-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Biała, długowłosa Blanca i jej szczeniaki mają dom!
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
jakie cuda :-o zwlaszcza mamusia:crazyeye: zmiany na skorze wygladaja jak uczulenie na pchy:roll: -
[quote name='Kociabanda2']Widać, że nie mamy wprawy w adopcjach :sad: Pan z rodziną byli u nas w sobotę. Powiedzieliśmy im, że i tak sunia jest jeszcze do serylki i niech się nie spieszą z decyzją. Umówiliśmy się więc, że się jeszcze z tym prześpią i jak podejmą decyzję zadzwonią. Powiedzieliśmy im także, że w razie ich pozytywnej decyzji to my po sterylce zawieziemy sunię do nich, bo musimy zobaczyć jakie sunia będzie miała warunki. Na razie wiemy tylko, że mają domek z ogrodem pod warszawą, ale o szczegóły nie pytaliśmy... :oops: Zadzwonili wczoraj (tj. w niedzielę po południu) i powiedzieli, że są już zdecydowani i ją biorą :sweetCyb:Umówiliśmy się zatem, że damy im znać którego dnia sunia będzie miała zabieg i ustalimy datę podpisania umowy. Jak ją tam zawieziemy to od razy zobaczymy jakie będzie miała warunki i wypytamy dokładniej gdzie zamierzają ją trzymać... O coś jeszcze powinniśmy szczegółowo wypytać? Nie wiem ile dni po zabiegu można będzie im zawieść sunię? Jak uważacie?[/quote] wszystko zalezy od tego jak bedzie goila sie rana, gdzie bedzie mieszkala, czy wrazie problemow beda mogli jechac z nia do weta..... jak wszystko jest ok. szwy sciaga sie po 2 tygodniach[przy tradycyjnym cieciu] zycze udanej adopcji:cool3:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
juz sie boje hmm .... to schronisko znajduje sie na peryferiach miasta....juz jakies poltora roku temu slyszalam, ze ten teren jest atrakcyjny.... w tej chwili psy sa w miare bezpieczne, bo w poblizu znajduje sie wiele firm.... pojedyncze boksy to zly pomysl, przeciez pies jest zwierzeciem stadnym... na pewno przydalyby sie wybiegi, inne podloze w boksach, szpitalik, pomieszczenia dla matek ze szczeniakami, jak i samych szczeniakow[oczywiscie ocieplane].......:roll:.... -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunshine']Hej ja jestem ze Wrześni i kiedyś próbowałam sie zapisać jako wolontariuszka... Nie pytajcie jak to wyglądało. Myśliałam że w soboty idąc tam ładny kawał drogi będę mogła np. wyczesać pieski zabrać na spacer pobawić sie wiadomo że takie psiaki wtedy łatwiej znajuja dom i na pewno mają jakąś ulge. Na jakieś 4 razy kiedy tam byłam 2 razy dostałam psa i wciąż tego samego. Pozostałe próby kończyły się tekstem"nie mam czasu teraz" W końcu dałam sobie spokój :/. Ale jest kilka osób które chciały by się wolontariatem zajmować tylko nikt nie chce z nami współpracować... Pod tym wpisem mam link do strony schroniska. Pamiętam że gdy pare lat temu sie bawiłam z mała suczką przyjechała pani z dogo i zabrała ją do Niemiec chyba wtedy xD serce mi urosło. Może teraz by mi się udało wskrzesić wolontariat :) Jestem pełnoletnia może mi pozwolą:) Mój nr gg: 11302334[/quote] hm....pamietam taka sytuacje, tylko nie wiem o jakiego psa chodzilo:roll: przy okazji reklamowalam dogo:p prawda?? -
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='aganela']mogę jej zrobić alegratkę i allegro niewyróżnione(wieczorem)tylko podajcie dziewczątka jakieś fajne namiary na kontakt,jak się mają sprawy z transportem, sterylką(będzie miała??-bo bez sterylki to niestety strach wydawać...:oops::oops::angryy: )umową adop.,opis ten z pierwszej str.to chyba trochę mało... Napiszcie mi poprostu w następnym poście tekst i namiary i wszystko do ogłoszeń,i na pierwszej stronie wątku,też dla ewentual.chętnych:cool3::cool3:by się przydały..![/quote] aganeta - jezeli znajdzie sie osoba chetna adoptowac sunie to bedziemy kombiniwac zarowno z transportem jak i ze sterylka..... mozna napisac, ze jest bardzo kontaktowa, ze zgadza sie z innymi psami....(mozna napisac tak dla zmylki, ze jest po sterylce aby nie zglaszali sie pseudochodowcy:roll: wieczorkiem powinna sie zameldowac Kasia moze ona jeszcze cos dopisze.... z gory wielkie dzieki:p -
cisza.........
-
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
pokazuje dziewczyne:loveu: -
Toni - PORZUCONY PUDEL już w domciu:) Dziękujemy:)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
martka - trzeba dac cynk administratorowi:cool3: i jeszcze jedno (jezeli jeszcze nie ma) to porob prosze zdjecia i otworz nowy watek tej slepej wyzelce :cool1: -
[quote name='Weronia']Tu ktoś szuka labka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-labradora-129816/[/URL] Co prawda młodego, ale może warto wkleić..[/quote] widac, ze gosciu napalil sie na 2 latka, chociaz na poczatku chcial szczeniaka.... Ponawiam pytanie Kasi..czy jest szansa na tymczas u labkowiczow:cool3:
-
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za banerek:p hm....taka fajna, jeszcze wesola....juz zaczyna plakac...:shake: -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
jak widac dziewczyna zgadza sie z innymi psiakami (dziewczynami):p [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6974/pointerjg5.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]Kasiu - wstaw prosze to zdjecie na pierwsza strone!![/SIZE][/B] -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
podbijam roboczą Zuzie:multi: -
Toni - PORZUCONY PUDEL już w domciu:) Dziękujemy:)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Martka - przenies prosze watek Toniego do "w nowym domu" bo tutaj juz nie ma co szukac:eviltong: -
[quote name='Red Dingo'][B]KasiaO [/B]weszlam na nowy watek .. i zobaczylam sunii Iga .. czy to borderek ?.. ma osobny watek ?.. bo tam zgodnie z prosba nie pisalam ..wiec tu u Sawy (bardzo fane imie ) "zaczepiam "[/quote] jak dla mnie to rowniez mini borderek:loveu:
-
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
:crazyeye:ale tu cicho:smhair2: ale tu cisza:hmmmm: -
Toni - PORZUCONY PUDEL już w domciu:) Dziękujemy:)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Toni jest juz po kastracji, i po leczeniu zebow, ktore byly w oplakanym stanie, mocz ma nieciekawy ....wet przepisl mu antybiotyk... ogolny stan Toniego jest dobry:multi: Toni to bardzo grzeczny i kochany pudelinek:loveu::loveu: -
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Kasiu - zauwazyl i nawet w pierwszym poscie napisal:eviltong: -
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='KasiaO']Banerek - super:loveu::multi: Myślę, że do ludzi bardziej przemawiają kraty i wystraszony pies niż wesoły, zadbany z dopiskiem szukam domu...[/quote] moj post skoczyl troszke wyzej:-x najlepiej jak beda dwa banerki, abysmy z Kaska sie nie :krach: :olympic: -
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='marsi66']Mogę zrobić suczce banerek:D(a właściwie moja córka)Tylko jaki wolicie,zlikwidowac te paskudne kraty i podkreslic urode,czy lepiej ma byc tak jak jest na zdj dla pokazania nieszczescia?[/quote] ja jestem za pokazaniem jej urody:loveu: z gory wielkie dzieki:cool3: -
[I][SIZE=4][COLOR=darkgreen][B][FONT=Times New Roman][SIZE=5]Zakładam ten wątek żeby nie trzeba było biegać po całym temacie i szukać, który pies jest nadal w schronie, a który grzeje już doopkę w domku.[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/I][SIZE=4] [I][FONT=Times New Roman]Zdjęcia psiaków, których nie ma już w schronisku przenoszone są tutaj [/FONT][/I][/SIZE] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/134222-WrzeA-nia-zwierzaki-w-nowym-domu-ciAE-gle-nowe"]Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...[/URL][/B] [SIZE=4][I][FONT=Times New Roman]lub nie daj bosze tutaj [/FONT][/I][/SIZE] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/134273-WrzeA-nia-zwierzaki-ktore-odeszA-y"]Września - zwierzaki, ktore odeszły....[/URL][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Mam prośbę – powstrzymajcie się od komentarzy, wszelkie dyskusje prowadzimy [SIZE=3][SIZE=4]na wątku:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/134215-WrzeA-nia-Schronisko-Pomoc-zwierzakom-wAE-tek-ogA-lny-ciagle-aktualizowany"]Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...[/URL][/B] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]Tu tylko będę wklejać zdjęcia piesków i aktualizować informacje o nich.[/FONT][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][SIZE=2]Pomysł chyba dobry - mam nadzieję, że się sprawdzi...[/SIZE][/SIZE][/B][B]:roll:[/B] ***************************************************************** Na tymczasie u p. Wandy. Swietny psiak w typie psa polarnego. Zazwyczaj leży nieruchomo w budzie, nie interesują go przechodzący ludzie ani szczekanie psów. Jednak gdy weszłam do niego do boksu wyszedł z budy i zaczął merdać ogonem. Okazuje się , że to psisko pięknie chodzi na smyczy lubi być głaskany i czesany. Wiek - ok.5lat wysokosć w kłębie - 55cm szczepienia - przeciwko wściekliżnie i wirusówkom kastrowany - tak znaki szczególne - przecięte obydwa uszy..... [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9387/01082009r013wrzesnia.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1152/0108200915.png[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3549/0108200913.png[/IMG]