-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst']czadzikowoextrasiupelprzecudaskowaty :lol: :lol: :lol:[/quote] o qrcze :lol: Chyba KaRa się ucieszy jak takie komplementy zobaczy :P[/quote] No ba,że się ucieszy :D Powiem sabie,że ma jęzor czadzikowoextrasiupelprzecudaskowaty :D Tego się nawet jedynm ciągiem nie da powiedzieć :lol: :lol: :lol:
-
Chyba mówią o zlocie :wink:
-
Jęzor :wink: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/m16.jpg[/img] Uchole [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/m10.jpg[/img] Moje słoneczko :angel: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/n16.jpg[/img] Mamusia i córeczka [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/n1.jpg[/img]
-
[quote name='malawaszka'][quote name='malawaszka'][b]KaRa[/b] a jak sprawa sterylkowa???[/quote] :question:[/quote] Mieliśmy w tamtym tygodniu ale sąsiad miał tyle spraw z firmą,że się nie wyrobił.... Powiedział,że w tym tygodniu sprubuje. To jest strasznie zabiegany człowiek :-?
-
Jak słodko patyczek obgryza :angel:
-
Żebyś się nie zdziwiła,że kicia wyrośnie ci na tygrysa i będzie większa od Bronxa :lol: :lol:
-
Ufff bo ja myślałam,że wszyscy zapomnieli o mojej gromadzie :wink:
-
No wiesz co,żadnej foty Szpili nie zrobiłaś?! Powinnam się obrazić :lol: :lol: :evilbat: :evilbat:
-
Starsza siostra :wink: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r26.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r25.jpg[/img] I Sharon ma czarne podniebienie i się zgadza,że czarne to zły pies :lol: :lol: :lol: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r27.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r28.jpg[/img] Dlaczego nikt tu nie odwiedza? :(
-
Dzisiaj tyle fotek robiłam,że nie iwm które wstawiac :lol: :lol: Napoczatku kociaki :wink: Dziś robiłam im za mame :evil: bo mamuśka poszła na cały dzień i jakąś godzine temu wróciła... Zyzio waży już 320g :o [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r16.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r13.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r12.jpg[/img] Czarnuchy Dyzio i Hyzio pierwszy waży 280 a drugi 290g [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r9.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r11.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r1.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r15.jpg[/img] i Plamka waży 290g [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r3.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r2.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r17.jpg[/img] schowała się pod ogonek [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/r14.jpg[/img]
-
Jakie komka ma śliczne ślepia :angel: Prążek kochany :angel:
-
Ładne foty :D A Kaja faktycznie leniwa :lol:
-
Troche fot jeszcze Delty :wink: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w25.jpg[/img] Hmmm [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w35.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w34.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w33.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w39.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w38.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w40.jpg[/img]
-
[quote name='Ka-ka']nieeeeeeeeee............jutro, to już na 100% mnie nie będzie siedzę i sie uczę.....ostatni dzień przed brutalna smiercią, trzeba maksymalnie wykorzystać :D (na naukę, niestety :wink:)[/quote] Współczuje kucia w wakacje
-
Po nicałych 15minutach jej już nie było :lol:
-
Taką kosteczkę została Delta od sąsiada [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w1.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w2.jpg[/img] Nie ma to jak żeberka [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w3.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w4.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']zeby Delta mi coory nie zjadla :evilbat:[/quote] Spoko narazie były pożądnie wylizane :lol: :lol: Plamka [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w16.jpg[/img] Z lekka oczko nam zaropiało, ale jest już ok [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w9.jpg[/img] Dyzio [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w8.jpg[/img] Hyzio [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w7.jpg[/img] Zyzio [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w11.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w6.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w5.jpg[/img]
-
Adda jak tam Ironowi poszło na wystawie :wink: Obejrzaam Twoją strone o leosiach jest świetna! A Iron jaki śliczny!!!
-
Dyzio i Hyzio [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w19.jpg[/img] Plamka [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w18.jpg[/img] Zyzio [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w17.jpg[/img] Komentować mi tu :evilbat: :evilbat: :lol: :lol:
-
A Kacperek jak słodko leży :D A Kaja śiczna jak zawsze :angel:
-
Dawaj foty :evilbat:
-
To jest Delta i wynikło z tego spotkania,że kot siedział na drzewie :lol: :lol: A Delta miała kuku na nosie :lol: Uczę ją przychodzenia na zawołanie i są efekty dziś spuszczona ze smyczy grzecznie do mnie podeszła i skoczyła na ręce :D A to kto? [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w44.jpg[/img] Co mówicie? [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w43.jpg[/img] poczekajcie schyle się bo nie słysze [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w41.jpg[/img] Ale ciakawe rzeczy mi powiedzieliście [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w42.jpg[/img] popilnuje was [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w29.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w28.jpg[/img]
-
Kiciuś [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w23.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w22.jpg[/img] Nie miłe spotkanie :-? [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w27.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/delta/w26.jpg[/img]
-
Alicja nie wszyscy ja prawie do 2 siedziałam i teraz na nogach jestem :evilbat:
-
Szczury to wogóle lubią obsikiwać ubrania :lol: