Jump to content
Dogomania

jovi

Members
  • Posts

    762
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovi

  1. Ja też się tam wybieram, piątek-sobota Węgry , niedziela -Austria , mam miejsce jakby co ;)
  2. jovi

    Wels 3 x CACIB

    Nie mam konkretnego. Wiem, że w Wels nie ma campingu tylko dalej. Wydaje mi się, że pola namiotowego to nie trzeba rezerwować .
  3. jovi

    Wels 3 x CACIB

    Ja planuję nocleg na jakimś campingu w trakcie wystawy.
  4. Ulica w sumie nie potrzebna bo są duże znaki na te centrum wystawowe . Ja wyruszam z okolic Inowrocławia ( 90km od Poznania ) .
  5. Okoliczności wystawy niezwykle ciekawe , nawet podium nie było :lol: Ech te bułgarskie klimaty ! Może kiedyś w końcu tam dotrę , taka egzotyka . I jak zwykle Polacy wszędzie , super !
  6. Ja nie na światową, ale te podwójne międzynarodówki listownie napisałam prośbę o wycofanie jednego psa i przyjęcie innego. Nie odpisali, ale wszystko jest tak jak prosiłam .
  7. jovi

    Wels 3 x CACIB

    Będąc na miejscu podejdziesz do sekretariatu po numerek i dowiesz się czy wszystko jest ok .
  8. Na ich głównej stronie, trzeba przesunąć w dół pod info o wystawie .
  9. Jest już spis wystawców na oba dni.
  10. jovi

    Wels 3 x CACIB

    [quote name='Tecia']hihihi, psiowe, moje wlasne no i do aparatu rzecz jasna, choc te ostatnie to pewnie jak zawsze jak jade sama beda nie wykorzytsane:([/quote] To może się zgadamy i wzajemnie sobie porobimy bo ja mam dokładnie ten sam problem , nie ma kto robić zdjęć .
  11. jovi

    Wels 3 x CACIB

    W mojej rasie zmiana na razie tylko w rozpisce piątkowej , reszta bez zmian czyli jeszcze nie wprowadzili.
  12. jovi

    Wels 3 x CACIB

    Ja jeszcze wczoraj zgłosiłam mailem i przyjęli więc jadę !
  13. Oj chyba słabo ze zgłoszeniami, termin wydłużony, że ho ho ( 24.07 ) !
  14. W Szombatley też jest tylko trzeba się doczytać w 'fajtalista'.
  15. A ja poszukałam sobie tej miejscowości na mapie, rety, to straszny kawał świata !
  16. Powtórz proszę warunki na championat ? Dla championa wystarczy 1 CAC , a dla nie championa ?
  17. To my skromnie w porównaniu z resztą ekipy , ale zadowolona : ROXBERRY RANGER : 2 x CAC , 2 x BOS .
  18. Ja też mam miejsce jakby co, jadę na sobotę , ale mogę zostać do niedzieli :p
  19. Ja jak wysłałam maila ze zgłoszeniem to dostałam potwierdzenie, że mail dotarł i jest ok po dosłownie 2 minutach ! Widać pan siedział na kompie :cool3:
  20. Jak chcesz to wyślę Ci załączniki na maila, które dostałam od nich bo ze strony to też mi się zawiesza. Na tej ulotce od nich termin zgłoszeń jest do 22 czerwca . Ja wysłałam zgłoszeniem mailem i czekam na jakiś odzew od nich i na wszelki wypadek pocztą też .
  21. Odezwij się na prv .
  22. Ja mam jeszcze miejsce w samochodzie ;)
  23. Ja jadę z jednym psem , na spokojnie , 2 noclegi planuję na campingu .
  24. Ktoś chętny zabrać się ze mną ? ;) Info [url=http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=1610&sdepart=644]DOGS.LV[/url]
  25. jovi

    chorwacja

    Ja kilka razy przekraczałam ichniejszą granicę w obie strony i nic poza paszportem nie chcieli , nawet nie patrzyli na pieczątki od powiatowego ( bo je akurat miałam jadąc do kraju spoza UE ). Jedyne na co trzeba uważać wracając to ILOŚĆ PRZEWOŻONEGO ALKOHOLU i papierosów na węgierskiej granicy !
×
×
  • Create New...