-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Dbsst piękna foteczka szkoda, że małe kotki tak szybko rosną :wink: pozdrowionka
-
A to Lilith jako obcy :D :evilbat: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img124.exs.cx/img124/9294/im0006120ey.jpg[/img][/URL]
-
U nas słonecznie i pieknie +15 a woda bardzo szybko opada własnie bylismy nad wisłą :D
-
Jak ona sie tam mieści Lilith tez czasem próbuje ale 25 kg to za duzo i te pazurki spi na łóżeczku u pana :lol:
-
dziękuję kochana najbardziej jak moge przez łącze sle calusów sto tysiecy :D :wink: zaróno dla Ciebie jak i Szpili oraz Waszego Pana :wink:
-
miałam 11 marca i nie miałam czasu nawet zeby sobie bannerek zrobic w podpisie :oops: za dużo pracy ale teraz swięta TZ czyta książke a ja odrabiam zaleglości przy kompie :D
-
Uff a juz myślałamże znów go nie widac namęczyłam sie z nim a dostałam go na urodziny w prezencie :D ciesze sie ze Ci się podoba :D
-
Och szkoła młodzienca czeka :wink: Ciotka Lilith mająca w czerwcu sześc wiosen podpowiada że AST nigdy nie mądrzeja one po prostu coraz więcej spią i nam sie wydaję ze sie uspokopiły :D :wink: zapraszamy do galerii (także tej dużej) tam można zobaczyć ciotkę i jej pańcie oraz jej kotki :D Chłopak jest naprawdę wielce uroczy
-
Gratulujemy i czekamy na fotki uszczęsiwionej rodzinki i szczeniaczka :D
-
Leon boski króliczek tylko minę ma nietęgą :wink: A lilith na przebieranki pokaże wam swoją piękną łopatkę :wink: :lol: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img225.exs.cx/img225/4081/img18572im.jpg[/img][/URL]
-
A dbst widzisz moja Lilith na banerku? :wink:
-
Och juz dawno nie zaglądałam do Swojej ukochanej faflunki Szpili a tu tyle nowych fot :wink: Cudna z niej dziewczyna a jaka talia osy po zimie nie to co Lilith :oops: całuski i zyczenia Wesołych Świąt :D
-
Zalałóa ale jesteśmy w Toruniu w wiekszości połozeni :wink: na górce i zalało tylko parki :-? bulwar, oraz działki i troche po drugiej stronie rzeczki, nie jest az tak źle tylko będzi smierdział nam bulwar i park :-? Dobrze, że juz Daga sie wyprowadzial , bo to było niedaleko jej miejscówki. Poza tym woda szybko opada. Ufff !!!
-
Lapis dziękuje :D Samam chciałabym kiedys zasilic grono staffikowców :D Narazie moja suczka juz kilka razy była z nimi pomylona z racji swojego niewielkiego jak na torunskie warunki wzrostu :wink: pozdrowionka Świąteczne :D
-
Aniołeczek różki przysłonięte pięknym czarnyym futerkiem :evil_lol: Poterek jest cudny :loveu: i te oczęta :D Pozdrowionka
-
Staffka wyglądaja jak leniwe kociaki na sloneczku alw rude cudo :loveu: Lilith mamusia była niemal identycznej maści :D Piękności masz dzieciaki :D Lilith spi ze swoim koicakiem :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img191.exs.cx/img191/1632/im0010018rz.jpg[/img][/URL]
-
Wesołych powiało kurczakiem ... :wink:
-
Tufi nie obrażaj mnie, ale mnie staffikowcy za to ignorują ;) i nadal jestem! na dogo choć to prawda w osamotnieniu :wink: Witaj Alicjo młodziak jest przepiękna kluseczką i wiadać już z fotek ze wesołek z niego. Bardzo ładnie umaszczony niechaj rośnie zdrowo!!! :D pozdrowienia od Ciotki Lilith :wink:
-
Tajdzi piękne fotki Świetne ujęcia pręguska piękna jak zawsze :loveu:
-
:laola: Pozdrowienia dla Staffikowca od Amstaficowca :wink: czekam z niecierpliwością na zdjęcia :D Patka&Lilith
-
Souris jak zwykle bardzo dziękujemy :D :D :D :D i mocno :buzi:
-
E tam wszystkie ASty które znam kochaja domowe koty :D Lilith kocha wszystko co zyje :D
-
Szaraduszko! O matko, ale cudne zdjęci juz mówilam ze cudnie mu na tym rudym włochaczu :wink: Luna w podobnej konwencji ;) Adda coś Ty zrobiła kudłaczowi przeciez jeszcze Świat nie było a on wygląda jakby stado kurczaczków połknął :lol: :wink: Beatka :loveu: Dymuś :buzi: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img218.exs.cx/img218/8649/im0003045ub.jpg[/img][/URL] Souris z serii zabawowej dla Ciebie stara ale jara Luna :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img218.exs.cx/img218/9813/1003050830yb.jpg[/img][/URL]
-
Och jak miło i Swiatecznie sie zrobiło, a kandydaci piękni :D Basenji Wesołych :D przy produkcji :D
-
Szaraduszko zdjęcie tetka płaszczki super juz chłopak poluje :wink: On jest przecudny powtórzę gdyby Luna mogła :wink: Ulubione miejsce wieczornego spoczynku :D kuchenne blaty ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img183.exs.cx/img183/7175/im0007120id.jpg[/img][/URL] lub kuchenka mikrofalowa [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img183.exs.cx/img183/5158/3001050143se.jpg[/img][/URL] mogłabym tak jeszcze kilka lub kilkanaście zdjec wkleic :D