Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Lilith ma wzrost wzorcowy i uchodzi czesto za podrosnietego szczeniaka :wink: Bywa :oops: :D wiecznie mloda ...
  2. Basenji widzi się tylko to co chce się widzieć .... :D :wink: A moze specjalista .... Inne fotki zauważasz więc to może ślepota wybiórcza któż to wie .... w Twoim przypadku zdażyłam się przekonac, że wszystko jest możliwe?? :evilbat:
  3. No na poczatek moge wyporzyczyć mniejszy i tańszy model choc równa popularnościa sie cieszący :D :wink: Super si sypia z takim głdkim miekkim psurem :D Dbsst wiemy jak to jest cudownie mhy......... :wink:
  4. Oj oj Basenji nie zaczynaj ze mną, bo akurat tu jesteśmy z Ruda podobne i ona ma ostre pazurki i ja również ..... strzeż się .......... :evilbat: Ruda jest juz pełnoletnia ja moge jej tylko pewne sprawy jako przyjaciólka naswietlić :D
  5. Basenji a dlaczego czarny ? ..... Ja się pokazałam nawet w zbyt wielu odsłonach teraz pragnę pooglądać inne twarzyczki i uroczą reszte :wink: :D pozdrowionka dla DGManiaków :D
  6. Po operze taki do całowania cała nocke .... :D Super fota :lol:
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Musia boski plan ... usmiałam sie z wypowiedzi Andrzejka jesli tak moge :wink: Czyli juz się powoli oswaja z myslą a Ty mu pranko główki robisz - takie maleńkie hi hi ;) Piotr mój TZ kocha koty, ale najbardziej swoje :D Pozdrawiam musisz owszem wiedziec jak najwięcej wstąp do hodowli, ale nie gwarantuje, że wrócisz sama :D
  8. Tylko ciiiiii bo jak się nasi TZ dowiedzą ...... :wink: :lol:
  9. Wind Z Twoich ust raczej klawiaturki ;) bardzo miło to słyszec, że fotka Ci się widzi :wink: Dbsst no dobra ja Ciebie tez :buzi:
  10. Oj Dbsst Ty wiesz jak sie podchlibic :wink: :lol: Kochana :beerchug:
  11. Justa to zalezy tylko od dobrego fryzjera - ja mam druty nieukładne, ale ta fryzura jest super teraz zapuszczam włosy ale tez mam ciete odpowiednio :D Dziekuje miło, że wam się podoba :D
  12. Patka

    zakoceni.pl

    Ale kosmiczny prawdziwy, że tak to ujmę wypas :D Musia nieźle Cie wzieło .... :wink:
  13. No dobra moja kolej, ale do wiosny musi wam starczyć :wink: :D Wakacyjna Patka Nie ma nastroju na fotki :D swoje ale zwierzaków zawsze :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img208.exs.cx/img208/553/im0015841as.jpg[/img][/URL]
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Och urocze gwiazdy :D :D A nie sybiraczki oj Ty TY :D :wink:
  15. Oj dziewczęta :wink: :D
  16. Och Lapis czyzbym tak enigmatycznie pisała :wink: :D Staffka ja zawsze dziękuje :beerchug: A to moja królewna może się do Twoich dziewczynnek schowac, ale sie pokazemyy,a co tam ... :roll: ze swoim kiciusiem Walerym [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img182.exs.cx/img182/7411/im0003723ka.jpg[/img][/URL] Pozujen nawet na wakacjach ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img182.exs.cx/img182/9255/im0015697xj.jpg[/img][/URL]
  17. Ale przyznacie szczerze ze spotkać wzorcowego wzrostowo AST coraz trudniej nawet na wystawach - wiekszośc ma powyżej pożadanej wysokości w kłębie a dla mnie to szkoda :-? Ale opis super wszystko wyjasnia :D :D
  18. Justa takie męczarnie moge przeżywać co dnia i to kilka razy urocze fotki i boskie kompementy pod Twoim adresem super mi się podobają. Wojtek no wiesz własnie próbowałam go od siebie oderwać nie widzisz że czytałam a to on mnie napstował .... :wink: :lol:
  19. No ładne rzeczy Ta Ruda wyprawai musze z nią pogadankę o "tych" sprawach przeprowadzić :wink: za plecami pani tak sie po ciemku obsciksiwać :evilbat: Juz ja z nią porozmawiam ....
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Alina patrząc na te drapaki a są swietne zaczynam się nad jednym zastanawiać :D Musia i co syberyjczyk czy birma :D
  21. Patka

    zakoceni.pl

    Dziewczyny koteczki są jak to powiedzieć temperamentne, mam i to i to więc widze to przeciwieństwa ... :D :wink: Kotki maja więcej za uszkami i chumorki :wink: Ale za to sa równie cudowne :D
  22. Po upjnej nocy z Mruczysławem, przerwanej niestey fleszami wstretnych brukowych fotografów, Luna zwana Rudą postanowiła wziąć ciepłą, relaksująca kompiel :D W tym czasie Mruczysław szybko zapinał zamek błyskawiczny futerka i cichcem wymknął sie po gzymsie - w cichą cemną nocke mysląc o nowym planie ... :wink: :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img239.exs.cx/img239/7234/im0031958rp.jpg[/img][/URL]
  23. E tam żartowałam niech chłopak ma cos z zycia ja tez wchodze jak siusia do kuwetki :wink: :D hi hi A co do rumenienia to tylko mentalnie :D :wink:
  24. A co szcera jestem :D :calus:
  25. Patka

    zakoceni.pl

    W pełni zrozumiały szczególnie jak patrzysz na szcesliwe brykająca Neskę, naprawdę daj jej i sobie czas to idzie niekiedy bardzo powoli ale będzie dobrze moge obiecac patrząc na Lune śpiąca koło nóg mojego TZ :D Trzymaj się i nie poddawaj to coś znaczy że jedna jest tak rózna od drugiej :D Będzie wszystko OK
×
×
  • Create New...