Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. I moje psy na acanie jak rekal odjal...cisza spokoj i normalny zapach :evil_lol: pozdr.
  2. [quote name='Frytela']a ja pokopiowalam ten formularz z ich strony na maila powpisywalam wszystko i wyslalam teraz ;)[/quote] No to pieknie :klacz::klacz::klacz: pozdr.
  3. OK juz do was pisze priv zeby nie bylo ze jakas reklame robie :D pozdr.
  4. Tilia mialam a wlasciwie mam ten sam problem, w hurtowni nic w internecie tez niz poza tym drozej, tak wiec zadzwonilam do przedstawiciela Acany i Orijena i postanowilam sie zapisac do klubu hodowcow. Niestety Pani mnie poinformowala ze SPORTa tez nie ma dlatego zdecydowalam sie na EXTREME. Zapytalam co sie dzieje.... odp: importer nie sprowadza dostatecznej ilosci do Polski stad te braki, SPORTa np wogole nie dostali. Plus moj taki ze nie musze jezdzic do hurtowni tylko dostaje wszystko do domku w cenach mi bardzo odpowiadajacych :multi: pozdr.
  5. Frytela, Sciagnelam sobie formularz format pdf dlatego nie da rady uzupelnic go bezposrednio na komputerze, wydrukowalam, uzupelnilam recznie, zrobilam zdjecie (bo nie posiadam skanera) i wyslalam e-mailem na adres podany w kontaktach :cool3: Zdolna bestia jestem :multi: pozdr.
  6. Taaa.... mam od groma czasu na stawki :roll: bardzo mi przykro ale obecnie przezywam maly maraton zyciowy i mam taki kociol ze ledwo starcza mi czasu :lol: Za to na szybciutko pare zdjec z zawodow. ;) Dzieki uprzejmosci fotografom:multi: [SIZE=2][FONT=Arial][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/8885/imgp2454dn1.jpg[/IMG] *** Zadatek na labedzie jezioro :evil_lol: [/FONT][/SIZE][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/636704178f57c6f8.jpg[/IMG] *** [IMG]http://images27.fotosik.pl/160/b99a8ed51dd288af.jpg[/IMG] *** [IMG]http://www.hopsa.pl/galeria/cest/cest.jpg[/IMG] *** I to chyba na tyle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr.
  7. Ja zglosilam poprostu formularzem i go wysllam e-mailem i przyjeli ;) Zdarzylam do 24. :evil_lol: Co do przelewu zrobie go z konta bezproblemowo. A oplata jest jedynie zalezna od terminu zgloszenia czyli udalo mi sie zdarzyc o ta tansza. Minus? zglaszjac online na 2 wystawy WDS + specjalistyczne bylo w sumie taniej o 10 Euro, ale juz pal licho te 10 Euro skoro siedzialam nad tym cholernym formularzem online 2,5 h :angryy: pozdr.
  8. [quote name='Frytela']a ja ostatnio chcialam zglosic i klops bo transfer pieniedzy nie wychodził... :/[/quote] Mialam ten sam problem :roll:
  9. [quote name='ursa81']A jakie są granule Acana professional extreme me? może ktoś wie? choć znając Acanę to pewnie takie jak L&R lub S&P.[/quote]Jak otworze paczuszke to postaram sie zrobic zdjecie :o) My sie jednak zdecydowalismy bo sport jest niedostepny bo importer nie dostarczyl :roll: pozdr.
  10. [quote name='dorotal']psy baby DRAGAS szczenieta BUT'S CHARMING RUFFIANS YARDLEY mlodziez SKY WALKER LAIMES VEJAS otwarta MOONCRAFT'S X-OTIC PRINCESS siki szczenieta DIVA otwarta BORA SAULES GRYCIA[/quote] Dziekuje slicznie:loveu::loveu::loveu:
  11. Dorotal, gratuluje pieknego wyjazdu z sukcesami;) Prosze o stawke staffordshire bull terrier( jak jest ich sporo to tylko psy poprosze) pozdr
  12. [quote name='ursa81'][URL]http://www.krakvet.pl/acana-extreme-4950-20kg-p-6473.html[/URL] pozdrowionka[/quote] Dziekuje Ci bardzo ;););) Zastanawiam sie ... szkoda ze sa jedynie 20kg worki:evil_lol: bo jakby sie okazalo ze nie pasuje to bede myslec co z nia zrobic. Kurcze no niby Acana sport odpowiada mojemu psu, tylko czy extreme nie bedzie przesada. Zaczyna sie sezon wystawowy i zawody + treningi ... musze sprawe przemyslec :roll: pozdr.
  13. Shelby dzieki za opinie, nie karmie Royal i nie karmilam wiec nie wnikam w wielkosci. U mnie po sprcie i po rybce u obu psow sa OK ;) Ursa, a gdzie znalazlas opinie o Extreme? bo ja szukam szukam i nic nie znalazlam;) pozdr.
  14. Czy ktos z was karmi llub karmil Acana EXTREME??? Ciezko zaczyna mi byc dostac SPORT i mysle nad extreme tyle ze sa jedynie 20 kg opakowania, co i z jednej strony jest dobre bo troszke taniej niz 15 kg sporta :) Jestem ciekawa opinii. pozdr.
  15. Rowniez zglaszalam na owy Berlin psa (nie mojego) i nie robili zadnych problemow. Wyslij poprostu na wszelki wypadek maila do biura ze jest taa sytuacja :) pozdr.
  16. Od 1.01.2008 sa jakies zmiany w uzyskaniu championatów różnych krajów. Dowiedziałąm sie o tym beda ostatnio w danii gdzie uzyskujac CAC(byl wtedy juz ch innych krajow) moj pies zostal automatycznie championem DK a wczesniej potrzeba bylo min 3x CAC i ostatni w wieku podajze 24 miesiecy. Czy ktos ma moze jakies pisemko gdzie znajde te wszystkie zmiany? Szukalam na stronie FCI ale bezowocnie, ciekawa jestemw jakich krajach sie to rowniez zmienilo. pozdr.
  17. IraKa mozna posiadajac nr rejstarcyjny, ale dotyczy to jedynie klasy baby,szczeniat i mlodziezy z tego co sie orientuje;) Ja zglaszalam psa(nie swojego) i w miejsce rodowodu wpisalam nr rejstracyjny. Nastepnego dnia napisal ichniejszy ZK maila a ja wytlumaczylam co i jak i wszystko bylo wporzadku ;) pozdr
  18. Nie wiem co sie dzieje ale mnie zaczyna sprawa tez juz powoli dokuczac, bo nawet karmy w hurtowni ledwo co mozna dostac :shake: Powoli mam dosyc jezdzenie tam co 2 tygodnie po male worki bo nie ma 15 kg :roll: wrecz finansowo sie to wrecz nie oplaca bede chyba zmuszona kupic poza hurt karme :angryy: pozdr
  19. Zapach jest rybny, ale jak dla mnie nie jest nieprzyjemny, wrecz z powrownaniu z innymi karmami rybnymi powiedzialambym ze jest naprawde OK;) pozdr.
  20. Gratulacje gratulacje. Gratuluje duetowi Demi i Andrzejowi :multi::multi::multi: Vorph, prosba 5 zdjec w jednym poscie,pls :roll: pozdr.
  21. [quote name='Mudik'] Jaki balet:-D [URL]http://images28.fotosik.pl/158/636704178f57c6f8.jpg[/URL] [/quote] Haha czyli nie tylko ja zauwazylam..ze mam potencjal na labedzie jezioro :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wszystkim bardzo dziekuje za zdjecia i filmiki :multi::multi::multi: Ogolnie jeszcze raz wielkie dzieki za wspaniale zawody. Do nastepnego...niestety nie bedzie to najblizszy Plock :shake: pozdr.
  22. Bardzo bardzo wszystkim dziekujemy. Jak sie troche pozbieram postaram sie wstawic stawki ;) pozdr.
  23. Acha :crazyeye: To ja nwet nie wiedzialam. Orientujesz sie moze czy rodzaj SPORT tez jest dostepny u nich 15 kg? bo wlasnie z nim u nich sie nie spotkalam z takim workiem co mnie zdziwilo i dlatego kupuje 3kg. pozdr.
  24. [quote name='Tilia']blaira kupujesz w Arze? bo właśnie tam są problemy z dostawami.[/quote] Tak, dokladnie tam. Bylam w zeszlym tugodniu i akurat trafilam na pewlne polki. Mysle ze to nie chodzi o problem z dostawami a z tym ze szybko sie im sprzedaje karma i nie nadarzaja producenci z dostawa jej ;) pozdr.
  25. Ja Acane kupuje w hurt a nie w sklepach, a tam jest dostepna fakt ze szybko sie sprzedaje...ale staraja sie ja szybko sprowadzic od producenta. pozdr.
×
×
  • Create New...