Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. ja dzis bede i zaraz wyruszam ,ale okazalo sie za to ze osoba ktora jest ciekawa raczej nie przyjedzie ehhh a szkoda ,moze innym razem :)
  2. Ok,my sie zjawimy dzis, i to najprawdopodobniej z nowym poczatkujacym ,ktory jest ciekaw jak takie treningi wygladaja wraz ze swoja faficzka ,a jutro zamelduje sie o 9 :wink:
  3. bardzo ladne fotki :D gratuluje i fotografowii za takie ujecia i tez glownym obiektom za taka fotogenicznosc :wink:
  4. Crazy@, czuje to samo .Jestem nie zadowolona ze tam nie pojechalam ,a to wszystko przez te egzaminy. Mam nadzieje ze bedziecie trzymac za mnie kciuki bo zrezygnowalm z takiej fajnej imprezy na rzecz egzaminow ehhhh.No coz czasem trzeba z czegos zrezygnowac ,by przyszlosc sie ulozyla.Dlatego prosze zebyscie trzymali kciuki :wink:
  5. Szkolenie w ZK w wawie zaczyna sie 4 wrzesnia o godzinie 9 rano ,zajecia sa w kazdy weekend rano i co sroda chyba ok 17 ,odbywaja sie przy lotnisku na bemowie(gdzies tam w poblizu)
  6. A ja mam takie pytanko... jak to jest z zawodwami ,czy wtedy jak sie wplaca wpisowe to trzeba tez pokazac ksiazeczke szczepin psiaka? pytam a propo plocka
  7. Ciacho........................ http://speedy.pl/anyname/wypad/pages/goloboze_JPG.htm
  8. No witam witam,jakos tak sie nie przyznalam ,ale teraz juz jakby co wiesz :wink: a ta osobka mi towarzyszaca to byl Pancelot
  9. no ba , sa nowi tacy jak ja :wink: mam nadzieje ze bedziemy milei sie okazje poznac z moja Rikunia pozdrawiam i szybkiego powroru do zdrowia :fadein:
  10. hmm a ty dostalas trzy kilo?? te nasze opakowania sa 4 kg z gilpy hmmm nie istotne najwazniejsze ze sie zniej cieszy i jej smakuje GRATULACJE
  11. I`m out nie mam sily a tym bardziej rika jeszcze mialysmy dzis trening to wogole padamy
  12. gratulacje wynikow i sukcesow :D :D :D
  13. dobra przy lagodnym zejsciu hmm chyba sobie poradze...mam nadzieje ze sie nie spoznie :wink:
  14. Ponawiam prosbe ...czy ktos nie jedzie moze przez warszawe lub swietokrzyskie i niemoglby nas zapbrac 2 suczki i dwie osoby??? moj wyjazd jest pod wielkim znakiem zapytania bo mam egzaminy a jeszcze duzo raczej nie umiem :roll:
  15. no dobra 13 ...rozumiem ze przy tym duzym stawie od stronych fonntay ..no tam co pryska woda hehe :D ja postaram sie miec chuste
  16. a kto bedzie ?? bo brzmi ciekawie wiec chyba sie wybiore :D czy mam chodzic z chusta DGM przy pupie ??? :)
  17. Moja tez jest na NN czerwonej wersja lamb & rice ,jestem zachwycona kupy ok a siersc po alergii zmienila jej sie nie poznania az sie przejrzyc w niej moge serio serio :fadein:
  18. no ja i Wfh85 bedziemy dzis ok 19 na PM jak ktos ma ochote to dolaczcie sie. szukajcie Stafficzki i Amstaffki na polanie obok fontanny/stawu
  19. Witajcie ,mam pytaie dotyczace rodowodu . Moze takie pytanie juz bylo ,ale nie moglam go znalezc dlatego prosze o jakies info gdzie znalezc ten topic lub poprostu odpowiedzcie mi w tym temacie. jak to jest... powiedzmy ze biore psa rasowego ze schroniska czy znalzlam go czy sytuacja tego typu ..wiem ze pies jest rodowodowy ma tatuaz i ze wlasciciel go nie szuka . Czy jest mozliwosc wyrobienia takiemu psu rodowodu i przepisanie go na siebie a potem mozliwosc wystawiania lub nawet hodowli wlasnej??
  20. to wstawcie dla oceny zdjecie wyzla wegierskiego... ja jednak nadal obstawiam na APT ale glowy sobie uciac nie dam
  21. zapomnialam dodac...jutro mnie raczej nie bedzie ..ale moze w poniedzialek ok 19
  22. domyslilam sie domyslilam tylko,nie bylam przekonana na 100% ale ogolnie jednak dobrze mi sie wydawalo ,batrdzo mi bylo milo was poznac i twoja Fride -super psina
  23. no ja postaram sie byc z Rikunia jak nie zapomne to bedzie chodzila w chuscie
  24. ja przewaznie bywam z Rika za duzym "stawem" skreca sie w lewo (jezeli sie idzie od metra) tuz za pubem i tam jest taka polanka,chyba ze macie jakies inne propozycje
  25. ja tez bym powiedziala z to APT , RR nie maja czerwonego/brazowego nosa
×
×
  • Create New...