[quote name='sunshine']Wiesz nie martw się. Z tego co wiem psychologia psa jest taka że żyje tym co jest na dany moment i w trakcie spaceru nie myśli że bedziemy już razem. I mi się wydaje że lepiej chociaż na chwilke dać mu wyjść zza krat. Pobawić się z nim to sprzyja też socjalizacji i może ktoś go wtedy zauważy piesek jest inny na zewnatrz niż w zatłoczonym boksie tak jak wtedy ata zauważyła już z daleka tę małą suczkę:). A powiedz mi wiesz może coś o tym Wrednym haskim?:)[/quote]
Po rozmowie z pracownikiem dowiedzialam sie , ze Hasek to zupelnie normalne kochane psisko, jedyny ''problem'' w tym, ze jak na haska przystalo to Wielki uciekinier:evil_lol: (pomimo swojego malego kalectwa)