Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Ze wzgledu ze to przyjaciel mojego TZ o on bedzie z nim rozmawial. Obiecal jeszcze dzis jezeli go zastanie. Niestety jego kolega ma taka prace gdzie caly czas jest w biegu w szczegolnosci teraz bo sie przeprowadza. Wiem ze sprawa jest pilna, ale jezeli on nawet nie ma kojca wybudowanego to pies nawet nie mial by swojego kata :roll: Mam nadzieje ze z rozmowy cos wyniknie, nie chce wam nic na 100% obiecywac. Bo ostateczna decyzja nalezy do znajomego. Zuza co z tym DT daloby rade? W szczegolnosci teraz na swieta no i ze wzgledu na ta lape :( pozdr.
  2. OK, bede sie z nim widziec bodajze w swieta wiec porozmawiam z nim o psiaku. Zdjecia lepszej jakosci bylyby preferowane, jezeli da rade. Martwi mnie ta lapka :( chialabym jakos pomoc na szybko, ale to zazwyczaj sie konczy fiaskiem.:shake:
  3. Grubba, dziekuje . Caly czas mysle o tym psiaku. W chwili obecnej znajomy jest w trakcie przeprowadzki do domu z posesja wiec musialabym sie zorientowac, , czy wogolebyloby jakies miejsce dla niego. Bardzo bylabym wdzieczna gdyby ktos mial mozliwosc zrobienia lepszych zdjec oraz sprawdzeni plci ;) Tylko tak jak pisalam pies mialby byc typowo strozujacy, gdyz w takim celu szukam psiaka. pozdr.
  4. Czy ktos jest w stanie okreslic co dokladnie z ta lapa? Zabrac go do weta czy cos? Mozna w razie czgeo zrzutke zrobic zeby ktos pojechal. Mysliscie ze taki pies nadawal by sie do strozowania...ale nie tylko wygladem ale tez by naprawde pilnowal posesji? pozdr.
  5. Simbik moglabym poprosic stawke staffordshire bull terrier? ;) pozdr.
  6. GRATULACJE!!! :terazpol: :terazpol: :terazpol: Wiem ze wystawa jeszcze jutro, ale czy moglabym sie usmiechnac o stawke staffordshire bull terriery mysle ze nie powinna byc duza, a jezeli tak to glownie interesuja mnie psy. pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow
  7. Gratuluje fotorelacji obu Paniom (mam nadzieje ze nikogo nie pominelam :oops: ) Widze ze zabawa i same zawody bardzo udane...przynajmniej tak moglam sie dowiedziec jak bylo. Jeszcze raz ogromne gratulacje!!! pozdr.
  8. Tecia Mikotel z tego co sie orientuje jest ok 2km od targow ;) pozdr.
  9. blaira

    Kassel 2007

    Dziekuje Ci bardzo, napisz mi prosze jaki to byl pies w kl. ch :) A nszej polskiej championc bardzo ladnie poszlo na wystawie GRATULACJE!!! pozdr.
  10. blaira

    Kassel 2007

    Czy moglabym poprosic Staffordshire bull terrier? pozdr.
  11. Rzeczywiscie nie duzo psow, ale co z tego ze ja nie mam jak dojechac :shake:
  12. Czy wyslaliscie zgloszenie listownie czy mailem? Ma ktos moze formularz zgloszeniowy? pozdr
  13. Rowniez obejrzalam material i jestem troszke zdegustowana.... Westi dla pary z dzieckiem :crazyeye: N/c Poza tym mogliby rowniez wspoemniec ze jest duzo psow potrzebujacych dom w schroniskach, a najbardziej mnie rsmieszylo ze dla osob zapracowany bylby basset, bo niby co? :lol::lol::lol: pozdr.
  14. blaira

    Karma Kober's

    Z tego co sie dowiedzialam od bylego dystrybutora. Karma przestala byc sprowadzana do Polski :shake: pozdr.
  15. Karma ta pojawila sie od tego miesiaca w mojej hurtowni...ponoc to super premium.. dosc ciekawa sprawa dla alergikow mysle ze chyba skusze sie na 3kg opakowanie na sprobowanie...w szczegolnosci ze jest energy L&R :cool3: Ma ktos jakies info o tej karmie?
  16. A tlumacza nie potrzebujecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nam do A1 daleko ale seminarium pewnie zapowiada sie bardzo ciekawe ;) pozdr.
  17. blaira

    Lordette

    [quote name='Sebastian Książk'][SIZE=1][COLOR=DimGray]Hihi, cieszę się że moja skromna osoba została w tym wątku też zauważona:lol:[/COLOR][/SIZE] Pozdrawiam.[/quote] No ba... wkoncu Twoja w tym zasluga ;) pozdr.
  18. Ojj chyba bede musiala sie za jakis czas zaopatrzyc znow w Dr Lucy bo sie pokonczylo :razz: pozdr.
  19. Tak a propo wczorajszej dyskusji zeby nie bylo ze sieje propagande :lol: "Mrs Francouzova-Strizova was expulsed according to the point 3,8 c) of the SBCT CZ Articles of Association of our club" Koncze na ten temat rozmowe, bo naprawde nic mi do tego jak potoczyly sie sprawy owej hodowczyni. Moze mi byc jedynie przykro i jest, ze to wszystko dotyczy staffikow, a dokladniej mowiac na ich niekorzysc i reputacji innych hodowcow. Pozdrawiam wszystkich, nawet tych z porazkami zyciowymi :evil_lol: P.S. Asztir tak samo staram sie traktowac wystawy jak Ty i bardzo mi z tym dobrze...wiec w takim bad zrazie do zobaczenia w 2008 :cool3: Jeszcze raz pozdr.
  20. Bardzo mi ciezko tu to pisac...ale czuje ze powinnam. Pisalam kilka PW i do tej pory nie mam odzewu an pieniedzy na koncie. Od zakonczenia aukcji juz minelo prawie miesiac i nic. Uprzejmie prosze uzytkowniczke AneteW o wyjasnienie. Wiem ze bywa na forum. Ja wszystko rozumiem mozna mapisac co sie dzieje, ale milczenie i ukrywanie sie jest dla mnie najgorsze :shake: W szczegolnosci ze jets to forumowiczka ze stazem!!! Czekam .... naprawde nie gryze :) pozdr. EDIT zapomnialam dodac, iz czekam na te pieniadze bo chcialam zrobic jeden duzy przelew na fundacje, ale ze wzgledu na ta sytuacje tego jeszcze nie zrobilam . Za co fundacje chialam przeprosic i prosze i cierpliwosc. NIE ZAPOMNIALAM O WAS :)
  21. blaira

    Lordette

    Ciesze sie razem z wami i razem z Giovanim, bo bedzie mial was blisko:cool3: Super..ciesze sie ze sie wam spelnilo marzenie i niech kolejne sie spelniaja. W koncu jakies cele trzeba realizowac by zylo sie nam lepiej. Do zobaczenia :hand::hand::hand: Dobranoc
  22. [quote name='porterin']Gratuluję dojrzałej postawy Blairo w kwestii wygrywania i przegrywania Oby więcej takich młodych ludzi[/quote] Dziekuje :oops: Pisze to dlatego poniewaz poszla opinia po Poznaniu ze teraz to ja musze byc wkur... ze Cest byl 4 na 4 psy... nie tak naprawde nie jest i ze to ponoc moja zyciowa porazka- ja tak tego jednak nie traktuje. Wszystko trzeba przezyc :cool3: Wiec Asztir glowa do gory i na was przyjdzie czas ;) pozdr. P.s. to tak znow off topicowo :evil_lol:
  23. [quote name='wera99']a ta wypowiedz zupelnie zmienia postac rzeczy - [B]glosowanie [/B], a [B]czlonkostwo[/B] to [B]dwie rozne sprawy[/B] - oznajmiam wszem i wobec - [B]Pani Simona wciaz [SIZE=4][COLOR=red]jest[/COLOR][/SIZE] czlonkiem Klubu !!! [/B] procz siania propagandy ;) - zadnego![/quote] Nie mam potrzeby siac propagandy bo jak juz pisalam, nie mi oceniac owa sytuacje, chociaz dla wszystkich jest zaskakujaca i do tego chyba nikt nie ma watpliwosci. P.S. Troche off topicowo...Obu Paniom zycze ukonczenia Ch. i milej konkurencji na ringu. Podstawa to dobra zabawa, wkoncu raz sie wygrywa raz przegrywa...nic w tym strasznego ;) pozdr.
  24. Juz jestem juz jestem, spokojnie nie kazdy ma tyle czasu by siedziec caly czas wpatrzony w forum i odpisywac odrazu :lol: Ja nie musze jak to nazwalas " wychodzic z twarza" z owego zdarzenia, bo ja osobiscie nie mam nic do ukrycia ... No ale zeby nie bylo ze wyssalam sobie informacje z palca... Zebranie odbylo sie w ostatnia sobote gdzie dyskutowano na temat owej hodowli pare godzin. Czlownkiwie owego klubu jednomyslnie zaglosowali za tym by usunac p.Simone z klubu. Poza tym nie mi do tego co owa hodowczyni zrobila, wiem ze jest duzo osob z ktorymi sie przyjazni, ale jest tez spora grupa która jej poprostu " nie trawi". Wiem ze konkurencja nie spi i duzo osob sie ucieszylo z tak potoczonych spraw.... ale mi nic do tego, bo ja ani hodowca ani dobry znajomy. Tak dla wyjasnienia, moja wypowiedz byla typowo informacyjna, a nie jak ktos napisal ze rozsiewam plotki i propagande...bo nie mialabym zadnego celu w tym.:no-no-no::no-no-no::no-no-no: Zycze dobrej nocy pozdr.:hand:
  25. [quote name='porterin']a może Geschäfts????? jeszcze ktoś głodny, czy może dla małej odmiany obrobimy d...ę jakiemuś wziętemu repowi? Może być z moim przydomkiem :lol:[/quote] Moze byc tez i moj (chociaz nie uwazam go za "wzietego"):cool3: wkoncu i tak juz mianowany "krolem nuzycy" :lol!::lol!::lol!:[SIZE=1]dobr, dobre[/SIZE]
×
×
  • Create New...