tunio
Members-
Posts
6865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tunio
-
Szkolenie.. ktore lepsze w grupie czy indywidualne?
tunio replied to mrowka's topic in PT, PTT, MPPT
To wiem 8) Ale moze jeszcze cos ciekawego bylo ? Jakbym ja taka komende wydala to by popatrzyl na mnie wzrokiem mowiacym "Chyba zartujesz" :wink: A tak na powaznie to reaguje takze na komende spokoj jednakze chodzi o to aby wcale nie brykal......No nic pocieszam sie tym ze jest dzieckiem i jest szansa ze z tego wyrosnie :lol: A tak wracajac do szkolenia.....Powinnam sie chyba z nim zapisac tak ok.11-12 m-ca zycia......?Oczywiscie do tego czasu pracowac sama ale wtedy bylaby wiosna totez nie byloby problemu z waruj itp itd bo nie byloby mokro ani zimno :roll: -
ja myslalam zeby zrobic z tym Szkodnikiem ten egzamin jednakze ten aport mnie przeraza :o Jak ja naucze to Ustrojstwo mam nauczyc aportowac ? :lol:
-
tak to ciekawe jak sie tego dowiecie......
-
Charciaro Cerry takze lubi ale tylko konskie :lol: Toz to rarytasik dla niego 8) Woli to od kielbachy :lol:
-
Szkolenie.. ktore lepsze w grupie czy indywidualne?
tunio replied to mrowka's topic in PT, PTT, MPPT
Rotti ja wiem i cwiczymy systematycznie ale krotko i staram sie robic to ciekawie aby Malenstwa nie znudzic :fadein: Wszystko jest jak narazie dobrze,praktycznie za kazdym razem wspaniale wraca do nogi na komende tyle ze mala pokraka niekiedy ma narowy jak to dziecko i sie na smyczy rozbrykuje :lol: A przy jego masie to kiedy sie nieco zagapie mam terapie szokowa :lol: A jak tam wychowywanie Borii ? :D -
Katerinas dziekuje :calus: Gosia jak bedziesz z nia rozmawiac to powiedz ze tesknimy :placz: :lol:
-
Szkolenie.. ktore lepsze w grupie czy indywidualne?
tunio replied to mrowka's topic in PT, PTT, MPPT
Mokko alez ja jestem pelna wiary i jednakze przezorny zawsze ubezpieczony :lol: A chodzilo mi o to ze jednak Malenstwo moze wymagac nieco wiecej pracy niz np.belg :roll: Bedziemy chodzic na grupowe dla zabawy i dla kontaktow z psami ale w razie czego bedzie takze indywidual :).Bedziemy biegac z jednego szkolenia na drugie :wink: -
apropo owej rottki........Czemu do razu zakladasz ze hodowca jest wstretny itp itd ?Moze w jakis sposob stracil kontakt z wlascicielami co sie zdarza.....
-
Gorzalo chyba nawet gdzies pisalam o bromhlerze bo ktorys z tych poprzednich tez mi go nieco przypominal :hmmmm: Ale calkowicie sie zgadzam ze za bromhlera mogloby to byc uznane za wyjatkiem tego ze za male :roll:
-
Szkolenie.. ktore lepsze w grupie czy indywidualne?
tunio replied to mrowka's topic in PT, PTT, MPPT
my idziemy z Cerrkiem na grupowe ale jesli nie bedzie umial dotrzymac innym psom kroku i bedzie opoznial szkolenie itp itd to przejdziemy na indywiduala :roll: -
Kasiu ehh szkoda gadac :(.Porobilo sie porobilo :(.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ale zaczyna mnie to denerwowac :(. Ale musze zmienic sie w optymistke i nie zadreczac Was bo mnie zbanujecie :lol: Co u Was wszystkich ? :roll:
-
Dag chyba zaczne czytac prase kobieca 8) Astanio niech chodza sobie dumni jak pawie byleby panowali nad swoimi psami :roll:
-
wiesz Terziu ze ja w taki sposob pewnego mieszanca prawdopodobnie cc tez bym mogla wystawiac jako majorke ? :lol:
-
Mam komplikacje z jednym z psow :roll: We wtorek sie wszystko wyjasni ale siedze jak na gwozdziach od dluzszego czasu :roll: a jak tam u Was ? :D
-
Asiu ja nie mowie z pozycji milosnika tej hodowli a laika ktory czyta streszczenia z wystaw,oglada foty itp itd :roll:
-
nie przejmuj sie wszystko bedzie e dobrze :D Mam nadzieje ze zamiescisz foty malych "Cateriniatek" 8) :lol: :lol: :lol:
-
temat sie rozkreca jak wiadac :roll: Mysza zle tam jest ? :roll:
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
tunio replied to a topic in Owczarek podhalański
Basiu nie wiem jak to u Ciebie ale wielkosciowo obecnie u mnie najmniejszy pies ma 8kilo a najwiekszy ok.70 i duzy nie stratowal jeszcze malych :lol: -
Teskniliscie ? 8) Agus chyba mnie klopotami zarazilas bo teraz ja mam w domu bal :roll:
-
z Cerrem nie bylo i nie ma problemow chociaz przyznam ze poczatkowo nie lubil tego ustrojstwa co chamuje mu ruch a na obroze to mial wrecz uczulenie :lol:
-
mily czlowiek z niego :wink: Gratuluje 1000 poscikow :D Hmm tyle hodowli a glownie sie o Osannie slyszy :hmmmm:
-
zwroc sie do Rotti ona siedzi w "łóbidensie" i moze sie orientuje :roll:
-
Terziu wracaj predko do zdrowia :D Jesli moge to zbocze nieco z tematu.....Ile jest w Polsce hodowli majorek ? :roll:
-
briards proponuje nie naskakiwac na Caterine i nastepnym razem przed daniem "dobrej"rady przeczytac co bylo wczesniej itp itd..... Pytanie Cateriny bylo pelne obaw bo u wielu tak jest..... Caterino pierwsze krycie ? :D Powodzenia i moze podziel sie kim jest szczesliwy tatus a kim mniej szczesliwa mamusia ? :D
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
tunio replied to a topic in Owczarek podhalański
Basko faktycznie ten czas strasznie leci :D Ja sobie uswiadomilam ze Cerry jest juz ze mna praktycznie ponad 6m-cy :o