Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. dobra wiadomosc, ma psiak jeszcze szanse aby do schronu nie trafic.... on taki troszke spanielowaty jest (na moje oko) moze na watku spanieli umiescic.....
  2. [quote name='dorota w-l']Sunia piękna , może dać ją na forum molosów , tam ludzie bardziej zainteresowani wielkopsami . Swoją drogą nie ma się co dziwić , że takie cudeńka trafiają do schronu - we Wrześni jest przecież rozmnażalnia benków .[/quote] dokladnie rozmnazalnia na ogromna skale....... mozna ja pooglaszac:cool3:
  3. gdzie ta kolejka :mad:po sunie:loveu:
  4. [quote name='oris']Aneyta zrobilas fotki tej suczki z malymi ????[/quote] dzisiaj powinnam miec zdjecia ......
  5. teraz na dogo trzeba sie lokciami przepychac:cool3:
  6. [img]http://img300.imageshack.us/img300/952/bernardynka2tf3.jpg[/img][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/4212/bernardynka1wm9.jpg[/IMG]
  7. [B][I][COLOR=#ff0000]dzieki kilku wspanialym osobom, sunia szczesliwie opuscila schronisko!!![/COLOR][/I][/B] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3511/bernardynka3pd2.jpg[/IMG]
  8. bernardynka jest juz po kwarantannie, gotowa do adopcji......wyglada na mloda suczke, troszke chudawa:cool1:
  9. prawda, ze urocza:loveu: [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9663/owczareczka1on2.jpg[/IMG] [img]http://img120.imageshack.us/img120/6530/owczareczka2tu4.jpg[/img][IMG]http://img388.imageshack.us/img388/6776/owczareczkafd6.jpg[/IMG]
  10. Od jakiegos czasu we wrzesinskim schronisku przebywa mlodziutka, przesympatyczna owczarkowata suczka. Po obrozy jaka ma na szyii mozna wywnioskowac , ze siedziala uwiazana na lancuchu.....nie dopuscmy do tego aby znowu znalazla sie w nieodpowiednich rekach:angryy:
  11. Bardzo bardzo pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. na przyszlosc!! jesli ktos daje tymczas powinien jasno okreslic co moze dac psu na chwile obecna i w razie czego.......wtedy bedzie jasna sytuacja........ Dark jak to mowia z rodzina najlepiej na zdjeciu....Wroclaw jest tak blisko....i wszyscy tacy zajeci......po co niepotrzebnie stresowac sunie..... Irysek wiem, ze jestes zaradna kobieta:eviltong: ale przypomnij sobie dokladnie jak to bylo na trasie Wroclaw-Poznan w tymi 2 psiakami:evil_lol:
  13. Magda - bylam w schronisku ......ciagle przewijaja sie jakies owczarkowate psiaki......to Kaska robila jej zdjecia a ona jest obecnie na wyjezdzie.... ......sprobuje sie dowiedziec......
  14. ale tu cisza:crazyeye:..... niedlugo wroci Kasia i nadrobi zaleglosci:cool3:
  15. [quote name='Ajula']dla mnie on dogowaty :loveu: prześliczny psiak[/quote] dla mnie rowniez dogowaty:cool3::loveu:
  16. pajuniu - najpierw warto bylobygo wykastrowac....po zabiegu powinien sie chociaz troszke wyciszyc:roll: (chodzi mi o agresje do innych psow)... fajny psiak:loveu:
  17. ta suczka okazala sie pieskiem :lol:juz w nowym domku:loveu: [CENTER][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/400x300/511/71/50/511715090[/IMG][/CENTER]
  18. ta sunia juz w nowym domku:loveu: [CENTER][IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/400x300/511/71/23/511712319[/IMG][/CENTER]
  19. tekst dobry:cool3:....niestety KasiaO (ktora przejela piecze nad adopcja labka) przez ten tydzien bedzie nieosiagalna......... piesek przebywa we Wrzesni
  20. [img]http://img142.imageshack.us/img142/1590/lepekpw6.jpg[/img]
  21. [img]http://img142.imageshack.us/img142/8330/malyio3.jpg[/img]
  22. [img]http://img209.imageshack.us/img209/3802/mixff5.jpg[/img]
  23. [img]http://img142.imageshack.us/img142/1434/rotekaw0.jpg[/img]
  24. [img]http://img142.imageshack.us/img142/4804/terierib9.jpg[/img]
×
×
  • Create New...