Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. sunshine- to z kim siedzi teraz nasz hasek:roll: w ktorym kojcu?? Opis suczki , ktory podalas jest hm...troszke malo dokladny:lol: ale moze cosik znajde:cool3:
  2. Paulina_mickey - wlasnie o to chodzi:shake:
  3. czy on wyglada na uciekiniera:evil_lol: [img]http://img509.imageshack.us/img509/3899/haszczakhm7.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/4562/haszczak1qt0.jpg[/img]
  4. 2 z tych bernardynkow, ktore trafily ostatnio do schronu to ok.6 miesieczne maluchy..... podobno sa juz chetni:roll: tylko psiaki jeszcze na kwarantannie:roll: widocznie nasza sunieczka dla nich za stara a przeciez ona ma ok. poltora roku ..moze nawet mniej:-(
  5. [quote name='sunshine']Wiesz nie martw się. Z tego co wiem psychologia psa jest taka że żyje tym co jest na dany moment i w trakcie spaceru nie myśli że bedziemy już razem. I mi się wydaje że lepiej chociaż na chwilke dać mu wyjść zza krat. Pobawić się z nim to sprzyja też socjalizacji i może ktoś go wtedy zauważy piesek jest inny na zewnatrz niż w zatłoczonym boksie tak jak wtedy ata zauważyła już z daleka tę małą suczkę:). A powiedz mi wiesz może coś o tym Wrednym haskim?:)[/quote] Po rozmowie z pracownikiem dowiedzialam sie , ze Hasek to zupelnie normalne kochane psisko, jedyny ''problem'' w tym, ze jak na haska przystalo to Wielki uciekinier:evil_lol: (pomimo swojego malego kalectwa)
  6. przeciez ja ją nie zaadoptuje:roll: mieszlam na 4 pietrze w bloku:shake: :rolleyes::hmmmm: ja chce mieszkac w domku:modla::wallbash::stupid:
  7. bonusik mi sie nie otwiera:cool1: Trzymam kciuki za Kropeczka:kciuki:
  8. hm.. nie moge znalezc u siebie zdjecia na ktorym widac, ze sunia nie zawsze kreci dupka przy kracie, tylko siedzi w budzie:shake:
  9. [quote name='KasiaO']wow dziewczyny Ty to masz fajnie.. :cool3: Martwi mnie to, że mała przestała wychodzić z budy... przecież jeszcze tydzień temu biegała wesoło przy kratach domagając sie uwagi....:shake:[/quote] Kasiu - lata pracy sie kłaniaja:eviltong: jeszcze wszystko przed Toba:eviltong:
  10. [quote name='KasiaO']Znaczy byłaś dziś we Wrześni? No to dawaj ciotka foty:mad::lol: Nie wychodziła z boksu?? dziwne....:-([/quote] nie bylam w schronisku:shake: zadzwonilam i sie dowiedzialam... pracownik z sluchawka przy uchu, szedl wedlug moich wskazowek przez schronisko i okazalo sie, ze mala siedzi w budzie i tylko lepek pokazuje.....niestety.....
  11. Mala nadal w schronisku ...niestety, siedziala w budzie:shake:
  12. :roll:ten psiaczek jest raczej astkowaty niz bokserkowaty:roll: co nie zmienia faktu, ze szuka dobrego domu...
  13. Krokiet to piekne psisko:loveu: widzialam na wlasne oczy, jak tulil sie do ''swoich'' wolontariuszek:loveu: A Tekla to zwinna mloda panienka, taki cukiereczek z niespodzianka:loveu:
  14. Dogomanianki, DZIEKUJE:calus: Prosze zobaczcie jaka byla piekna.....(post 1 ) podobno czas goi rany....cos w tym jest:roll:....do czasu kiedy odchodzi nastepny przyjaciel :-(:-(
  15. [quote name='Kociabanda2']Prawdopodobnie miałaby własną budę, ale nie bez wstępu do domu. Napewno tego nie wiemy, jak to będzie w praktyce...[/quote] po sterylce bedzie w domu?? bo do dudy absolutnie nie mozna ja wydawac....
  16. :shake: gdyby znalazl sie tymczas:roll:
  17. ano trza:cool3:
  18. bedzie ciezko ....z tym domem....ale zawsze jest nadzieja:roll: sunia przepiekna:loveu:
  19. niestety nie zartuje:shake:
  20. Suczka nadal w schronisku...... niestety w tygodniu do schroniska trafily kolejne 2 bernardynki i jeden bernardynek:mdleje:
  21. Irysku -nie irytuj sie:evil_lol: przeciez ona faktycznie taka GRUBASKA-KIELBASKA:lol!:
  22. [quote name='KasiaO']Pokazuj się maleńka!![/quote] oj chyba nie taka malenka:cool3:
  23. czy sa jakies nowe telefony?? :roll: takie fajne z niej cygaro:evil_lol:
  24. [quote name='Weronia']Bo tych we Wrześni pod dostatkiem. Zawsze.[/quote] moze nie zawsze, ale bardzo czesto niestety.....
×
×
  • Create New...