Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. AiK kochana, dziekuje Ci za ta fotke ...odrazu poprawil mi sie humorek :evil_lol: Ahh ten moj Don Juan :cool3: P.S. czy moge liczyc na plytke ze zdjeciami z Wystawy i ze spacerku ? :) pozdr.
  2. Otrzymala super rezent, zdjecie malej coreczki Cesika z Wegier Tu na zdjeciu w wieku 4 miesiecy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2917/babyjana1qf1.jpg[/IMG] pozdr
  3. Palma, Sniezynka mysli o planie sedziowania, czyli zapewne rozpisce godzinowej na ringach . pozdr.
  4. Aaa dziekujemy dziekujemy :cool3: pozdrawiamy goraco.
  5. Gratulacje :multi::multi::multi: Zycze dalszego bakcyla oraz takich sukcesow ;) pozdr.
  6. ale ten link to chyba nie o tych zawodach mowa :roll: chociaz ata ta sama ;) pozdr.
  7. Dzieki. a znalazlam takie info dlatego moje pytanie. [url]http://www.kafort.pl/php/fort_imprezy.php?id=3[/url] pozdr.
  8. Zapytam sie bo mnie ciekawi... na stronie pisze iz oplata startowa wynosi 15 zl(pewnie za dzien) wiec jak to jest z tymi oplatami? To jak obliczono te 60 zl to nie jest zaden bunt ani nic poprostu jestem ciekawa. :) pozdr.
  9. Dziekuje...juz szukam...wglebiam sie w temat ;) pozdr. Edit: o ten watek chodzi?? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56716[/url]
  10. Witam, To i ja sie pochwale. Cest (staffordshire bull terrier) kapany w szamponie i odzywce Dr. Lucy... w klasie championow w Rostocku (Niemcy): V1, CAC, CACIB, BoB a na deserek BoG 3 :cool3:. Juz nie jedna osoba mi potwierdzila ze szampon dla czarnych wydobywa ta fajna czern :) Zapasy sie skonczyly warto byloby sie zaopatrzyc na nowo...tym razem w wiekszy kaliber :evil_lol: Czy ktos z was probowal chustecki oraz plynu do uszu dr Lucy, ciekawa jestem opinii. pozdr.
  11. Witam, Czy ktos z was wie gdzie na terenie Polski darmowo chipuja psy, i jakie sa wymogi? Wyczytalam ze we Wroclawiu. Gdzie jeszcze? pozdr.
  12. Tutaj tez pozowle sie zapytac....[SIZE=5][COLOR=Red]CZY KTOS MIALBY 2 MIEJSCA W AUCIE NA SOBOTE Z WARSZAWY. [SIZE=2][COLOR=Black]PIES JEZDZI NA KOLANACH BADZ POD NOGAMI. DOKLADAMY SIE DO KOSZTOW PALIWA pozdr. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  13. Dokladnie tak Agnieszko, trzeba jednak dodac ze niektore z nich nie przyznaja CACa na niemieckiego championa vdh ;) pozdr.
  14. Tylko te na mapce ;) pozdr.
  15. GRATULACJE, tak jak Lambi pisze ... Szalejecie :multi::multi::multi: Bawcie sie dobrze i szalejcie dalej ;) pozdr.
  16. [B]Bonia [/B]bardzo dziekuje, bylo nam bardzo milo was poznac ;) [B]Dorotal[/B], ajna byla szybsza ode mnie ;) [B]Wiesia,[/B] nie posiadam aparatu mam nadzieje ze ktos wstawi najlepiej zdjecie z katalogu RRkow bylo 30 szt ;) pozdr.
  17. Australian Terrier ( to to??) PSY Otwarta THE BANDICOOT CROCODILE ROCK PRINCE PERY VOM ZERBSTER SUKI Otwarta THE BANDICOOT CAYENNE PEPPER Shar Pei PSY Młodzież TI XANG ATRANTO Champion DAOSHAO BACK IN USSR SUKI Młodież ANTUAN TAI-LI DIAMOND LUNA Champion CHERNYI-CHIZH NEZHNA KNJAZHNA pozdr.
  18. Aussie PSY Szczenieta TRYLYWESOME POW WOW AT TRUE FACES Młodzież EXELLENT CHOICE FINAL ANSWER BHAVA-JATI`S BAKEESHO KAYIN EXELLENT CHOICE EASY RIDER Posrednia BLUE STAR OF CRYSTAL LAKE Otwarta TALISMAN STARLIGHT XPRESS JANUKA KENWAY KESHAN-DARICO MEISTERSINGER GROUND CONTROL SUKI Młodzież BHAVA-JATI`S BEE`LISHA-KA`EENA CIANA OF THE WEST-NORTHLIGHTS Pośrednia HATTY JEAN OF SHAWNEE`S HOME Otwarta HOPEFUL DREAM pozdr.
  19. No wkoncu jakis odzew :evil_lol:\ GRATULACJE!!!! Czekam na cd informacji i fotki pozdr.
  20. [quote name='Frytela']a gdzie jeszcze bedzie stoisko Dr Lucy??[/quote] Przylaczam sie do pytania. Moze Poznan??? pozdr.
  21. Dla nas Rostock tez byl milym przezyciem ;) Cest zdobyl V1, CAC, CACIB, BoB oraz BoG 3 :multi::multi::multi: Bardzo milo bylo poznac nowych ludzi. GRATULACJE dla wszystkich. Dziekuje bardzo Ani za mile towarzystwo, przygarniecie mnie i umozliwienie mi pojechanie na wystawe, bez niej Cest nie osiagnal by tego!!! WIELKA BUZKA dla Ciebie AiK :loveu: pozdr.
  22. My juz po wystawie...ale jeszcze nie w domu ;) Na poczatek dziekuje za gratulacje...Cest spisal sie rewelacyjnie :multi::multi::multi: Gratuluje obu bullkom ( mini i standart) bardzo mi milo bylo na wystawie poznac nowe osobki oraz pogawedzic z innymy, pozdrawiam!!! Atmosfera i sama wystawa bardzo sympatyczna. Niestety zdjec z samej wystawy nie mam. Jestem w posiadaniu dokladnych wynikow staffikow, a reszta z katalogu ;) Zdjęc z wystawy nie posiadam :shake: pozdr. ;)
  23. Bardzo bardzo Ci dziekuje Giovanii...wkoncu sie doczekalam :evil_lol: Family Buldozer...niech zdowo rosna i duzooo spia ale tez troszke rozrabiaja ;) Czy doczekam sie jeszcze wiecej zdjec moze?? ;) pozdr.
  24. Wszystkie TTB sedziuje pani Kozlowska ;) pozdr.
  25. [quote name='martynkao']oj tak taki temacik bardzo sie przyda:) Zaoczne studiowanie w szkole gdzie nie mozna za duzo zjadow opuscic to nie był dobry pomysł ;/ i na zlosc peirwszy termin koliduje ze szkoła ale do Lacka trzeba pojechac bo jak ze inaczej ?:][/quote] Martynkao, mam na to rade...przenies sie na dzienne :evil_lol:
×
×
  • Create New...