tunio
Members-
Posts
6865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tunio
-
Rotti pije na offie :wink:
-
Spytko u mnie tak samo :lol: wystarczy przejsc jakies 6 metrow od furtki,przeskoczyc przez row i juz moge na obiad polowac 8) Ale Cerry takze nie ma za grosz instynktu lowieckiego (i niezwykle mnie to cieszy)kiedy biegl przez pole zajac przebiegl truchcikiem za nim jakies 20 metrow poczym patrzyl ze zdziwieniem ze komus chce sie tak szybko biegac :wink: A sarna....Patrzyl za nia i byl rozczarowany iz niechce sie z nim pobawic....:great: To samo bylo z lisami :lol:
-
owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
tunio replied to Colliomaniaczka's topic in Owczarek szkocki
kiedy nacisniesz na "wiecej ikon"to jest po prawej stronie 6 linijka od dolu zaraz przy prawym boku 8) Sympatyczna jak dla mnie :great: :motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz: Uwielbiam ja ale jest malo okazji do uzywania :roll: :motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz: jak moglas jej nie zauwazyc ? :shock: :grins: Rety ale nadmiar emotow dalam :hmmmm: Rozpedzilam sie 8) :hand: :hand: :hand: -
i wtedy bedzie ocena adekwantna do protestu 8)
-
a sam by jej nie mogl przywiezc ? :roll: I jak daleko to od Ciebie do niego ?
-
mysle ze takze wiele innych ras :roll: Mysle ze psy powyzej 20 kilo powinny miec przeswietlenia :roll: Np.My z Cerrem podejrzewam ze przeswietlenia zrobimy dla wlasnego samopoczucia :roll:
-
Louis a dzwonilas do tego pana ?I z jakiej jestes okolicy ? :roll:
-
dobranoc Judyto 8) Tylko spadajac na podloge nie uderz sie w glowe :drinking: :drinking:
-
aa dwa borzojki pewnie jeszcze bardziej za 8) Cerr mi na ucho powiedzial ze takze by chetnie pobiegal tyle ze za kims swoich gabarytow.....Wiec mysle ze jelen bylby odpowiedni :wink:
-
Spytko kupuj kupuj ! A jako ze jestes fanem dogomanii to musisz zakupic szczeniaka po Siwulcu :wink:
-
Apropo jeszcze charakterku....CZytalam dluzszy czas temu streszczenie z wystawy i bylo tam o ponach.....Bodajze az CZTERY psy zostaly zdyskwalifikowane za agresje :o
-
owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
tunio replied to Colliomaniaczka's topic in Owczarek szkocki
a po co Ty szlas do szpitala ? :hmmmm: portrecik ladny ale jako ze jestem perfekcjonistka to stwierdzam ze ma nieco za krotka i gruba kufe :roll: A przynajmniej tak to optycznie dla mnie wyglada :oops: .Mam nadzieje ze Cie ta krytyka nie urazi :oops: a teraz wyszkrob inna rase 8).Np.akitke :fadein: Na marginesie mowiac masz talent :great: Mam nadzieje ze go nie zmarnujesz :motz: -
Agus a ja juz myslalam ze padlas trupem na zajeciach gdyz profesorkowi znowu sie mucha w brode zaplatala 8)
-
Szkolenie.. ktore lepsze w grupie czy indywidualne?
tunio replied to mrowka's topic in PT, PTT, MPPT
przeciez nie podchodze :hmmmm: Poza tym jak slusznie ktos zauwazyl wilczarz nie ma za duzo z charta 8).Moze tylko wrazliwosc,inteligencje,wlasne zdanie i nieco inna budowe niz np.owczarek :lol: -
Olu i co ?Poslalas na obrone ?? i jak wyglada teraz ten import ?Ma ktos nowa fotke ?Bo mnie ciekawi :oops:
-
podac Ci ich maile ? A jesli nie beda mieli maili to nicki i strony na ktorych figuruja ? Jutro sie tym postaram zajac dobrze ? :roll: pozdrawiam i trzymam za mala kciuki PS.moj 13 latek byl operowany na kamienie w pecherzu i slowa weta po operacji "Tak rozbabranego i takiej ilosci nie widzielismy nigdy :o.Nawet u doga :o "a moj Kajtek wazy tylko 14 kilo 8).Ale coz tu tez musial byc rekordzista :wink:
-
Marcinie u mnie jest tak samo z Cerrem.....Kazdy pies kazdy czlowiek to ogromny przyjaciel...Nie wazne jak sie zachowuje....Tyle ze Cerr bez smyczy moze chodzic gdyz mieszkamy w malym miasteczku i nie jest zima zbyt ruchliwie :roll: Na komende wroci ale na smyczy chce sie isc przywitac ale przynajmniej nie ciagnie.....Chodzi na szerokiej skorzanej smyczy i dlatego strasznie sie ciesze ze sie na tyle juz kontroluje ze nie lece....Bo to w koncu kawal faceta juz :roll:
-
no coz typowy samiec :wink:
-
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
tunio replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
Dominiko mysle ze nie masz sie czego obawiac :roll: U mnie jak narazie roznica pomiedzy najmniejszym a najwiekszym psem wynosi ok.62kilo a najmniejszy rzadzi 8) -
szkoda ze sie wyprowadzil bo mala chyba za nim teskni.....?
-
Hondo a moze ona jest po prostu zlakniona kontaktu z innymi psami i dlatego sie tak zachowuje ? :roll:
-
mysle ze na wiosne :roll: Mokko on bierze rozne przedmioty ale wtedy kiedy chce :lol: A za aportami nigdy nie biegal :roll: Patrzyl z mina mowiaca "Chyba zartujesz" :lol: Aczkolwiek teraz jest nieco lepiej i juz biega nieco i przynosi jednakze tak 1/20 :lol:
-
Szkolenie.. ktore lepsze w grupie czy indywidualne?
tunio replied to mrowka's topic in PT, PTT, MPPT
Rotti wiesz przeciez co bylo gdy byl w wieku przedszkolnym :roll:.Mimo ze mialam przedszkole juz na oku i juz sie zapisywalam to wyszlo to co wyszlo..... :roll: .Cale plany wziely w leb bo myslalam jak to bedzie i nic....Najpierw mialo byc przedszkole,potem PT a potem cala reszta....I praktycznie nic nie wyszlo :(. W kazdym badz razie mam nadzieje ze za duzo bledow nie popelnilam i pocieszam sie tym ze jesli popelnilam to je odwroce :fadein: a teraz kiedy jestesmy na prostej itp itd to jest na przedszkole nieco za malo mlody :roll:.Zreszta nie wiem czy by malych niechcacy nie porozdeptywal gdyz co innego dorosly maly pies a co innego szczenie malego psa :roll:.A obecnie przy tej masie i przy tym wzroscie i przy tych lapach i przy tym zachowaniu to mogloby sie tragicznie skonczyc :lol: Wiec jedynym wyjsciem jest ten PT :roll: -
mamy dogomaniakow i z Bydgoszczy i z Poznania i z Torunia i z Zielonej Gory :roll: Lepiej z nia ? :rose: Poglaskaj psice ode mnie i kaz malej do zdrowia wracac :fadein:
-
a Cerr sie jeszcze w niczym nie wytarzal.....Moze wie ze sie nie zmiesci do wanny i bysmy musieli go isc kapac do sasiada :wink: