Kasiu znosi to nawet dobrze a wrecz bardzo dobrze.....Mysle ze on sie tych schodow boi,....Poza tym w hotelu tez sie mala cholera wystraszyla i niechciala lezc na to 4pietro :lol: Nastepnym razem wezme pokoj na parterze albo zapytam sie o winde :wallbash: :wallbash:
Agus ile Ty tam chcesz nas miec w sopocie ? :evilbat: :wink:
Ale to moze tez w czasie tej wystawy ?W towarzychu razniej 8)