Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. [quote name='_ChiQuiTa_']Niunia jest prze kochaniutka :loveu: A drugie ONkowate śliczności to kto?? Może i jemu wątek albo dwa w jednym ??[/quote] one razem zostaly przywiezione z lapanki:roll: moze komus nawialy....
  2. sprawa bardzo pilna!!!!!
  3. osobe, ktora nie ma zamiaru pomagac wrzesinskim psiakom prosze o opuszczenie tego watku ....zazdrosc nie zna granic :cool1:
  4. Oris-czy jest jakas szansa na tymczas:razz:
  5. przepszam, zdjec nadal nie mam (rowniez na nie czekam):roll:
  6. [quote name='Psi Ratownicy']Na szczęście dom do którego miałby trafić zamieszkuje już suczka, także trzyletnia, i jest bardzo życzliwa dla otoczenia. W sobotę będziemy chcieli sprawdzic jak suczki się porozumieją. Aha! Ta druga suczka to Landseerka!:lol:[/quote] wiec cierpliwie czekamy do soboty:knuje:;)
  7. To znowu ja, ale ty jestes piekna:loveu:
  8. czy uda nam sie znalezc odpowiedni dom:roll:
  9. [quote name='Natussiaa']Dzisiaj popołudniu porobię mu ogłoszenia[/quote] juz nie trzeba ...dziekuje w imieniu Tonia:p jutro napisze cos wiecej:multi:
  10. moim skromnym zdaniem:oops:kaganiec to zly pomysl....
  11. te psiaki wygraly los na loteri;)
  12. ....dobranoc...
  13. jeszcze hyba nie ....ale :evil_lol:
  14. a ja sie domyslam:eviltong:
  15. [quote name='lizka121']niech Cię Ktoś zobaczy \ i się zakocha\[/quote] zobaczyli i sie zakochali:cool3:
  16. fajna sunia do adopcji.....:roll:....
  17. ......:roll:......
  18. Toni trzymaj sie:rolleyes:
  19. [quote name='dorota w-l']Wstawiłam na forum molosów .... Co do rozmnażalni , to mam kontakt z dwoma psiakami , które jako dorosłe zostały z tej "hodowli" wykupione - to psychiczne psie ruiny .[/quote] ja rowniez znam osobe, ktora wykupila od nich buldozke z cycuszkami do ziemi i bardzo chora.....:shake:
  20. ......podrzucam.....
  21. ....przez takie psiaki nie moge spac w nocy....:roll:
  22. czy to pudelek miniaturowy??
  23. wiem, zdjecia nienajlepsze ale za to sunia przekochana....ona moze miec z pol roku, moze troszke wiecej....:loveu:
×
×
  • Create New...