Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Mam pytanie....gdyby okazalo sie, ze sunia z jakiegos powodu nie moze zostac na tymczasie czy bylaby mozliwosc umieszczenie jej np. w hoteliku?? bo jak juz zostanie wyciagnieta ze schronu to absolutnie nie powinna do niego wrocic:shake: jaki okres czasu daje nam dom tymczasowy na znalezienie stalego??
  2. Ten sznaucerkowaty piesek powinien jak najszybciej znalesc sie w nowym domu, on jest caly "sparalizowany" stoi w jednym miejcu i wlasciwie w ogole sie nie rusza , nie wykazuje tez zadnej agresji..........ma wielkie wystraszone oczka:bigcry::help1:
  3. Kaska dalej, dalej wstawiaj nowe zdjecia psiakow:eviltong:
  4. przede wszystkim dzieki [SIZE=4][COLOR=red]MAGDA222 [SIZE=2][COLOR=black]juz jutro kilka pieskow bedzie grzalo swoje dupki w nowych budach:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=deepskyblue][B]DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose::tree1::tree1::tree1::santagri::santagri::santagri:[/B][/COLOR][/SIZE]
  5. cytuje slowa nowej opiekunki Antosia, ktora na dogo ma BANA:cool1: Antos zaaklimatyzowal sie w nowym domu , ma apetyt, podsikuje meble, na legowisko wybral sobie miejsce przy kanapie, ladnie chodzi po schodach, kopie dolki w ogrodku, nie reaguje na wolanie (nie slyszy), w meskim gronie rzadzi:evil_lol:oczywiscie psim... Opiekunka Antosia ma wrazenie jakby mieszkal u niej od zawsze:multi::multi: pozdrawiam
  6. [IMG]http://i33.tinypic.com/14wdn45.jpg[/IMG] :crazyeye:nasza schroniskowa krowka wyglada jak chart polski (tak mi sie wydaje) najgorsze jest ,ze nie przebywa juz w tym boksie zostala przeniesiona do innego kojca z wieksza liczba psiakow.......na moich oczach jedna sunia ja pogonila..........................................
  7. Kasiu nie dziwie sie , ze nie masz jej fotek ona wiekszosc czasu spedza w budzie ....niestety:shake:........, siedzi w lewej czesci po lewej stronie tak mniej wiecej na srodku:roll:
  8. [URL="http://wirtualny-opiekun.pl/tl_files/mieszkancy/251.jpg"][IMG]http://wirtualny-opiekun.pl/system/html/9a56bd4572f08923e5d9c8a663615b05.jpg[/IMG][/URL] ta sunia wyglada jak krotkowlosa Coli lepsze zdjecia mile widziane......
  9. Bardzo sie ciesze, ze Julka znalazla nowy kochajacy domek:loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Witam, Witam:eviltong: mozna jeszcze dodac, ze Kojot na odleglosc wyczuwa niewykastrowane samce....a wtedy:diabloti:...wydaje mi sie, ze ma wiecej niz dziesiec lat ....jak wyciagalam go ze schronu to ledwo stal na wlasnych nogach...teraz takze slabo sie porusza, ale jest w lepszej kondycji...
  11. ten piesek ma na imie Kojot i zawziecie pilnuje swojej pani w zaprzyjaznionym schronisku[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2395/12ed3.jpg[/IMG]
  12. sunieczka dzisiaj znalazla nowy domek:multi:niestety wygladala kiepsko:shake:wychodzi na to, ze sunia nie miala latwego zycia ze swoimi boksowymi kolezankami .....na szczescie jest juz w dobrych rekach......rowniez weterynarza[IMG]http://i34.tinypic.com/muirl2.jpg[/IMG]
  13. ta sunia juz w nowym domu:multi:[URL="http://img111.imageshack.us/my.php?image=p1090286vf7.jpg"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/2479/p1090286vf7.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img111.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]
  14. to ten sam piesek po kilku miesiacach pobytu w schronisku......[IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/475/07/54/475075491[/IMG]
  15. ten piesek juz w cieplutkim domu:multi:[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7476/03li0.jpg[/IMG]
  16. Wyzelek ze zdjecia juz dawno znalazl dom minn. przez Tanitke:eviltong: dziekuje:cool3: xxxx52 chcialabym abys sie rozliczyla ze mna i nie tylko..... z niedokonczonych spraw .....
  17. w Koninie wszystkie suki sterylizowane, a od tego roku podobno rowniez i psy, organizuja koncerty itp...
  18. taki piekny leloch:loveu:
  19. basiaap- mam zdjecia tej suni, jakby co.... kolo Muszki kreci sie caly czas taki wiekszy piesek (chyba piesek:oops:) o! to ten czarny na zdjeciu,......oby nie zaszla w ciaze.......niestety zdjecia mi zbytnio nie wyszly bo akurat tyla kontrola w schronie ....ja niedokladnie zamknela bramki od boksu i wszystkie psiaki powylazily ...zrobilo sie male zamieszanie w zwierzyncu a sunia wrocila szybciutko do boksu:oops::-(
  20. [img]http://img139.imageshack.us/img139/3894/wrzesien2007642bh7.jpg[/img]
  21. [img]http://img259.imageshack.us/img259/139/wrzesien2007558vl7.jpg[/img]
  22. czy to muszka:cool3: [img]http://img515.imageshack.us/img515/6500/wrzesien2007526dw2.jpg[/img]
  23. to taki przesympatyczny kameleon:loveu: [img]http://img218.imageshack.us/img218/5969/wrzesien2007541gd3.jpg[/img] [img]http://img100.imageshack.us/img100/6521/wrzesien2007539gd7.jpg[/img]
  24. to jest taki kochany przytulaczek:loveu: [img]http://img99.imageshack.us/img99/8688/wrzesien2007647pp9.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/623/wrzesien2007654zz7.jpg[/img]
  25. wczorajsze zdjecia:loveu: w rzeczywistosci jest o wiele przystojniejszy:loveu: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3287/wrzesien2007648gj4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...