-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
" [COLOR=#993366]Na fotce są Dogi niemieckie ( jak dobrze pójdzie to jeden z nich będzie mój [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wink.gif[/IMG] Tzn. Za 2 tyg. Góra trzy.) Podoba mi się ten o umaszczeniu merle.[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG] Mają rodowody cena szczenięcia to - 1600zł Suczka Merle ma jedną wadę..Nie może być wystawiana bo sędziowie nie akceptuję tego umaszczenia. Hodowla to - Zduńska Wola. Stronka w remoncie. [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smile.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wink.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/blush.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/tongue.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cool.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wstydnis.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/exclamation.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/kiss.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/damyrade.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/dance.gif[/IMG] Koffane Dożki.."[/COLOR] -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
kolejny cytacik: " Jestem wkurzona i smutna dziś się dowiedziałam że muj nowy pies będzie z ogonkiem[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/sad.gif[/IMG] wyobraźcie sobie małego pieska z ogonkiem no może Pinczerom średnim pasuje ale miniaturowym?? Nie!!! No ale teraz żaden wet niechce się podejmować obcinaniu ogonków[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/sad.gif[/IMG] No ale jaka będzie taka będzie [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wink.gif[/IMG] lecz i tak jestem smutna że będzie z ogonkiem[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/sad.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/sad.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/sad.gif[/IMG]" oj biedna Ty Gossiu bo piesek ogonek będzie miał, to straszne. -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
Patrzcie,patrzcie i jeszcze jeden psineczek u Gossiuni; " [B][I][COLOR=#FF00FF]Nie ważne co było, dobrze że się źle nie skończyło..[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#FF00FF]Powracam bo - Mam pieska.[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#FF00FF]Od dziś - od wujka. Sorki że nie mogę dodać jego fot ..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/sad.gif[/IMG] Użądzenie USB mi nie działa...[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#FF00FF]Jest przepiękny, Nasiusiał już raz[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG] Poślizgnełam się i wszystko mnie boli..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Ale to co."[/COLOR][/I][/B] -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
o jej kolejny piesek co u Gossi pomieszkiwal: " [CENTER]Hej! To znów ja przedstawiam wam moje 3 najukochańsze sweetaśki! Lejdi, Elza i Mikrus byłam im teraz zrobić zdjęcia ale biegały a jak skakała Lejdi sami zobaczcie Elza to ta brązowa ta ruda to Lejdi a Mikrus to wiecie hehe gryzły się dla zabawy, skakały ledwie mi aparatu nezwaliły hehe ale by było dziś jedziemy do państwa Kamińskich zobaczyć jak się ma nasz były pies Morus musieliśmy go wydać bo gryzł Elze niestety!!! Ale go też bardzo kocham sorki za błedy jak jakieś będą bo szybko pisze noi jak dziś pojedziemy to już jutro będą zdjątka Morusa!!! To jest mieszaniec podhalana z bernardynem jest biało czarny śliczny nadal go kocham i nigdy go niezapomne! Ooooo! Troche się rozpisałam! Dobra kończe! pozderki dla wszystkich małych i dużych hehe !!! A i komać mi tu ładnie papa! "[/CENTER] -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
kolejny piesek w życiu gossi: "a foci mój pies.[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smile.gif[/IMG][CENTER]Ma już 6mcy, jest mieszańcem Kaukaza z Bernardynem![IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/blush.gif[/IMG] Troche o jego harakterze: Jest bardzo spokojny, miły i[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/kiss.gif[/IMG] posłuszny, nie jest energiczny. Można powiedzieć że ciapun![IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/tongue.gif[/IMG] Ale bardzo fajniutki ciapun.[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/kiss.gif[/IMG] Mam problem z wybraniem dla niego imiona[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/mad.gif[/IMG] Bo gdzie teraz jest nazywają go Baca[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smiech.gif[/IMG] lub Olo[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smiech.gif[/IMG] brzydko[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/mad.gif[/IMG] Dobra kto mi pomoże? Ja myśle o imionie: Betthowen[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/blush.gif[/IMG] Ładne nie? Ale czekam na wasze propozycje. Za ładne imię daje: na gg obrazki brokatowe[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wink.gif[/IMG] lub obrazki z psami[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG] Elza[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Pniej dam adres na dogomanie jak bdyiecie chcieli to pryecyztacie co się stało z Elzą[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Kocham cię Eziutka[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG]"[/CENTER] -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
Kolejne psy z wypowiedzi Gossi: " [CENTER][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG]Nie mam co pisać..sorki Kinga..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Tęsknie za Sońką..teraz ona jest za TM A i nie trzymam psów na łańcuchu!!!! Mają wybieg 15 na 15 metrów.. i siedzą w ocieplanych budach.. Tęsknie za Tażanem (owczarek niemiecki krótkowłosy) teraz on pewnie bawi się z Sońką.. Chciałabym go jeszcze raz zobaczyć.. bym nawet oddała tel. komputer i nawet aparat.. ale tego niestety nie da się zrobić....[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Był z nami tyle lat.. Mama powiedziała mi że poszedł na panny ( na dziewczyny) Jak rano wstałam a ja i tak nie uwieżyłam[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Wiedziałam że coś jest nie tak. Że mama mnie okłamała..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/mad.gif[/IMG] Później powiedziała mi o wszystkim...[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Tażan był chory..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Musieli go uśpić[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] tĘknie za wami pieski.. Chciałqabym żeby w każdym komciu była znicz coś takiego [SIZE=7] [*][/SIZE] [SIZE=7]Sonia, Tażan tęsknie!!!!![IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=7]I koffam! [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=7] [*][/SIZE] [SIZE=7]Nigdy nie zapomne..[/SIZE] [SIZE=7]WAS!!! [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=7]Mam zły chumor, w tej chwili płaczę!!!![IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG]"[/SIZE][/CENTER] -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
kolejny cytat:evil_lol: "![IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/exclamation.gif[/IMG] Strasznie długa notka mi się skasowała!!!! Nie no.. Za miesiąc góra 2 kupujemy Fila Brasileiro z rodowodem. Na foci mojej cioci piesek - Tuptuś. I coś o FILI -" -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
kolejny cytat słów Gossi "odwozimy Bardusia.. :( To był najkochańszy psiak w moim życiu! Tzn. w tygodniu.. Jest piękny, kocham GO! Ale mama.. Pomodle się żeby zmieniła zdanie.. Wiecie jak ja go kocham? Będę długo płakać, chyba się załamie. Nie pójdę jutro z Martyną i Marleną do parku.. [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Kocham go nad życie.. Co ten tydzień może zmienić..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Zawsze będę miałA CIĘ w serduszku Bardusiu[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Moje Ty kochane.. Słońce[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] Nigdy Cię nie zapomne.. Podobnież ma go wziąść jakiś szef, ale wątpie czy będzie go trzymał w domu lub na dworze w dobrej budzie i w kojcu.. Może na łańcuchu.. :([IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] " -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
"RDUŚ ODSZEDŁ!! ;( :( wALI MI SIĘ NET! oDSZEDŁ DZIŚ RANO.. :( mIAŁ DOSTAĆ ZASTRZYK I ZOBACZYLI GO.. ;( bARDUSIU MÓJ KOCHANY! ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOIM SERCU.. :( KOCHAM CIĘ! PROSZE ZEBYS ZAOPIEKOWAL SIE SONKA OD - CRAZY0DOGS.. ONA NAPEWNO POMOZE CI PRZEJSC PRZEZ TM !!!! MOJE Y SKARBIE! KOCHAM CIE! CHCIALABYM CIĘ TERAZ ZOBACZYĆ! JESZCZE RAZ - OSTATNI.. CHOCIAZ MI SIE PRZYSNIJ! ZA KILKADZIESIAT LAT PRZYJDZIEMY DO WAS! JA DO CIEBIE KOCHANIE A KINGA DO SONKI! KOCHAMY WAS! ;( SPADAM BO SIE ROZKLEILAM CALKIEM! NIE BEDE DODAWAĆ FOT PRZEZ MOŻE MIUESIĄC.. KTO CHCE SIĘ ZAOPIEKOWAĆ? mAM PRO.. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! MOZNA ROBICC CO SIE CHCE! TYLKO ZE PO MCY WRUCE.. MOZE.. KOCHAM CIE BARDUSIU! JESTEM ZALAMANA! :( ;( [*] [*] [*] [*] [*] [*][(] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] !!!!!! ;(" Jej bernardyno-kaukaz -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
Kolejny: "Na foci Tusia. Moje skarby najkochansze ( jak i moje inne psy ) Dawno mnie nie bylo :O Powracam. Musze sobie wziasc konto pro. Jak bede miala czas. A pisze bo --- Tusia jest w ciazy !!! :) Lejda zrobila sie bardzo spokojna - umie podawac lapke, siadac.. i w koncu nie ciagnie na smyczy.. :) troche treningow i po klopocie. :) !! Elza - nadal to samo.. Mikrus - hmmm.. co tu o nim powiedziec.. tez to samo co bylo.. Chomiczki - Szczul - okazal sie samiczka i okocil sie :) Jeszcze nie wiem ile ma - nie mozna zagladac.. :) Same dobre nowiny :) Spadam Pa! WIELKIE POZDERKI DLA KUZYNEK Z angli - Agi i Ali. :)" Tusia to jej pinczer ma ok max 8mies, bo dostala go w czasie kiedy byl temat o zlocie -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Dlaczego nie ufać Gossi: Cytaty z jej bloga: (przepraszam nie umiem zmiejszyc literek " [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black][B][COLOR=#993366]Widzicie? Ona chyba tropi . Postanowiłam nauczyć Lejdy tropienia i innych komend. Trudno będzie.. Ale jeżeli Kinga zaczyna to dlaczego ja nie mogę? Zapytałam już Mrzewińskiej ( piszę książki - wychowanie itd. ) Zapytam też policjanta Wójka który jest myśliwym.. Może mi poradzą, w końcu Lejda to pies tropiący A więc zaczynam Pa![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][B][COLOR=#000000]Nic z tropienia.. Do wiedziałam się że Lejda ma cieczkę.. Musimy szukać Setera..Widziłam go raz i szukaj po mieścioe chłopa z psem jak wiatru w polu.. Ale jeżeli będziemy mieli szczeniaczki[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smile.gif[/IMG] Ja jestem przeciw..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/sad.gif[/IMG] Ale mama, powiedziała że ona tu rządzi i że chcę małe [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG] A więc mogę coś poradzić? Z 2 strony się cieszę że będę miała małe kuleczki [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/blush.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG] Ale niektórzy sobie pomyślą o PH ( pseudohodowla ) Zapewniemy psom BD. warunki i dla mnie taka Pseudo ([IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/mad.gif[/IMG]) Jest ok, Jeżeli małe oczywiście nie będę sprzedawane za granicę i w ogóle sprzedawane[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/mad.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/angry.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/nie.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][B][COLOR=#000000]Jutro pójdę o jakiejś - 14, 15 Popytać o tego Setera. Trzymajcie kciuki [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][B][COLOR=#000000] Pa!" [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Nie, nie mam... Byliśmy aż u 3 wetów. Nic nie ma.. Niedługo jedziemy na sterylkę. Odp proszę na pytanie jakie Ci zADałam..[/quote] Odpisałam Ci,nikt Ci nie wierzy, za dużo kłamałaś...straciłaś w oczach innych... zaczęłaś swoją karierę na dogo bardzo brzydko, niestety czasu już nie odwrócisz. -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']KaRa - uwierzysz mi dopiero jak Ci przywiozę zdechłego psa pod dom???[/quote] Kochana właśnie się dowiedziałam,że masz pieska w ciąży? i kto ma komu wiezyć... -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
Tak kochamy psy...i bardzo lubimy ich właścicieli jeśli są odpowiedzialni: po pierwsze nie spierają pseudo hodowli po drugie nie wywalają psa, który ma ponoć czerwone oczy po trzecie nie obrażają innych usherów na forum po czwarte nie wymyślają sobie swojego bujnego życia po piąte nie dają fikcyjnych psów na PwP Sorry Tobie już się nie da wierzyć... -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='anetta']Cześc gaduły. Asia, rozumiem że jeden błyszczyk na każdy dzień tygodnia :evil_lol:[/quote] Oczywiście Asia tak robi:evil_lol: -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
A To nie przypadkiem twoja sunia? bo jak pamiętam miałaś dokładnie taką samą jak w opisie... -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Pana Żlua nikt nie przebuje! Asia wiesz jak ja zadrościłam Ci tego,że on Tobą się interesował a nie ze mną:-( ja bym miałą z nim dostane życie a tak nic nie mam tylko butelke flaszki:placz:Asia straciłaś taką szansę na lepsze jutro przy nim -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Asia takiej miłości jak Pan Żul nikt już Ci nie da:-( -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ania i jazda konna?:crazyeye: Toć by koniu kręgosłup by złamała:evil_lol::evil_lol: -
Wiq Ty to lepsza niż nie jeden myśliwi, oni szczelają i szczelają i jednego ptaka im trudno uszczelić ,a Ty piłką i to dwa bażanty na raz:evil_lol::evil_lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='rose']hahaha tak tak to właśnie tak trzeba to rozumieć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No:lol: wolałam to napisać już z góry by inni nie pytali się o co chodzi z napisami na tym papirusie:evil_lol::evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='rose'][URL]http://i33.tinypic.com/244r52p.jpg[/URL] widzicie tego Pana z tyłu?? Asia mu dala kosza przez to taki załamany:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] i to on jej kupił te wszystkie błyszczki by słodziej się całowało :evil_lol:i ten napis :należy iść: to znaczy do tego Pana, a napis :Asia zostań: cyzli żeby Asia zostałą z nim do końca ich wspólnych dni:evil_lol: -
My dzisiaj wróciliśmy z wczoraj : 1 doskonała CWC :multi::multi::multi:
-
Zwialiśmy bo nam w brzuszkach burczało bo od 4tej na nogach byliśmy ;). Ale udało nam się zrobić parę zdjęć;)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='basia bonnie']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wszystko działa, tylko wczoraj jak na złośc net padł:shake: o 8 albo 9 mówicie? no to ja przyjadę takim pociągiem,że o 8:25 będę :) to najwyżej na mnie chwilke poczekacie,albo ja na Was:evil_lol::)[/quote] My będziemy o 8ej,