Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Dziekuje Kasiu:p nic wiecej tylko ogloszenia musze robic....moze mi ktos pomoze, bo ja to 2 lewe.... mam:oops:
  2. Dziekuje za oglaszanie suni:p
  3. ale tu cichutko..... Ulv-wstawilam nowe zdjecia na watku Bilba....pozdrawiam
  4. KasiaO juz wrocila:cool3: ale zalatana bidulka :calus:juz nawet w schronisku byla:Rose:
  5. :-(:-(nie jestem w stanie tego ogladac.....Wasze komentarze mi wystarcza............:-(:-(:-(:-(:wallbash::flaming:
  6. Mam nadzieje, ze Kaska jutro cos napisze:cool3:
  7. KasiaO ma byc jutro w schronisku (prawdopodobnie poda swoj tel.kontaktowy) w schonisku bylo wysterylizowanych kilka suczek.....Bernardynka do nich nie nalezy ...... jak bedzie chetny to trzeba ja wysterylizowac......:roll:
  8. [img]http://img440.imageshack.us/img440/8790/bilbo1pk5.png[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/1549/bilbo2ce0.png[/img]
  9. oto Bilbo, caly i zdrowy:loveu: [img]http://img509.imageshack.us/img509/8875/bilbocx6.png[/img]
  10. mam banerek udalo mi sie.....mam juz nawet 2:cool3:
  11. Toni to urodzony kierowca:evil_lol: [img]http://img246.imageshack.us/img246/7405/170109020fm1.jpg[/img]
  12. :roll: jak moge pobrac ten banerek?? zeby sie jeszcze otwierał:roll:
  13. [quote name='rita60']ata ponawiam pytanie,co wiesz na temat tego pieska:roll:[/quote] to smutny terierkowaty chlopaczek, zgadza sie zarowno z sukami jak innymi psami wiecej informacji moge przekazac po powrocie ze schroniska:roll:
  14. podnosze bo wazne:shake:
  15. MyszkaMiki-moglqabys wkleic link do tego artykulu??
  16. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. ona nadal w schronie....
  18. [quote name='KasiaO']Na bank, Aneta nie takie cuda czyniłaś;) Czy ktoś z Owczarków w Potrzebie wie o psicy??[/quote] na razie cudu nie ma:roll: :oops: nigdzie wiecej jej nie oglaszalam (tlumacza sie winni:cool3:)
  19. [quote name='dorota w-l']Wstawiłam na forum molosów .... Co do rozmnażalni , to mam kontakt z dwoma psiakami , które jako dorosłe zostały z tej "hodowli" wykupione - to psychiczne psie ruiny .[/quote] dziekuje:p
  20. [quote name='KasiaO']Ojj ciotka widze że echo zainteresowania wątkiem...:roll: Jutro poprzesyłam go ciotkom od benków to od razu się tu ruszy:cool3: PS: ANETA zmień tytuł na [B]poprawny[/B] ( z "ś") bo ciężko go znaleźć w wyszykiwarce....:roll: Nie żebymn się czepiała...:eviltong:[/quote] :crazyeye:ledwo wrocila a juz sie czepia:mad::evil_lol:
  21. [quote name='joanika']To najmilsza wiadomość dnia. :multi: Teraz szukamy dla pięknisia DS[/quote] Szukaniem domu zajmuje sie teraz pani u ktorej Toni jest na tymczasie.... Ze wzgledu na wiek toni bedzie przebadany przez weta, bedzie mial badanie krwi i moczu , bedzie mial usuniety kamien z zabkow, bedzie kastrowany i szczepiony ......a domek bedzie na niego czekal w Niemczech:p Toni moze trafic do dzialu ''w nowym domu''
  22. Toni ze swoja wolontariuszka:p [img]http://img80.imageshack.us/img80/8160/170109011xa9.jpg[/img]
  23. Toni to taki kudlaty cukiereczek:loveu: bezproblemowy samczyk, jeszcze z jajeczkami....ale juz niedlugo:evil_lol:
  24. sliczna jestes babcinko ....smigaj do gory...
  25. [quote name='Koperek']A co w końcu z ogłaszaniem? Chciałam pomóc, ale nikt się nie kwapi z odpowiedzią...[/quote] czekamy na KasieO, ktora jutro powinna pojawic sie na dogo....wypoczeta i chetna do dzialania:evil_lol:
×
×
  • Create New...