Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Marysia i gończy... dziekuje to juz wiem co to za niunia :) a jestes moze mi wstanie powiedziec jak jej poszlo?
  2. Asta gr 3 dopiero jutro :cool3:
  3. Wlascicielka zapowiedziala ze Frodo sie nie pojawi na ringu.
  4. Zdjecia przepiekne .... czy ktos moze mnie uswiadomic coz to za stafficzka biegala zapewne w M-kach?? :cool3:
  5. acha czyli nie sprawdzaja czy bilet ulgowy to ulgowy, jak dobrze Cie zrozumialam? A przy kasie sie nie czepiali?
  6. A czy ktos wie czy te bilety ulgowe dotycza tez studentow?
  7. JAk z dojazdami i zaswiadczeniami wkoncu?? Gratuluje wszystkim bez wyjatku:multi:
  8. Bongobongo bardzo chetnie, chociaz ja juz mam zaswiadczenie ale zawsze mozesz napisac jak z dojazdem itp :) Co do Leonarda to przyznam ze regulamin jest....ale tez nie ma co przesadzac bo on jets w kl szczeniat i to tak naprawde jedynie dla nauki wystawiania ...zreszta nikt nie bedzie mial konkurencji ;) Ja przyznam ze to co zrobi wlascicielka to jej sprawa, ja jestem poprostu ciekawa jak ten brzdac wyglada :cool3:. Do jutra wszystkim
  9. Czekamy na wiesci :) ;)
  10. [quote name='PATIszon']Tak. Ja. Dębki. Pole namiotowe Kaszub [URL="http://www.camping-kaszub.com.pl/"]http://www.camping-kaszub.com.pl/[/URL][/quote] dziekuje Ci Pati...ale przyznam ze troszke drogo :roll: w porownaniu z tym co ogolnie patrzylam. Ktos byl moze we Wladyslawowie lub Chalupach?
  11. Zapomnialam dopisac... Cavisia umawialysmy sie juz jakis czas temu ... ale jak widac nie doszlo do skutku, jakbys miala ochote poznac Montiego to bedzie wystawiany w klasie podredniej :) z wlascicielka ;) Zaswiadczenie tez juz mam tak zeby miec swiety spokoj... :) dowiemy sie po sobocie jak to wkoncu tak naprawde jest z tymi zaswiadectwami:mad: no i ogolnie jake wrazenia z pierwszego dnia wystawcow ...od kolejnej osoby sie dzis dowiedzialam ze o cieniu mozna pomazyc ....wiec tak jakbylo juz wczesniej pisane zaopatrzyc sie trzeba bedize w parasole itp oraz mokre reczniki dla psow te ktore moga :)
  12. [quote name='Godelaine']Z tą nużycą to chyba nie do końca tak. Z tego co wiem, to większość psów ma nużeńca. Ale niejako aktywny robi się on dopiero w odpowiednich warunkach - gdy nastąpi spadek odporności zwierzęcia, na skutek stresu czy zlego odżywiania. Przy czym zwykle "wychodzi" u młodych psów.[/quote] dokladnie tak jest...tylko jakos jezyk mi sie poplatal :lol:
  13. Kingula to zastanawiaj sie ;-) jak juz pisalam ja bardzo chetnie pojade i dorzucam sie do kosztow jak zawsze :) Jakby co sluze jezykiem niemieckim :evil_lol:
  14. [quote name='Gazuś']Czyli suka, która raz zachorowała na nużycę, już nie moze mieć nigdy potomstwa?[/quote] Nie to byl tylko przyklad tak jak w wielu innych chorobach itp mozna byc nosicielemi zarowno zarazac ale pies moze byc poprostu zarazony i byc bezobjawowy i nie bedzie tego przkazywal.
  15. [quote name='jo-jo']Oj są właściciele którzy zabierają ze sobą chore psy, dowód na to uska w czarncyh i arlekinach na wystawie w Głogowie, z chyba nózyca...czy jakoś tak..[/quote] Ale nuzyca nie jest zarazliwa zetkniecie sie jedynie matka przekazuje potomstwu....jedynym objawem choroby jest wypadanie siersci o raczej problemem jets juz wlasciciela ;)
  16. [quote name='Carbonara']Szukam transportu do Sopotu , może ktos jedzie w piątek i zabrałby mnie ze staffiorkiem. Oczywiście dokładam się do paliwa:)[/quote] A moze razem pkp?? :cool3: Zobaczymy jak nam pojdzie w warszawie :cool1:
  17. Czy ktos jechal by na te wystawy i mialby 2 miejsca ?? niewazne z jakiej czesci Polski :cool3:
  18. Moze ktos potrafi mi poleciec pole maniotowe nad morzem ;) z dwoma psami.
  19. Sluchajcie dowiedzialam sie ze Warszawa jest rodzynkiem co do sprawdzania zaswiadczen paszport juz tam nie wystarczy ..... coz.....:roll:
  20. No to pieknie .... musze obrac teraz inny kurs bo zamierzalam jechac wlasnie tramwajem :angryy: Ja chyba tez nie zaryzykuje pojade i wezme te zaswiadczenia dla psow zeby sie poprostu niepotrzebnie nie denerwowac:evil_lol:
  21. Takie zaswiadczenie mozna wydrukowac z internetu i poprostu pojsc do weta i poprosic o wystawienie...teraz pytanie czy lek.wet. pobiera za to jakas oplate? Bo z tego co kojarze to nie powinien, pozdrawiam.
  22. Moze psy zza garnicy sa zawsze zdrowe, skoro ZK wychodzi z takiego zalozenia :evil_lol:
  23. Wystawiam w niedziele, wiec jakby co bede je kombinowac w sobote :evil_lol:
  24. tez jezdze tylko z paszportem i przyznam ze w Krakowie nie mialam problemu i za garnicami Polski tez nie ... wiec nie wiem czy zalatwiac czy nie :roll:
  25. Ja juz dzis dostalam zgloszenie.... wystawa juz tuz tuz a tu nadal cisza na jej temat....a wiem ze sa osobki ktore z dogo sie wybieraja :) Ma byc upal znow niestety a my jeszcze w dodatku wystawiamy ok 12 :/ Pytanko do osob juz wystawiajacych wczesniej w wawrszawie. Czy sprawdzaja zaswiadczenia" swiadectwo zdrowia"?
×
×
  • Create New...