-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
[quote name='Giovani']A jak się usuwa posty??? kiedyś była ikonka a teraz???[/quote] Teraz juz nie ma gdyz, byly problemy z tym ze ktos cs napisal, "opluwal" a potem usuwał posty i, ze niby nie on. Dlatego skasowano opcje, mozna jedynie edytowac. pozdr. i czekam na nowa porcje fotek;)
-
[quote name='OlaAB']to akurat napisałam :eviltong:, podana będzie w późniejszym terminie[/quote] Moja nie uwaga :oops: dziękuje za odpowiedź ;) pozdr.
-
[quote name='cockermanka'][B]blaira[/B] - i jest w drodze.Bardzo jestem ciekawa,czy będzie pasował tak,jak powinien - każda inna rasa niż cocker to dla mnie stresik...:roll:[/quote] Eee tam nie ma co sie stresowac :razz: Ja biore pod uwage oczywiscie jakies male przerobki , ale to raczej z mojej winy gdyz nie bylam pewna czy dobrze mierze :evil_lol: To czekam juz z niecierpliwoscia ;) pozdr.
-
Szyje bez ocieplacza....taki powinien byc juz do mnie w drodze :multi::multi::multi: pozdr.
-
Dzięki. To jeszcze zapytam o cenę ;) pozdr.
-
Dziękuje wszystkim baaardzo. Klimat rzeczywiście był super. Do tego nasza Polska ekipa spisała się super :terazpol::terazpol::terazpol: Za niedlugo kolejne fotki :evil_lol: pozdr.
-
Jaki jest termin zawodow?? Dodano: Ok, juz wynalazlam ze zawody 20-21.10 , zgadza sie? pozdr.
-
Grzebalam dzis troche w internecie... oto rezultat. Filmik z BISow DDS w Rumunii [url]http://www.animale.ro/editoriale/Dracula-Dog-Show-Targu-Mures-2007--a453.html[/url] pozdr.
-
Tak a propo wystaw pozwole sobie wkleic filmik, gdzie widoczna tez jest Dusia ;) [url]http://www.animale.ro/editoriale/Dracula-Dog-Show-Targu-Mures-2007--a453.html[/url] pozdr.
-
dla zainteresowanych filmiki z BIS DDS [url]http://www.animale.ro/editoriale/Dracula-Dog-Show-Targu-Mures-2007--a453.html[/url] i inne: [url]http://www.animale.ro/editoriale/Dracula-Dog-Show-Targu-Mures-2007--a453.html[/url] i tyle. Niestety nadal nie ma akyualizacji na stronie dds`u :roll: pozdr.
-
[quote name='AiK']super foty szkoda że u mnie nie ma toru może Sparki by się zainteresowała na razie z uporem maniaka biega za piłeczką Natalia poprawiasz kondycję Cesika[/quote] Nie tylko jego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widze, ze mu dobrze z tym "nadmiarem" ruchu. Z tego co mi sie wydaje to w szczecinie jest chyba tor...ale dla was to nie az tak blisko :roll: pozdr. i do zobaczenia :cool3:
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
blaira replied to panienkabubu's topic in 2007
[quote name='Savannah']A dostałaś już potwierdzenie? Jak nie to czekaj cierpliwie, bo domyślam się co się działo w czwartek czyli w ostatni dzień zgłoszeń jak wiele ludzi(znając życie) zgłaszali na ostatnią chwilę....:roll:[/quote] Savannah`a...nie u mnie inna sytuacja. Zglaszalam mailowo, ale mam potwierdzone zgloszenie. Jednak popelnilam mala gafe ,wplacilam za klubowa na konto, ktore jest podane na ich stronie, bo na zgloszeniu jakos je ominelam i nie zauwazylam.A okazalo sei ze trzeba bylo na inne ich konto wplacic. W czwartek wyslalam potwierdzenie przelewu. Oto chodzi. Mam nadzieje ze mi przyjma ;) pozdr. -
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7382/ryjekyz0.jpg[/IMG] pozdr.
-
Rika rownież cwiczy.... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3636/rika2vn1.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6361/rika3vs1.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7382/ryjekyz0.jpg[/IMG] pozdr.
-
Uaktualniamy. Znow wracamy do cwiczen agility, a to nie daletgo ze Cest nie ma osiagow :evil_lol::eviltong: lecz ze jest to dla nas zabawa. :razz: To tak dla "zainteresowanych" [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6029/14206663im1.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7788/93031391vv6.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6035/50596361ek0.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4072/14660472mb4.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2849/69224399on7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7646/maniekct2.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8461/on4vv3.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/856/collie3cv9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2849/69224399on7.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/527/collie4qy5.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6361/rika3vs1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5746/20610718pv3.jpg[/IMG]*** [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6493/flat2as2.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8347/on3yf6.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4072/14660472mb4.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/321/rika1qe3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8620/maniek1gg8.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5281/on2qo6.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4798/onmo7.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3636/rika2vn1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6035/50596361ek0.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5936/collie1fb9.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1917/collie2fl5.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3595/flatem7.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2646/flat1mk9.jpg[/IMG]
-
Parę zdjęć z dzisiaj z zajęć na Bemowie [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6029/14206663im1.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7788/93031391vv6.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7588/colliear2.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5475/onxa5.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/830/rikaln4.jpg[/IMG]
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
blaira replied to panienkabubu's topic in 2007
[B]Kara [/B], a pytalas sie moze a propo tego konta tzn przelewu? A od kiedy nie maja dostepu do skrzynki mailowej? Wysylalam potwierdzenie przelewu i championat ;) pozdr. -
Kto by nas zabral na sobote? Z nieduzym grzecznym psem :razz::razz::razz: pozdr.
-
Z tego co widzialam to chyba styropian mozna kupic na allegro. Mowa o takim zwyklym - kuleczki ;) pozdr.
-
Brawo, brawo !!! Ciesze sie ze mlodsze oraz te starsze pokolenie rozwija sie. Pozazdroscic ze nie ma senior handlingu u nas:roll: pozdr.