Jump to content
Dogomania

shangri_la

Members
  • Posts

    1457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by shangri_la

  1. [quote name='Marysia_i_gończy']Bo Shaggy jest maskotką drużyny frisbee, która nas zaprosiła na zawody :) więc chodził w ichniej koszulce :) [/quote] aaa bo wy byliscie na ludzzkim freestyle ? w sensie pokazy psie podczas ludzkiego :evil_lol: ? jak bylam w zeslzym tygodniu w niemczech na zawodach frisbee to nastepnego dnia byly ludzkie freestyle :crazyeye: normalnie zalamka, mi tu prosty rzut nie zawsze wychodzi a ci wymiataja takei rzeczy ze normalnie schowac sie idzie :evil_lol: [quote]Podlinkowane są dobrze :roll:[/quote]niewiem o co chodzilo ale juz widze 4 :lol: eee kurcze napewno tylko te 4 fotki masz ? :razz: pzodrawiam
  2. hehe i juz wiadomo skad sie wzielo ufo :diabloti: pozdrawiam
  3. haha jaka koszulka :evil_lol: super ja widze 3 zdjecia :cool1: zamiast 4.... pozdraiwam
  4. [quote]CDN ;-)[/quote] i ???? :evil_lol: pozdrawiam
  5. super :evil_lol: tylko dlaczego temat nosi tytul "na torze agility" ejsli wyraznie widac ze chodzi o skoki do wody ( napis "dock dogs" ) a nie o przeszkody ? :diabloti: pozdrawiam
  6. tylko uwaga- ja uzywam samego czubka zelazka, gdyz latwo jest pozniej wyczyscic stopiony plastik :razz: w sensie- zelazko na zadzior, zelazko na szmatke/pergamin , i znowu. powodzenia w prasowaniu :evil_lol: pozdrawiam
  7. przegladam ten topic od czasu kiedy powstal, bardzo lubie ogladac fotki "przed" i "po". dotychczas chyba nie wyrazilam tutaj swojej zadnej opinii ( chyba) bo nie widzialam takiej potrzeby. natomiast cos co mnie ( i pewnie wiele innych obserwatorow) dobija czytajac ten watek to fakt ze starsznie sobie skaczecie do oczu :cool1:, jak tylko na jakiejs fotce pies nie wyglada jak z katalogu to od razu odpowiedzi typu- ty sie musisz jeszcze wiele nauczyc, lepije sie za to nei zabieraj, nie umiesz strzyc, zajmij sie czyms innym itp. nie rozumiem zupelnie takiego podejscia, zamiast sobei pomagac ( choc rowneiz sa tutaj takie glosy- nei zaprzecze) to obrzucacie siebie bagnem.. coz wiadomo- konkurencje trzeba tepic :diabloti: taka ot nasza polska cecha narodowa... przykre to troche... a przeceiz praktyka czyni mistrza wiec jakos trzeba dojsc do "formy" a poki co modelow psich u nas nei robia :eviltong: na ktorych moznaby bylo sie uczyc jak i szlifowac ciecia :evil_lol: pozdrawiam
  8. [quote name='ewka i haker']o tego nie slyszlam ale mama by mnie zabila haha[/quote] dlatego pisze ze trzeba miec wlasne zelazko :cool3: :diabloti: pozdrawiam
  9. [quote name='ewka i haker']jak sa obszarpane to zrob papierem sciernym [/quote] ja robie zelazkiem :cool3: ale uwaga- trzeba miec wlasne zelazko :evil_lol: bo czasami jak sie neidokladnie wytrze to zostaje troche plastiku :diabloti: ale co tam , wazne ze frisbee da sie pieknei naprawic i jest jak nowe :eviltong: pozdrawiam
  10. [quote name='Rottie']Sheila - ur. 10.06.08, zdjęcie z 1 września [/quote] cudna :loveu: :loveu: :loveu: pozdrawiam
  11. dog_master : ile fot :loveu: [quote name='dog_master'] W Sopocie "troszke" wialo ;) [/quote] taa troszke :diabloti: nam nawet rurke od namiotu polamalo :cool1: pozdrawiam
  12. dzisiaj obejrzalam pierwszy odcinek.. wrazenia takie sobie. psy rzeczywiscie stanowia tlo :cool1: psie serce bylo fajne :evil_lol: pozdrawiam
  13. [quote name='APSA'] [B]Shangri[/B], na Warszawę sie zdecydowałyśmy tylko dlatego, ze nam tu blisko :evil_lol: W przyszłym roku zobaczymy, co będzie, ale podejrzewam, ze się zrobiłam za leniwa na dalsze wycieczki zawodowe. [/quote] ejj tam od razu leniwa dalej na zawody :cool3: [quote name='Mudik']Shangri a masz jakieś fotki, jakiś mudik się nie zaplątał???:lol::lol::cool3:[/quote] hej niestety nei mam bokurcze nie bylo zadnego mudika :cool1: albo ja nie widzialam.. nie no mudika to bym zauwazyla :cool3: pzodrawiam
  14. shangri_la

    Psie gazety

    ja mam pare ( z 10 moze) czeskich "psich sportow" i pojedyncze egzempalrze "swiata psiow" i "pies przyjaciel czlowieka" czy jaos tak pozdrawiam
  15. GRATULACJE !!! kurcze szkoda ze dopiero na warszawe sie zdecydowalyscie, ale mam nadzieje ze w przyszlym roku sie spotkamy na ktorys zawodach :cool3: [quote name='Marta i Wika'] Jesteście z Sabą jednym z dobrych przykładów na to, że do wygrywania w zawodach nie jest potrzebny border (albo coś podobnego).[/quote] w czasie dcdc wwarszawa bylam na zawodach frisbee w niemczech i jaki byl moj szok gdyz borderow bylo tam najmniej :crazyeye: za to cala gama innych ras, poczynajac od buldozka francuskiego tudziez boston teriera ( problem z odroznieniem) i calej gamy mixow roznej masci i wielkosci :razz: pozdrawiam
  16. [quote name='medyk']na pociechę kilka sztuk moich zdjęć: [URL]http://fotografia.inwestnet.com/DCDCSopot08/[/URL][/quote] mało :biggrina: :evil_lol: pozdrawiam
  17. polecam zakup klateczki :evil_lol: ( my sobie cenimy ;) ) pozdrawiam
  18. dog_master : nie napisalam ze nie trzeba miec zgody autora ;) a co do fot to ehh szkoda bo teraz wszyscy foty zamiast na dogo beda ogladali gdzie indziej :razz: pozdrawiam
  19. zapamietane z pewnego spotkania "Muuusli: przod przod przod" :evil_lol: :evil_lol: ale macie super z tym morzem :cool3: pozdrowienia
  20. [quote name='dog_master'] - przy zdjeciu podaje sie AUTORA, a nie strone, na ktorej sie ono znajduje - to strona zrobila zdjecie czy czlowiek? ;)[COLOR=Green][B].[/B][/COLOR][/quote] gdzies na dogo byl temat a propo zdjec- jesli chodzi o forme prawna- to bylo tam napisane ze przy przeklejaniu fot nalezy podac autora jak i link do strony gdzie to zdjecie znajduje sie w oryginale... pzodrawiam
  21. [quote name='grrrond']shangri_la, możesz mi powiedzieć co jest na okładce? bo nie ma w moim kiosku, muszę gdzieś szukać! może GP? :diabloti: gp no wlasnie :evil_lol: ale ja i tak ja lubie ;) pozdrawiam
  22. [quote name='dog_master']Soft bedzie za slaby... Jezeli moje softy maja slady od zebow mojego psa :D to widac, jak bardzo delikatne sa ;] a ja sie nie szarpie, tylko rzucam[/quote] dlatego ja np w tym celu- szarpanie dyskiem- zakupilam sobie heavy crushery, sa rownie gietkie ale jednoczesnie odporne :cool3: pozdrawiam
  23. to małe Czuszki beda ? :loveu: wreszcie :cool3: ale ta Marysia rosnie ;) pozdrawiam
  24. cuuudo :loveu: fotki, fotki, fotki :cool3: pozdrawiam
  25. ale wycieczka :grins: pozdrawiam
×
×
  • Create New...