-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Fajne te zdjatka,mam nadzieje ze kiedys Ryjek tez sie zalapie do galerii ;-) ,ale narazie musi wrocic do regularnieszych treningow 8)
-
kurcze ogolne tytuly to np anatomia zwierzat domowych ,ale nie widzialam tej ksiazki wiec nie wiem jaka ma tresc. A cos konkretnego potrzebujesz??
-
Hej Zakla,bede jutro na 14 sie pogapic a moze pomoc jezeli bede potrzebna.Wiec napewno sie spotkamy i poznamy jezeli bedziesz na treningu
-
ehhh ciezko bedzie bo mam szkole , a w jakich godzinach? Ale szczerze watpie szkoda :(
-
Moze nie doslownie obok ale niedaleko ,dokladnie na nowolipkach przy jana pawla
-
ja jestem dopiero na 16 ,ale moze sie spotkamy tak czy siak Jezeli codzi o szleki to znam osobe ktore szyje na miare i sa o wiele taniej niz w sklepie ja swojej tez zamowilam u znajmej zaprzegowki przydaja sie do roweru :D
-
hehe to zalezy jeszcze jaki pies skacze,bo moj to taranuje heheh :D
-
Regulamin tego nie zabrania ;) No regulamin nie zabrania ,ale on wyraznie PROSI o nie zwracanie sie tak do niego :wink:
-
do 25 jeszcze 4 dni no ciekawa jestem czy cos sie pojawi na regalach kioskow itp :D
-
hmmm ja do odsprzedania nie mam ale jezeli masz dojscie do SGGW to wydaje mi sie ze tam znajdziesz dobre ksiazki lub atalsy anatomiczne zwierzat domowych
-
Zakla ,tak z ciekawosci zapytam czy Ty z Zwirkiem trenujecie tez zaprzegi?? Ja w sobote bede ale na krotko bo obiecalam komus spotkanie a bylam przekonana ze agility jest w sobote o 12 ,a okazuje sie odwrotnie no coz moja gafa :-?
-
No to sie widzialysmy wrecvz siedzialysmy w pewnej odlegosci kolo siebie ,ja bylam z amstaffka ciemnobrazowa (kolor gorzkiej czekolady) z bialymi znaczeniami co rzucala sie do jedzenia jak Pani od "recepcji" czestowala hehehe :wink: No to milo bylo poznac
-
Hej czy spotkaliscie sie kiedys gdzies w necie zdjecie ,ze myslseliscie ze to wasz pies?? Ja szperalam 2 dni temu i w pewnym niemieckim schronisku znalazlam taka sunie a moja Rikunia wyglada tak: (po prawej moja sunia) ehh a najlepsze ejst to ze obie se z nieczech ...kurcze gdybym mogla to ta sunia normalnie mialaby u mnie juz miejsce zapewnione http://www.zaprzegowce.cyberdusk.pl/pancelot/zakopac_JPG.jpg tu jest to samo zdjecie tylko wieksze :wink:
-
Wiwa Ty bylas wczoraj?? hmmm nie spotkalysmy sie przypadkiem w lecznicy?? bo ja ze swoja suka tez byla na wizycie u dr Brzezny .Przyznaj sie tu natychmiast :wink:
-
prosze przyomnijscie mi grupa sreniozaawansowana kiedy ma treningi bo pamietam ze bylo gdzies pisane w twmacie ale wieki temu i nie wiem na ktorej stronie
-
buuu ja tez bym chciala pojechac po acane do czech cholera mam daleko i samochodu brak ,to sie nazywa fart :-?
-
Gosiu...mam ten sam problem co Ty tylko w tym roznica ze moja suka ma 3,5 roku.Przyznam ze bylam pelna rozpaczy ,ale dzis jestem po wizycie z behawiorysta z ktorym na ten temat rozmawialam. U mnie sprawa wyglada tak ze ja mieszka jeszcze z moja matka i bratem.Ja jestem szefem a mja suka raczej brata zdominowala mamy chyba nie i w ten sposob pokazuje ze jak ja wychodze z domu to ona tu rzadzi i koniec kropka. Zalecenioe dostalam takie zeby wszystkich poinformowac jak zdominowac suke i zeby sie tego przesztegali a podczas nieobecnoscio zamknac ja w takim pomieszczeniu gdzie nie ma zadnego lozka ani innych podwyrzszen i tam jej gdzies miejscowe z poslania zrobic .To sikanie ma sie zakonczyc jak zrozumie ze zostala przez wszystkich domownikow zdominowana. Jezeli bedziesz miala jakies pytania to wal na PW
-
moja sunia to amstaffka (bez obaw) .Uwielbia sie bawic z psami i ma dwie kolezanki sh wiec mam nadzieje ze bedzie miala nowego kolege AM :wink:
-
mam nadzieje ze sie poznamy osobiscie bo ja pewnie na najblizszych zajeciach sie wkoncu pojawie od dawna dawna
-
poznalam ostratnio przypadek gdzie chlopak karmil swojego staffika suchym i do tego dawal mu jakies preparaty witaminowo-wapniowe. ten szczeniak 6miesieczny wygladal o 4 miesiace strzej a propo wzrostu .Te karmy a napewno acana jest bardzo dobrze zbilansowana wiec ja raczej bym nie ryzykowala dawania dodatkowych peparatow
-
moje 25kg malenstow lubi mi wejsc na kolana a tak poza tym zawsze sie nastawia pupcia do glaskania ,wrecz czasem sie wpycha i potrafi czlowieka powalic na kolana ,doslownie. czy normalne hmmm kazdy pies lubi co innego a czulosci sa dla mnie wazne wkoncu czesciowo wyraza tym zaufanie i przyjazn :D
-
trzymamy trzymamy ,mocno.Bedzie dobrze :wink:
-
No ciekawa jestem jak wam poszlo ,bo pogoda byla nawet ok :D dajcie jak najszybciej znac Ja tez mam dobre wiesci...gadalam dzis z babka od cwiczen na sggw moge zabierac psa na wyklady i cwiczenia a potem sie zerwe i bede przyjezdzala na agility ,jeszcze sobie musze tak sobote zalatwic .Dodam ze w niedziele bedziemy ok 40 min pozniej bo cwiczenia koncze najwczesniej o 12
-
Niebieska...pytanie.Czy jezeli sie zbierze wiecej zamowien na 15 czy 20 ta sa jakies znizki? Bo ja chce kupic acane L&R
-
pytanko ,czy acana lamb & rice naprawde kosztuje 180 zl za 15 kg? moze wiecei gdzie mozna kupic taniej? przyznam ze chcialabym wyprobowac ta karme ale cena jest ja dla mnie troche za duza