Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Pati... pytanko czy w niedziele bedziesz na zajeciach? zastanawiam sie czy nie wpasc na chwile , a tak pozatym w niedziele o ktorej zajecia dla poczatkujacych?
  2. no tego sie domyslilam :lol: ale zostal kupiony w Polsce czy Czechach?
  3. a Ja slyszalam ze ma byc od piatku, ale czy to prawda .... chyab raczej.
  4. O kurcze jaki fajny tunel ,widze ze musze sie za niedlugo pojawic na treningu hehehe.... tak zapytam a skad ten tunel ??
  5. hehe a co z truflami??? :lol: ktos probowal 8) nie no otrzywiscie sobie zartuje , ale bullowate to raczej slabiutko w tym wypadaja no chyba ,ze sie to wycwiczy albo trafi sie na psa ktore ma predyspozycje . Czy ktos widzial na cwiczeniach z tropienia jakiegos bulla?
  6. blaira

    trening

    dokladnie , napisz cos wiecej i jakie tereny i w jakich terminach :wink:
  7. jak to gdzie :evilbat: na forum hehehe a tak serio to naprawialam drukarke zlota raczka ze mnie nie wiedzialam ze mam takie zdolnosci i ambicje . My niestety jeszcze sie nie pojawimy ale wam zycze udanego treningu.
  8. co napisalam ... ogolnie ze pelerynnka dobre zareslko itp itd ale najwazniejsze bylo to ze razem sie grzejemy w chlodne dni pod koldra hehehe :lol:
  9. Co racja to racja jest tak brzydki ze az sliczny dewwiza wszystkich bullowatych i molosw no i ooops terreirow tez hehe a ja sie teraz pochwale... przed sekunda sie dowiedzialam ze WYGRALAM konkurs w MP hehe po raz pierwszy mi sie zdarzylo i odrazu sie udalo. Konkurs byl na temat jak chronisz swojego psa przez zima czy jakos tak . Odrazu mi dzien poprawilo tzn humorek ,zawsze sie saszetka przyda na smakolyki i witaminki tez hehe :angel:
  10. Witam wszystkich w nowym roku i zycze samych sukcesow i naj naj najlepszego Co do bullkow to powiem ze skubane maja fajne glowki tzn pelne naprawde bardzo ladne psiaki ,mam nadzieje ze beda same sukcesy wystawowe .Domyslam sie ze bedziesz na warszawskiej , Sajko?
  11. a tak zapytam co dokladnie bedzie na tym pokazie obidence? zastanawiam sie nie przyjsc ale ja nadal mam teoretycznie zakaz nadwyrezania sie :wink: Zycze wszystkim milej zabawy sylwestrowej nie przesadzajacie z :drinking: ale tez :sweetCyb: wybawcie sie na maxa
  12. moja dostala wielkiego kota piszczalke i gicke wielka smierdzaca :D
  13. dziekujemy i mielgo wypoczynku zyczymy. No a pochwalicie sie co wasze psiaki dostay pod choinke od :santagri:
  14. my sie czujemy juz lepiej jutro edziemy sobie odpoczac od miasta i sie wybiegac po terenach lasu swietokrzyskiego . :D
  15. Dziekuje glaski przekazalam ,ale jest coraz gorzej dostala zastrzyki na zwolnienie perystaltyki i przeciwwymiotne musialam pod nos postawic jej wode z miska bo nie chce jej sie wstawac ,a gicka nadal czeka pod choinka na nia i i ogromnaity kot piszczalka ehh jak wroci do zdrowia to mam nadzieje ze nadgonimy zabawe z kotem z wylupiatymi oczkami. Ale narazie nie jest dobrze :( a to jej pierwsze swieta razem z nami ,jest mi bardzo przykro jak widze ze cierpi pochwalcie sie co wasze psiaki dostaly pod choinke??
  16. ja rowniez dolaczam sie do zyczen i dziekuje za wszystkie . Ja wracam do sprzatania a moja Rikunia zamaist sie dzis cieszyc z swiat to lezy chora na poslanku ma biegunke i wymiotuje nawet ruszyc jej sie niechce
  17. hmmm ja rowniez jako widz sie pokaze i bede kibicowac.
  18. hmm ja mam i jedna i druga rase w domu. Moj maly jajnik to urzeracz a wlasciwie teraz sie uspokoilo ,ladnie pronil terytorium ale za psami nie biegal i nie szczekal , bo zrestza po co mialby to robic ... a teraz mam tez amstaffke fakt moze nie jest super spokojna bo np nie lubi dzieci ale nie rzuca sie ,wrecz przeciwnie jak zaufa komus to molestuje o drapanie to jest dopiero meczace a czasem denerwujace :lol:
  19. :laola: dziekuje dziekuje, i przepraszam za bledy :oops:
  20. JA JA JA WIEM WIEM !!! Zwirek to ten zgrabniejszya Matric jest bardziej potezny ,zreszta Zwir ma dluzszy psaek idacy miedzy oczami :wink:
  21. Hopki rzeczywiscie ladne ,heh moze tych Rika nie staranuje :lol: mam nadzieje ze bedziemy miale okazje z nich skorzystac za niedlugo :D Sajko ,odwiedzialm strone super bardzo ladnie ja przerobilas i dziekuje za zmienienie tekstu ,naprawde bardzo mi sie podoba ,nio tylko niestety fotki slabe ale to moja wina a wlasciwie kamerki :-?
  22. to kiedy bedzie powtorka na tv polonii o bullowatych?
  23. kurcze ja w sobote siedze od 8 do 2 na uczelni wiec nawet powtorka odpada
  24. Ma ktos mozliwosc nagrania ?? bo ja wtedy bede na uczelni .pliiiiiiis
  25. TVP 2 jednak ja nie obejrzalam calego tylko srodek i reszty niestety nie doogladalam :-?
×
×
  • Create New...