-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
blaira replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No i niestety nie mam dobrych wiesci. Panstwo szukajacy suczki chca szczeniaka. :-( Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki zeby jej sie poszczescilo. pozdr. -
Jolka11 dziekuje Ci bardzo bardzo :multi::multi::multi: Jestes kochana ;)
-
Ja ladnie poprosze Staffordshire bull terrier...:razz::razz::razz: pozdr.
-
Tylko ze ja potrzebuje z Londynu..ale widze ze km bedzie ok tak samo. A jeszcze zapytam, wiesz jak cenowo wychodzi mysle tu o bilecie studenckim i dla psa? Sorry ze tak glupio pytam ale nawet nie wiem gdzie tego szukac :roll:
-
Mam pytanie do znawcow...czy z Londynu do Birmingham latwo sie jest dostac jakas komunikacja? Moze wiecie jak cenowo to wychodzi? bede wdzieczna za pomoc
-
[quote name='Katcherine'] Nie pamietam daty ale w ktoryms roku tatuaze psow rodowodowych z Polski nie beda mogly byc jedynym sposobem identyfikacji psow ktore chcemy przetransportowac do Anglii. Bedzie wymagany microchip o odpowiednim standardzie.[/quote] Jezeli dobrze pamietam to ma to byc w 2012 roku pozdr.
-
Nie chodzi o to czy rodowodowy czy nie. Napewno jest lista psow ktore sa niewpuszczae do Angli takie jak np Ast czy Pit bull. Pies musi zostac zaczipowany i po tym zabiegu zaszczepiony przeciwko wscieklizne po okresie 3 tyg mozna pobrac krew do laboratorium na testy p.cial wscieklizny wyniki dostajesz w przeciagu 2-3 tyg. Jezeli wyniki sa w normie to kwaratanna trwa nadal czyli od dnia pobrania krwi 6 miesiecy i wtedy pies wstepnie spelnia pierwsze i chyba najwazniejsze kryteria wjazdu do UK. w razie jakoch niesislosci prosze o poprawe. pozdr.
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
blaira replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje ze sie uda...ale nie obiecuje:shake: Chociaz trzymam kciuki i bede namawiac :loveu: pozdr. -
[quote name='Savannah']Dobra, wiec [B]Jovi [/B]upominam sie tutaj o fotki :lol::eviltong:;) Jasne [B]Blaira[/B], ze bawiłam sie rownie dobrze jak wy! Jestem zdecydowanie na TAK jesli chodzi o ten wyjazd.. Bardzo mi sie podobało. Wiec pytam ponownie, gdzie robimy powtorke? :lol::razz: Pozdrowionka dla Was ![/quote] Hmmm dobre pytanie...cos trzeba bedzie pomyslec:razz::razz::razz: pozdr.
-
Hmm...wyborem sedziego mnie nie powalili na 3 grupe...a chetnie pojechalabym znow "wesolym busiekiem" :evil_lol: pozdr.
-
[quote name='Asiaczek']Były, były... PSY kl. mł. SKY WALKER LAIMES VEJAS STICH LAIMES VEJAS kl. ch KHLOLANDER KROS BOW. Natalia, ale tutaj mogą być pewne nieścisłości,bo: w spisie ras Twoja rasa ma numery 701-703. Ale już w treści katalogu te trzy numerki sa wymieszane razem w bulterierami. Tak więc nie wiem, czy to - wg ciebie i Twojej znajomości hodowli - się zgadza. Pzdr.[/quote] Z tego co widze to sa chyba amstaffy :roll: ale pewnosci nie mam. Staffiki maja fci 76 jezeli to cos pomoze ;) pozdr.
-
Ano jedziem jedziem :lol: Fakt ze ze szczecina nie jestem, ale ruszam z tamtych rejonow na wystawe ;)
-
Rzeczywisciee.... GRATULACJE dla wszystkich :terazpol: :terazpol: :terazpol: Asiaczku czy na wystawie byly jakies Staffordshire bull terriery? pozdr.
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
blaira replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybcia, jak mozesz wejsc na gg ;) -
Asiaczku....zaszaleliscie po calosci....oby tak dalej:multi::multi::multi: pozdr.
-
[quote name='Nitencja']a BOG 3 kto dostal ?[/quote] 1- Amstaff 2- Airdale terrier 3- York pozdr.
-
Ja osobiscie chetnie bym poleciala...jednak koszty z psem sa za duze. A tunel ma zaledwie 35 km co zajmuje 30 min autem wiec nie jest tak zle. Czy ktos sie orientuje dokladnie o kosztach przelotu wraz z psem? pozdr.
-
Juta, ja wstepnie planuje tak jak pisalam wyzej wyjazd busem. Ale nie wiem jeszcze dokladnie co i jak tzn sa 4 dni wystawy, a zalezy kto bedzie chetny (grupa) to bedziemy sie dogadywac, chciaz nie uktywam ze taniej bedzie zgrac sie jedna grupa w moim przypadku np terrier & hound. pozdr.
-
Witajcie, Warto moze troszke poodkurzac temat :evil_lol: Rozmyslam wyjazd na Cruft`s 2008 - wstepnie z psem, ktory dostal nominacje. Planuje wynajac busa z kierowcami( w razie pytan priv), choc nie ukrywam ze jeszcze sie rozgladam za inna mozliwoscia pojechania tam. Czy jest ktos w stanie mi napisac ile kosztuje przejazd tunelem, badz pociagiem wraz z psem? I jakie koszta wyszly tak ok, za wszystko razem. - ile kosztuje ten "numerek" w KC? - Rejstracja w KC? - oplacenie zgloszonego psa? pozdr.
-
[quote name='BabyCakes']Mam chyba zdjecie Twojego psiutka z wyborow BoG. Nie jest zbyt udane, ale moge Ci przeslac, tylko zapytam autora o zgode, coby nie bylo, ze jestem kradziejka :cool3:[/quote] Mozna mozna... ;) Ja sie tam wcale ne obraze :evil_lol: Savannah i ja bardzi dziekuje, by nam bardzo milo ze pojechalas z nami i mam nadzieje ze bawilas sie dobrze bo my TAK :cool3: pozdr.
-
[quote name='BabyCakes']a w ktorym miejscu? Bo ja widze tylko zdjecia z zeszlego roku :roll:[/quote] Ja rowniez.
-
Agnieszko bardzo sie dla was ciesze. :multi::multi::multi: Gratulacje rowniez dla wlascicieli i samej Tami :multi::multi: pozdr.
-
Wybaczcie...ost mam malo czasu na forum i nie jestem w stanie wszystko naraz w tym topicu przeczytac, dlatego prosze o wyrozumialosc. Czy ktos jest mi w stanie napisac jaki najkorzystniejszy sposob jest przejechac do anglii z psem (18 kg) i podac np firmy itp? Mysle tu o wystawie. pozdr i z gory baaaardzo dziekuje. ;)
-
Mam pytanie...doszly mnie sluchy ze skrocona czas badania krwi na przeciwciala do Anglii- a dokladnie sama kwarantanna, czy ktos wie czy to prawda?? pozdr.
-
Dodam jeszcze ze cala Polska ekipa wspolnie dobrze sie bawila i kibicowala swoim!!!:multi::multi::multi: Ogolnie wyniki Polakow, wspaniale !!! pozdr.