Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. ja ogloszenia juz nie widzialam ale moze przez przypadek je ominelam
  2. Dingo, napisane w ogloszeniu jest ze jest rasowy od hodowcy... a wiesz jak traktuja takie slownictwo osoby ktore nie maja zielonego pojecia... w szczgeolnosci ze dowiedzialam sie ze ogloszenie zostalo wspawione po znajomosci . Temat rasowy pies byl nie raz walkowany, a rodowodzie nie ma nic napisane
  3. sluchajcie sprawa jest nastepujaca... bardzo mnie zdziwilo to ogloszenie dlatego moj TZ zadzownil.... co sie okazalo nie jest to staffik tylko mix amstaffa ze staffikiem i nie jest to pies rodowodowy . Wiec sprawa sie wyjasnila
  4. no oby bo troche mala przesada z ta prenumerata ma jedynie 4 miesieczny poslizg :evil:
  5. Ja i tak nie moglabym na te zawody jechac, dlatego nie mam czego zalowac . Ale mam nadzieje ze beda jeszcze nie jedna zawody 8) [b]Zakla[/b] poszlo pw :wink:
  6. Zakla mam nadzieje ze dostalam moje pw 8)
  7. ehhhh wkoncu sie cos wyjasnilo.... od kwietnia dostaje normalnie prenumerate czyli do 2006 tez kwietnia , rekompesata jest to ze dostane zalegle 3 numery za friko nio i ksiazke ktora tez mialam dostac jakis czas temu , trzymam kciuki zeby to bujda nie byla :wink:
  8. piatek wolny od rana. Mieszkam dokladnie na Woli wiec blisko centrum. Zakla napisz mi jak bedzie najlepiej dojechac do Ciebie i skad mam jechac i jak cenowo pksem wyglada a moze jakies inne srodki transportu. pozatym napisz jaka Cie jazda interesuje czy teren czy ujezdzalnia bo ja tam nigdy nie bylam wiec nie wiem jak ro wyglada . Poprosru pisz wszystko :lol:
  9. Zakla czwartek mam zajecia do 16 a piatek wolny ale czy to juz nie sa swieta?? Ja bardzo chetnie pojade tylko u mnie klopotz z transportkiem bo jestem zdana jedynie na ztm :-? Co do computerlandu world cup, bylam ale w sobote bo w niedziele pewniebyl dziki tlum , w sobote tez nie bylo lepiej. Zalezalo mi zeby obejrzec ujezdzenie i jestem pod ogromnym wrazeniem tak samo co do powozenia, a skoki wporzadku . Zaluje ze na zawodach glownie skoki mozna ogladac bo ujezdzenie jest naprawde mile dla oka :fadein: Sajko gratuluje goraco, glaski dla malego i duzego oczywiscie tez :wink:
  10. hehe no ladnie , ja tam chce normalnie pojezdzic :P Zakla daj znac jak bedziesz jechala postaram sie dostosowac , ale jak wiadomo czasem szkola na przeszkodzie :-?
  11. ale to klasyk czy western? tzn chodzi mi jaki styl jezdziecki uprawiaja. Ja chetnie bym sie zabrala z wami na jakas przejazdzke bo naprawde brak mi tego :(
  12. ehhh mi tez konie chodza po glowie tez musze sie gdzies wybrac pojezdzic bo swira dostaje jak nie mam okazji usiasc w siodle :lol:
  13. Kurcze Elka , jaka sie tajemnicza nagle zrobilas... napewno cos kombinujesz :lol:
  14. dla mnie dzis warszawa , a nawet w okolicach naszego placyku bo bylam w hurtowni to byl jeden wielki "belt" packa taka ze glowa mala ,jak nie woda to bloto bo ziemia jeszcze nie zbiera tej calej wody , tragedia , a w weknd ma byc znowu mroz :-? u nas trening znow odpada z tego wzgledu ze leczymy moczowd osadzil sie osad i jest na karmie leczniczej i lekach ma zakaz chodzenia na dlugie spacery :(
  15. a ja czekam :evil:
  16. no wiec wlasnie wiec o co w tym wszystkim chodzi zaczynam sie robic niecierpliwa i zlaaaaaa :evil:
  17. mniamniusnia jest szkoda ze seterka widac tylko kawaelk ;-) a taka fajna kumpelka :D
  18. witamy witamy , wrecz goraco i czekamy na fotki oczywiscie obydwu pieskow :D p.s. glaski i po ciachu dla nich
  19. tak wyglada ten stafford /media sie rzeczywiscie znaja/ [img]http://img123.exs.cx/img123/8264/pitbullek8bc.jpg[/img]
  20. dodam ze mam WIELKA nadzieje ze ibnni maja wiecej szczescia :roll:
  21. Justyna a kiedy prenumerowalas? Mi zaczynaja rece opadac nie wiem przecierz hyba nigdy im nie podpadlam bo kientem oprenumeraty jestem po raz pierwszy :evil:
  22. numeru nie widu nie slychu. :evil: awantura zrobiona ale co z tego wyniknie nie wiem :evilbat:
  23. blaira

    Fafik-hodowla

    biedne stawy :roll:
  24. blaira

    Fafik-hodowla

    Psiak jest wnetrem jednostronnym
  25. blaira

    Fafik-hodowla

    No bardzo mozliwe tylko ten tekst byl napisany pod suka i to wygladalo jakby dotyczylo jej . Nieistotne
×
×
  • Create New...