialam niestety nie byla do wyporzyczenia dla studentow (buuuuu) jest wydawnictwa SGGW. Co o niej sadzicie?
-
Wiwa to ogloszenie jest juz nieaktulane . A wam kochani zycze usmiechow bo wierze w to ze mordka z gory patrzy i zeslwe wam czworonoga ktory wami bedzie sie opiekowal.Bedzie dobrze .Trzymajcie sie :D
-
Pati.. rika ma sie dobrze po treningu w domu zaczela chodzic na trzech lapach ,ale natspengoe dnia jeszcze troche utykala ale teraz jest ok ,ona musiala sie jakos drasnac wlasnym bazurem w lape chodiaz na lapie od gory widac bylo tez drapniecia dwa malutkie bo sierci nie bylo ,ale teraz jest ok .mam nadzieje ze Kenia ma sie dobrze.Nas dzis nie bylo, bo pracowalam do zobaczenia za tydzien w niedziele
-
hmmm moze poprostu sprobowac zmienic smakolyk na cos ciekawszego lub lepszego :wink: .Moja uwielbia pileczki i gdybym dzis nie pozyczyla piszacej pileczki od Sesliki to bysmy sie obijaly ,na bardzoooo dobre smakolyki tez tak reaguje np na ugotowana watrobe. a jeszcze lepiej jak juz powoli zaczela zchodzic z tego swiata heheh Sesilka sie tym sama przekonala ,dalaby sie za nia pokroic.Kombinuj
-
hmmm no tak dzisiejszy trening skonczyl sie kulawizna .Rika kustyka na trzech lapach :-? .Pati na nastepny trening moze warto przysj z dobrymi kagancami i bedziemy cwiczyc razem ? najlepiej bedzie je poprostu trzeba czyms innym zajac zabaka lub smakolyk zeby jak najrzadziej na siebie burkczaly :-? . A wiecej niz burczenie chyba tylko karcic innego rozwiazania nie widze .Nawet jakby sie je puscilo razem w kagancach to pochlastalyby sie panienki pazurami . ehhhh Ciezki los z naszymi kochanymi babsztylkami :( Mam nadzieje ze bedzie lepiej :roll:
-
Czy jutro trening o 16? czy cos mi sie pomieszalo?
-
Temat zostal zablokowany
-
dbsst sorry zapominam tu stale zajrzec .Odezwe sie na gg do Ciebie