Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. tak, moja znajoma kupila rowniez lancuszek karli....jak go zobaczyma to mnie zamurowalo
  2. moim zdaniem najl;epsza fotka 2 i 4 wydaje mi sie ze tez nie ma potrzeby roszerzac za bardzo tylnych nog od siebie, przynajmniej nie za mocno np tak jak na focie nr 3 :D trening czyni mistrza wiec prosze tego nie brac jako krytyki tylko bardziej jako motywacje do cwiczen ustawiania :wink: powodzonka
  3. Staff-ka bardzo smieszne sa te wpisy w KG, hehe nawet ktos poprawnej polszczyzny nie ma , to co do piero ma sie na hodowli znac :lol: . Najwazniejsze jest to ze Tufi z Buteo sie dogadali i sa na stopie kolezenstwa i nie maja zednu sobie za zle ze jest jak jest
  4. Betty ja rowniez gratuluje ... zdjecie fajne ale chyba troche Tosce lapy przednie zbyt do przodu polecialy :wink: . Zycze wszystkim cavanowiczom sukcesow wystawowych :)
  5. ja rowniez sie przylacze GRATULUJE WAM i zycze c.d. takich sukcesow.... glaski dla psiakow bo im tez sie naleza. Nastepym razem prosze na wirtulanie informowac o takich milych sukcesach :wink:
  6. taaaaa i znow nadzieja matka glupich :evil:
  7. niektore zdjecia wogole sie nie wyswietlaja , dziwne :-?
  8. Najlepiej Zkla narazie zrobisz jak nie bedzie go na wlasna reke uczyla poczekaj az w Cavano sie pojawi i ktos wam pomoze tak bedzie lepiej. Bo inaczej jeszcze bardziej mozesz go zniechecic :wink:
  9. no wiesci sa takie ze wystawa lipcowa warszawska bedzie walczyla o status miedzynarodowej. Oficjalnie ogloszenie na stronie ZK warszawa
  10. [size=6][color=red]wystawa w warszawie sie nie odbedzie!!!!! (powod chyba oczywisty) jutro bedzie ustalony nowy termin wystawy [/color][/size]
  11. a ja znow nic .... :-?
  12. No rzeczywiscie ;-) przynajmniej wiadomo co w jakim czasie :D
  13. Lara a dawno sie zglosilas? moje podanko poszlo faksem w tym tygodniu. Bardzo bym chiala jednak pomoc :roll:
  14. Zakla , jedyne co wiem ze o 10 w niedziele sie zaczyna wystawa . Moze bede miala jakies info bo zglosilam sie do pomocy w ZK ale tez narazie zero info, nawet nie wiem czy bede pomagac :-?
  15. Moja znajoma ostatnio kupila takowa w sklepie wysylkowym karlie ale zaplacila bodajrze 80 zl :o .Ale przyznam ze dla mnie taki lancuszek by pasowal nie tylko na wystawy tzn moja suka nie jest wystawowa ale zwykly lancuszek ja wyciera a ten nie ma szans wyrywania siersci jest taki gladki a zarazem elegancki :D
  16. Ojej ale atmosfera ;-) mam nadzieje ze na warszawskiej bedzie spokojniej niz tu 8) Tak poza tym nie ma co narzekac na Panie ZK bo one tam tylko pracuja nie od nich jest zalezne czy katalog bedzie na serwerze o pewnie to nie ich dzialka, zreszta nie dziwie sie im zdenerwowaniu jak tak kazdy pyta... zreszta wyobrazcie sobie jak kazdy was by tak pytal kilkanascie razy dziennie to swira mozna dostac :fadein: Wiec spokojnie :D P.s.ja jedynie znam stawke bullowatych ale to wam raczej nie pomoze chyba :fadein:
  17. hmmm warto dodac ze to prawo ma wejsc jedynie we wloclawku
  18. ehhhh przegladajac stroni adopcyjne zobaczcie co mi wpadlo w rece [url]http://www.dereferer.de/derefered.php?url=http://www.tierheimworms.de/Hunde/gross/wolli.html[/url] takie psiaki tez niestety szukaja domu :( a taka mlodziutka
  19. a ja znow szkole :( nastepnym razem bede ;-)
  20. my jestesmy cierpliwi poczekamy ;-)
  21. czy ktos widzia; info na temat obozu agility w czechach jest w dziale agility i kosztuje ok 382 zl , w czechach
  22. Sunia jest boska... podoba mi sie jej glowka . tylko pozazdrosisc bo jest naprawde czego :wink: no dobra nie bede zazdrosic bo to ponoc przynosi pecha hodowcom :roll:
  23. K&K niestety narazie tego nikt nie wie,ale wydaje mi sie chociaz moge sie mylic ze cos ok 10 zl albo i troche wiecej, nie mam pojecia. Wiem jedynie ze warszawska zawsze miala dosyc drogo w porwnaniu do innych
  24. [quote name='AMFI']OK blaira zdziwiły mnie wypowiedzi [quote]Ten pies to ewidentnie był staffik.[/quote][/quote] no wlasnie mnie tez , chociaz juz wczesniej napisaalm ze te skojazenie mieszane :-?
  25. AMFI, tak jak juz pisalam moj TZ rozmawial bezposrednio z wlascicelem oczywiscie telefonicznie i powiedzial ze to szczeniak po amstaffie i staffiku , wiec mieszanka. Osoba dajaca ogloszenie nic nie wie bo ukazalo sie po zanjomosci
×
×
  • Create New...