Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Fajne te zdjatka,mam nadzieje ze kiedys Ryjek tez sie zalapie do galerii ;-) ,ale narazie musi wrocic do regularnieszych treningow 8)
  2. kurcze ogolne tytuly to np anatomia zwierzat domowych ,ale nie widzialam tej ksiazki wiec nie wiem jaka ma tresc. A cos konkretnego potrzebujesz??
  3. Hej Zakla,bede jutro na 14 sie pogapic a moze pomoc jezeli bede potrzebna.Wiec napewno sie spotkamy i poznamy jezeli bedziesz na treningu
  4. ehhh ciezko bedzie bo mam szkole , a w jakich godzinach? Ale szczerze watpie szkoda :(
  5. Moze nie doslownie obok ale niedaleko ,dokladnie na nowolipkach przy jana pawla
  6. ja jestem dopiero na 16 ,ale moze sie spotkamy tak czy siak Jezeli codzi o szleki to znam osobe ktore szyje na miare i sa o wiele taniej niz w sklepie ja swojej tez zamowilam u znajmej zaprzegowki przydaja sie do roweru :D
  7. hehe to zalezy jeszcze jaki pies skacze,bo moj to taranuje heheh :D
  8. Regulamin tego nie zabrania ;) No regulamin nie zabrania ,ale on wyraznie PROSI o nie zwracanie sie tak do niego :wink:
  9. do 25 jeszcze 4 dni no ciekawa jestem czy cos sie pojawi na regalach kioskow itp :D
  10. hmmm ja do odsprzedania nie mam ale jezeli masz dojscie do SGGW to wydaje mi sie ze tam znajdziesz dobre ksiazki lub atalsy anatomiczne zwierzat domowych
  11. Zakla ,tak z ciekawosci zapytam czy Ty z Zwirkiem trenujecie tez zaprzegi?? Ja w sobote bede ale na krotko bo obiecalam komus spotkanie a bylam przekonana ze agility jest w sobote o 12 ,a okazuje sie odwrotnie no coz moja gafa :-?
  12. No to sie widzialysmy wrecvz siedzialysmy w pewnej odlegosci kolo siebie ,ja bylam z amstaffka ciemnobrazowa (kolor gorzkiej czekolady) z bialymi znaczeniami co rzucala sie do jedzenia jak Pani od "recepcji" czestowala hehehe :wink: No to milo bylo poznac
  13. Hej czy spotkaliscie sie kiedys gdzies w necie zdjecie ,ze myslseliscie ze to wasz pies?? Ja szperalam 2 dni temu i w pewnym niemieckim schronisku znalazlam taka sunie a moja Rikunia wyglada tak: (po prawej moja sunia) ehh a najlepsze ejst to ze obie se z nieczech ...kurcze gdybym mogla to ta sunia normalnie mialaby u mnie juz miejsce zapewnione http://www.zaprzegowce.cyberdusk.pl/pancelot/zakopac_JPG.jpg tu jest to samo zdjecie tylko wieksze :wink:
  14. Wiwa Ty bylas wczoraj?? hmmm nie spotkalysmy sie przypadkiem w lecznicy?? bo ja ze swoja suka tez byla na wizycie u dr Brzezny .Przyznaj sie tu natychmiast :wink:
  15. prosze przyomnijscie mi grupa sreniozaawansowana kiedy ma treningi bo pamietam ze bylo gdzies pisane w twmacie ale wieki temu i nie wiem na ktorej stronie
  16. buuu ja tez bym chciala pojechac po acane do czech cholera mam daleko i samochodu brak ,to sie nazywa fart :-?
  17. Gosiu...mam ten sam problem co Ty tylko w tym roznica ze moja suka ma 3,5 roku.Przyznam ze bylam pelna rozpaczy ,ale dzis jestem po wizycie z behawiorysta z ktorym na ten temat rozmawialam. U mnie sprawa wyglada tak ze ja mieszka jeszcze z moja matka i bratem.Ja jestem szefem a mja suka raczej brata zdominowala mamy chyba nie i w ten sposob pokazuje ze jak ja wychodze z domu to ona tu rzadzi i koniec kropka. Zalecenioe dostalam takie zeby wszystkich poinformowac jak zdominowac suke i zeby sie tego przesztegali a podczas nieobecnoscio zamknac ja w takim pomieszczeniu gdzie nie ma zadnego lozka ani innych podwyrzszen i tam jej gdzies miejscowe z poslania zrobic .To sikanie ma sie zakonczyc jak zrozumie ze zostala przez wszystkich domownikow zdominowana. Jezeli bedziesz miala jakies pytania to wal na PW
  18. moja sunia to amstaffka (bez obaw) .Uwielbia sie bawic z psami i ma dwie kolezanki sh wiec mam nadzieje ze bedzie miala nowego kolege AM :wink:
  19. mam nadzieje ze sie poznamy osobiscie bo ja pewnie na najblizszych zajeciach sie wkoncu pojawie od dawna dawna
  20. poznalam ostratnio przypadek gdzie chlopak karmil swojego staffika suchym i do tego dawal mu jakies preparaty witaminowo-wapniowe. ten szczeniak 6miesieczny wygladal o 4 miesiace strzej a propo wzrostu .Te karmy a napewno acana jest bardzo dobrze zbilansowana wiec ja raczej bym nie ryzykowala dawania dodatkowych peparatow
  21. moje 25kg malenstow lubi mi wejsc na kolana a tak poza tym zawsze sie nastawia pupcia do glaskania ,wrecz czasem sie wpycha i potrafi czlowieka powalic na kolana ,doslownie. czy normalne hmmm kazdy pies lubi co innego a czulosci sa dla mnie wazne wkoncu czesciowo wyraza tym zaufanie i przyjazn :D
  22. trzymamy trzymamy ,mocno.Bedzie dobrze :wink:
  23. No ciekawa jestem jak wam poszlo ,bo pogoda byla nawet ok :D dajcie jak najszybciej znac Ja tez mam dobre wiesci...gadalam dzis z babka od cwiczen na sggw moge zabierac psa na wyklady i cwiczenia a potem sie zerwe i bede przyjezdzala na agility ,jeszcze sobie musze tak sobote zalatwic .Dodam ze w niedziele bedziemy ok 40 min pozniej bo cwiczenia koncze najwczesniej o 12
  24. Niebieska...pytanie.Czy jezeli sie zbierze wiecej zamowien na 15 czy 20 ta sa jakies znizki? Bo ja chce kupic acane L&R
  25. pytanko ,czy acana lamb & rice naprawde kosztuje 180 zl za 15 kg? moze wiecei gdzie mozna kupic taniej? przyznam ze chcialabym wyprobowac ta karme ale cena jest ja dla mnie troche za duza
×
×
  • Create New...