-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Justa']Gdzie można dostać takiego samoczyszczącego się psa? :eviltong::cool1:[/quote] Tajemnica:evil_lol:
-
[quote name='marymek']Z tego co widzę, to przód niezbyt, łapki jakoś jej się razem zeszły. Ale tył jest bardzo ładny :)[/quote] Pod tej sierści może nie wiadć lecz ma jajeczka wiec jest nim:evil_lol:
-
[quote name='Justa']Gratki wielkie ! :multi: No, kawał chłopa z niego wyrósł :cool1: Ale mnie zawsze zachyca ta biała sierść na klacie - szczególnie, że na każdym spacerze w jakimś bagnie ląduje :evil_lol:[/quote] A tak żadnej kałuży czy bagienka młody nie ominie:evil_lol: a z sierści brud sam opada bo nie mam zwyczaju często psów kąpać ( Duke w życiu może był ze 3 rasy umyty:evil_lol:).
-
Ocena doskonała, lokata II, sreberko;) [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola9kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola5kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola4kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola6kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola6kopia.jpg[/IMG] Mieliśmy ocene doskonała, lok II;)
-
[url]http://s235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/[/url] zdjęcia zrobione w sobote;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']No wiecie wy co jak to wizyty nie było, żadne wytłumaczenie dobre nie jest podpadłyście na całej lini[/quote] To trzeba było samemu jechać:eviltong::eviltong:. Nie było naszym obowiązkiem jechać tam, nikt nam kosztów za to nie zwraca:eviltong:wiec obowiązek nie był tylko nasza dobra wola;) A dlaczego nie pojechaliśmy jest już napisane -
[quote name='jovi']Zdjęcia piękne mimo, że żaden psiak z mojej rasy się nie załapał , a szkoda bo naprawdę superaste fotki ![/quote] Mam Twojej rasy chyba aż dwa zdjęcia;) Miałam przez tych owczarzy problem wejściem na ring gdyż ustanowili się wszyscy przy wyjściu na ringu pokazując se wpisy czy coś a ja chyba ze 3 razy mówiłam przepraszam by mnie ktoś na ring wpuścił:shake:
-
A może ktoś uchwycił mojego australijczyka? :cool3:
-
Przy moim aparacie nawet nic światło nie dało:evil_lol: My [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola6kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola4kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola9kopia.jpg[/IMG]
-
A tu dla ciekawości co niektórych ring IV:roll: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wystawa/pola12kopia.jpg[/IMG] jak widać malutki
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Dianeczka']Ooo... Będzie czym jeść na zlocie :multi:[/quote] no nie wiem czy z tak małego medalu się da jeść :evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
I z Torunia jeszcze srebro przywieźliśmy :evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']tylko winny się tłumaczy :eviltong::diabloti:[/quote] Dobrze,że ja się nie tłumaczyłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzisiaj za to spędziliśmy dzień w Toruniu:eviltong: -
[quote name='Jureja']Aussik,preeminent line BLACK BUT KIND lokata 2,ocena doskonała:multi:. Gratulacje,Kara:p.[/quote] [quote name='Musiałek'] WOW!!!!!!!!!!! [B][COLOR=red]Gratulacje[/COLOR][/B] :multi: a znasz moze pełne wynki ![/QUOTE] Dziękuje;) nawet nie wiecie jak się ciesze z oceny doskonałej bo myślałam,że bardzo dobrą co najwyżej dostaniemy za Djuczkowe szczęście na ringu no i za wygląd:evil_lol:
-
Wróciłam. Warunki fatalne!!! hala mała, co chwile jakiś pies się rzucał na innego, nasz ring miał może z 10 na 4:shake:naprawde trudno się w nim biegało:shake:.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']ładnie, ładnie :mad: Psy dogomaniaków uwięzione w aucie :evil_lol:[/quote] I mój pies odmówił współpracy bo pewien dogomaniak zdjął łosia z kluczyków:evil_lol: -
[quote name='Codik&Toffik']Ja ćwiczyłem akurat pod kątem wystaw,;) a na wystawy też jade, żeby się pospotykać z ludźmi, ale też, żeby zaprezentować swoje piękności :loveu:[/quote] Mój mimo,że z lini show po multi championie ojcu i mamie polskim championie wyszedzl przecietny wiec nie mam czym sie chwalic ale sobie pojezdze dla zabawy;)
-
[quote name='Codik&Toffik']Ja z moim Lhasaczkiem ćwiczyłem już jak miał 2-2,5 miesiąca i to codziennie :evil_lol:[/quote] Wiesz ja psa bardziej kupiłam pod sport niż wystawy wiec mało z nim ćwiczyłam;). Do życia mu nie potrzebna mu pozycja, a na wystawy jeździmy dla zabawy by spotkać się ludźmi ;)
-
Ja wczoraj swojego psa wykąpałam bo był cały brudny bo postanowił pogryźć długopis, troszkę się wytarzać w gnojowniku na polu:evil_lol:wiec trzeba było a dziś pies nie do poznania że z wiejskiego burka umie się zamienić na wystawowego psa:evil_lol:. Jutro o 6:54 mam pociąg:roll:
-
A jakbyście jechali to mogłabym się równiez wybrać jesli miałabym wolne?:roll:
-
[quote name='moth']Pan uświadomił mnie, że mam psa myśliwskiego, więc nie mam się co martwić, pies nie zmarznie. Ja w ciągu całej wystawy mogę być na hali, a na ocene wyskoczyć na zewnątrz. Ubiorem mam sie nie przejmować, wszak sędzią jest kobieta. Obiecał jednak, że w razie ekstremalnych warunków, deszczu, śniegu, mrozu, ocena odbędzie sie w hali po zakończeniu oceniania innych ras.[/quote] To już w ogóle mogli poczekać na iunne ringi jak się skończy ocena :roll: już lepsza dłuższa wystawa niż marznąć :shake:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Karaluchy nie są takie złe;) Samce troszke przerażająco wyglądają przez skydełka ale na tym się kończy ja codziennie mam kontakt z ttymi robakami bo ciągle ktoś je dla jaszczurek kupuje;) -
53 numerek:evil_lol: coś mam szczęście na takie małe numerki:lol: A ja chyba z dobrą godzinę w szafce szukałam książeczki zdrowia mojego :lol:. Najgorsze,że Duke ostatnio został ugryziony za dobieranie się do nie swojej miski i ma brzydki ślad nad okiem ;/
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']nie wnikam jakie :cool1::evil_lol:[/quote] a normalne:lol: